Жіночі імена та їх значення

Августа Августина Авдотья Аврора Агата Агафія Аглая Агнеса Агнія Агрипина Ада Аделаїда Аделіна Аделія Адель Аділя Адріана Азалія Азіза Аїда Айгуль Айдана Айза Айла Айлана Айлін Айна Айназ Айнур Айсель Айша Айшат Аксенія Акулина Алевтина Алекса Александріна Алексія Алиана Аліка Аліна Аліса Алісія Аліша Алія Алла Алсу Альбіна Альміра Альфира Альфія Аля Амалія Амаль Аманда Амелі Аміна Амінат Аміра Анаіт Анара Анастасія Анелія Анель Анжеліка Анісу Анісія Аніта Анна Антоніна Анфіса Аполлінарія Аріадна Аріана Аріна Арія Аркадія Арміна Арсенія Артемія Асель Асія Ассоль Ася Ауріка Афіна Аеліта Аяна

Беатриса Белла Берта Богдана Божена Бела Валентина Валерія Ванда Ванесса Варвара Василина Венера Віра Вероніка Весна Веста Віда Вікторія Вілена Віолетта Виринея Віта Віталіна Влада Владислава Владлена Галина Гаяне Гера Герда Глафіра Глорія Горпина Грета Гузель Гульназ Гульнар Гульнара Гульшат Даміра Дана Даніела Данія Дарина Дар’яна Даяна Деніз Джаміля Джессіка Джульєтта Діана Діляра Діна Динара Домініка Евеліна Елеонора Еліза Елізабет Еліна Елла Ельвіна Ельвіра Ельза Ельміра Емілі Емілія Емма Еріка Есмира Єва Євангеліна Євгенія Євдокія Єлизавета Єсенія Єфросинія Жанна Жасмин Забава Заїра Зайнаб Заліна Заміра Зара Зарема Заріна Земфіра Зіля Зінаїда Злата Златослава Зоя Зульфія Зухра Іванна Іветта Іда Ізабелла Ізольда Іларія Ілона Ільміра Ілюза Інга Індіра Інеса Інна Іраїда Ірина Ірма Ія Катерина Калерія Камелія Камілла Капітоліна Карина Кароліна Кіра Клавдія Клара Ксенія Лада Лана Лариса Лаура Лейла Лейсан Леля Ленара Ліана Лідія Ліка Лікера Лілі Ліліана Лілія Ліна Лінда Ліса Лія Лола Лоліта Луїза Луна Любава Любов Людмила Люсі Люція Мадіна Майя Маліка Мальвіна Мар’яна Мара Маргарита Марина Маріам Маріанна Маріка Марія Марта Марфа Марьям Матильда Мая Медіна Меланія Меліса Милослава Мирослава Мілад Мілена Міра Міранда Мішель Мія Моніка Мотря Муза Муніра Надія Наїда Наїля Наргіз Нармина Наталія Неллі Нелля Неоніла Ніка Ніколь Ніла Ніна Нонна Нора Оксана Октавія Олександра Олена Олеся Олівія Олімпіада Ольга Онисія Офелія Параска Пауліна Пелагея Поліна Рада Радмила Раїса Ранія Рашида Регіна Рената Римма Роза Розаліна Розалія Роксана Роксолана Рузанна Румія Русаліна Руслана Руфіна Сабіна Сабріна Саїда Саліма Саміра Сандра Сара Саяна Світлана Святослава Севастьяна Северина Севіль Селена Серафима Симона Сільвія Сніжана Софія Станіслава Стелла Степанида Стефанія Сусанна Сюзанна Таіра Таїсія Тамара Таміла Теона Тетяна Тома Уляна Устина Фаїна Фаріда Фатіма Фелікса Феодора Фріда Хадижа Хадіджа Хлоя Христина Цвєта Юліана Юлія Юна Юнона Юстина Ядвіга Яна Яніна Ярина Ярослава Ясмін Ясміна

Вибір імені для дівчинки, це досить складне і делікатне питання, що таїть в собі безліч найважливіших факторів, обліку яких потрібно приділити безпосередню і обов’язкову увагу. Якщо у випадку з хлопцем вибір може грунтуватися лише на бажанні перетворити життя хлопчиська, майбутнього чоловіка, в суцільний потік удачі і матеріального достатку, то в разі дівчат, майбутніх жінок, все куди складніше, а отже і імена потрібно перебирати куди ретельніше… Кожен батько без винятку бажає своїй дочці достатку, матеріального становлення, особистісного щастя, щасливої сім’ї, люблячого чоловіка і дітей. Але одна справа бажати, і інша справа, зробити щось для досягнення всього вищеназваного. А зробити можна “щось” вже на початковому життєвому етапі – потрібно лише вибрати ім’я значення якого буде передбачати все бажане. Як то кажуть “Як корабель назвеш, так він і…” …

Значення імені дівчинки – від нього залежить багато чого, і одночасно все її життя, все її майбутнє. Своєю значимість найменування може обіцяти, достаток, благополуччя, посилений материнський інстинкт і багато іншого. Але головне полягає не тільки у виборі такого імечка, значенням якого буде обіцятися тільки бажане, але ще і в підборі відповідного побічним характеристикам імені – потрібно враховувати віросповідання, батьківські задатки, рік за китайським гороскопом, знак зодіаку і багато-багато іншого. І найголовніше – підбираючи іменоформу, пам’ятайте, що вона буде відображенням особистості зростаючої жінки, її другим «Я», основою всього її житія…

Українські православні імена для дівчаток

Так вже пішло, що на території країн СНД населення є переважно православним – це стало основою фактора найменування більшості новонароджених дітей, в тому числі і дівчаток, виключно православними іменами зі значеннями, що мають трактування, на сто відсотків віднесене до православної віри.

Прийнято називати такі найменування іменами мвятців. У свою чергу, офіційні православні іменоформи знаходиться в загальному іменослові по святцях.

Що стосується традицій вибору імені, то виходячи із них, традиційно дівчатка іменуються тими іменоформами, що належать Святим покровителям, іменини яких справляються в день хрещення або народження дівчинки. На кожен день припадає по двоє, а то і троє іменин. Хоча правилами дозволяється віддавати перевагу імені, що належить Святому, іменини якого відзначаються не пізніше ніж через три дні.

При всьому цьому, православні імена для дівчаток по святцях не позбавлені і звичайного значення – кожне обіцяє певний склад якостей. Правда варто враховувати, що цей склад може видозмінюватися в залежності від безлічі астрологічних факторів – день тижня народження, сезон року, тварина за східним календарем, місяць, зодіак і навіть планета-покровитель.

Сучасний іменослов містить тисячі різновидів імен, і кожне має своїх покровителів. Однак перелік на даний момент містить не тільки сучасні, але також і старослов’янські і забуті часом іменоформи.

Зарубіжні жіночі імена

Іноземні жіночі імена та їх значення, на жаль, викликають чимало суперечок і розбіжностей серед сучасних дослідників-астрологів, і причина криється в першу чергу в нерозумінні безлічі факторів складання жіночого імені закордоном…

На відміну від православної культури, закордоном, зокрема, на заході, імена дівчаткам навіть придумують самі батьки – одне ім’я може бути складено з трьох неспівзвучних і не маючих нічого спільного, а може мати в основі і три не зовсім стикуючих слова. І це нормально. Правда значення такого імені не буде унікальним і впливовим…

У нас же популярні лише деякі зарубіжні найменування, і в основному, це ті, що належали католицьким Святим і героям середньовіччя. І що не менш важливо – вони теж мають значимість і можуть розшифровуватися відповідно до астрологічних правил і з урахуванням астрологічної символіки. Хоча основна частина все ж піддається визначенню значення нумерологічним і фонетичним методом – обидва не особливо точні, на жаль.

У Російській Федерації, Україні, Білорусії і на всьому пострадянському просторі дозволяється іменувати новонароджену дівчинку і українськими, і православними, і зарубіжними іменами, це факт, але ми рекомендуємо такую варіацію, щоб значення імені несло в собі важливий сенс, тобто, грунтуючись на найпростіших, але ефективних правилах – враховувати всі вищеназвані критерії, включаючи місяць і обов’язково знак зодіаку.

Вплив місяця народження на характер дівчаток

Січень

Народжені січневого дня дівчатка зазвичай відрізняються суворим характером і відсутністю будь-яких жіночих якостей. Тут варто звернути увагу на імена, що обіцяють щось протилежне, бажано ніжність, романтичність, і легковажність з фантазією.

Лютий

Дівчатка Лютого теж суворі за походженням душі і натури, зазвичай не вміють веселитися і присвячують життя кар’єрі. Такі потребують найменування, що обіцяє такі характеристики як ніжність, м’якість, поступливість. Тільки тоді запозичуються шанси на щасливе особисте життя.

Березень

Зазвичай березневі дівчатка легковажні по натурі і не вміють концентруватися на важливому. Тут необхідно обдарувати увагою. відповідальністю і старанністю, і зробити це зможуть тільки зимові імена, які обіцяють суворість і жорсткість – поєднання буде ідеальним.

Квітень

В дівчаток, що народжуються в квітні зазвичай переважає боязкість, недовірливість і невпевненість в собі. Це ідеальні мами і дружини, але особистих перемог і досягнень у них немає – для цього доведеться наділити серйозністю і сміливістю, рішучістю, в чому допоможе одне із запропонованих імен.

Травень

Дівчата травня зовсім цілеспрямовані, і наполегливі, завжди домагаються поставлених цілей і стають кар’єристками, часто забувають про особисте життя. Виправити це можна лише підібравши ім’я, що обіцяє м’якість, дбайливість, романтичність, гарну уяву і жіночність.

Червень

Астрологи сучасності схиляються до думки, що народджені в червні дівчата повинні нарікатися найменуваннями, що обіцяють чоловічі обриси. Тут не завадить значення, що наділяє жорсткістю, успішністю, рішучістю і самодостатністю.

Липень

Липневим дамам властива егоїстичність, самостійність, незалежність і волелюбність, неприйняття чужої думки і самодостатність. Тут потрібно ім’я, що пом’якшує характер, обіцяє легковажність, мріяння, фантазію і круту велику уяву.

Серпень

А ось, ті що народилися в цей місяць зазвичай мають терпимий і досить позитивний характер, що не вимагає переробок і доробок. Ім’я потрібно підібрати таке, щоб тільки посилювало маючі риси, але не зменшувало їх і не видозмінювало. Таких повнісінько в українському іменослові.

Вересень

Народжуються у вересні, особливо терези, досить позитивні і мають мінімум недоліків, хоча багато в чому і залежать від зірок і впливу планети-покровителя. Фахівці радять звернути увагу на іменоформи чисто українського трактування, що мають слов’янське коріння.

Жовтень

В даному випадку відмінно підійде значення імені, що обіцяє такі фактори як твердість і жорсткість — воно має звучати дзвінко і впевнено. Воно обов’язково повинно своїм значенням дарувати м’які риси і жіночність, бо в іншому випадку з дівчинки виросте успішна кар’єристка, але ніяк не мати і не дружина.

Листопад

Тут місце мають в своїй більшості розважливі, надто серйозні, відповідальні, виконавчі, обов’язкові, успішні і цілеспрямовані дами. Такі виростають владними і наполегливими. Ім’я тут потрібно таке, щоб дарувало хоч трішки легковажності.

Грудень

А тут мова йде вже про непередбачуваних представниць слабкої половини людства. Характер дорослої дами тут важко передбачити, але зате є шанс відразу, включаючи впливом значення імені, виховати в ній таку натуру, якою хочуть обдарувати самі батьки. Але імена для дівчаток доведеться перебирати в даному випадку дуже і дуже довго і ретельно.

Жіночі імена по національності

Грецькі Слов’янські Єврейські Шумерські Латинські Римські Німецькі Арабські Індійські Скандинавські Французькі Тюркські Єгипетські Італійські Польські Чеські Кельтські Вірменські Радянські Перські Киргизькі Узбецькі Казахські Азербайджанські Туркменські Татарські Башкирські Турецькі Осетинські Монгольські Ірландські Болгарські Словацькі Англійські Американські Іспанські Японські Угорські Словенські Фінські Естонські Сербські Португальські Румунські Хорватські Корейські Мексиканські Українські

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: