Таіра – значення і походження імені

Історія походження імені Таіра

Ім’я Таіра в нашій країні зустрічається досить рідко, так найчастіше називають дівчаток в мусульманських країнах. У нього є дві версії походження. За однією з них, це татарське ім’я перекладається як “чиста” або “літаючий птах”. У нього є парне чоловіче ім’я – Таїр. Також існує думка, що в імені арабські коріння, в перекладі – промениста. Природно, імені немає в католицьких, ні в православних святцях, тому іменини власниці цього імені святкують день імені, яке вони вибрали при хрещенні.

Значення та характеристика імені Таіра

Значення імені Таіра – “чиста”, “літаючий птах”, “промениста”, “належить богам”, “благословення морів”.

Таіра в дитинстві – активна, серйозна, самостійна, допитлива дівчинка. У батьків з її вихованням не виникає жодних проблем. Вчителі її хвалять. Прагне вчитися добре, так як вважає, що погані оцінки – це соромно, дуже переживає, якщо у неї щось не виходить. Активістка, бере участь у всіх заходах і в садку, і в школі, відвідують різні гуртки. Схожа на батька як характером, так і зовні, батькова дочка. Поважає і цінує сімейні традиції, любить всіх родичів. Любить бути в центрі уваги, коли її хвалять і ставлять у приклад. Добре малює, виконує красиві вироби оригінальні, авторські роботи своїми руками.

Доросла Таіра – розважлива, наполеглива, вперта, незалежна, завжди відстоює свою точку зору. Працьовита, відповідальна та цілеспрямована, завжди домагається поставленої мети, завдання. У неї розвинене почуття справедливості, буде відстоювати свою позицію, не дивлячись на те, що її можуть чекати неприємності з цього приводу. Але частіше вона легко уживається в будь-якому колективі, комунікабельна, не любить конфліктувати. Для неї головне – свобода і незалежність. Їй потрібно безперервно кудись рухатися, міняти місце роботи і проживання, вона не цінує стабільність. Може вибрати професію інженера, юриста, лікаря, педагога, програміста, перукаря, візажиста, кравця.

Часто закохується, швидко остигає. Заміж Таіра виходить по великій любові. Сім’я вийде міцною, якщо чоловік буде терплячий, добрий, розумний, не буде звертати уваги на її не легкий характер. Не рідко розлучається. Буває, що створює сім’ю пізно або взагалі залишається самотньою. Хороша господиня, але домашню роботу особливо не любить. Дітей прагне виростити самостійними, щоб швидше позбутися від повсякденних обов’язків і знову знайти свободу. Погано уживається зі свекрухою.

Дружелюбна, вірна, віддана, у Таиры багато друзів, яких вона любить, цінує, поважає, дорожить дружбою. Завжди готова прийти на допомогу. Не любить конфлікти. Легко сходиться з людьми. Після сварки її гординя ніколи не дозволить підійти до людини першої. Любить великі компанії. У її будинку завжди багато гостей. Вона своєрідна і оригінальна, її погляди на багато відрізняються від загальноприйнятих поглядів.

Таіра – рукодільниця. Любить проводити час за переглядом серіалів, а також подорожувати, тікаючи від проблем. Шанувальник красивого посуду і всіляких дрібничок. Здоров’я в неї міцне, але потрібно менше їсти солодке.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Таічка, Таірушка, Таірочка, Тара

Скорочений

Тая

За церковним

немає

Колір

  • зелений
  • жовтий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил, хризоліт

Метал

мідь

Рослини

цвітна капуста

Тотемна тварина

кішка

Риси характеру

честолюбство, волелюбність, принциповість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Таіра Акпер кизи Таїрова — радянський і азербайджанський державний діяч і дипломат, міністр закордонних справ Азербайджанської РСР

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: