Калерія – значення і походження імені

Історія походження імені Калерія

Коріння імені відбуваються з давньогрецької і римської культур. У першому випадку ім’я Калерія сприймається як інша вимова імені Калліроя («прекраснотекущая»), яке носила одна з океанід – дочок титану Океану в грецькій міфології. Корінь «каллі» в будь-яких варіаціях перекладається як «прекрасна» (Калліопа – «прекрасноголосая»). В латинському імені з’являється додатковий відтінок чарівності – «вабить, кличе».

Звукова виразність імені Калерія укладена в перетікають пом’якшених приголосних з єдиною твердою «р». Це справжнє втілення характеру жінки, яка під спокійною зовнішністю приховує всередині розбурхане полум’я пристрастей, а зовні здається настільки ж незвичайною і привабливою, як екзотичний кімнатний квітка, що носить це ім’я.

Значення та характеристика імені Калерія

Вибухонебезпечний темперамент, нетерпимість і образливість – три негативні риси власниці цього імені, які заважають їй досягати кар’єрних висот. Вона володіє неабиякими інтелектуальними здібностями, однак зайва прямолінійність, відсутність дипломатичних навичок розбивають її мрії про посади керівника. Хоча вміння мобілізувати сили у важкій ситуації, приймати важливі рішення, здатність відстояти свою точку зору в аргументированном суперечці – це плюси, які зможуть допомогти її просування вгору по кар’єрних сходах. Всередині ділового соціуму Калера необхідно навчитися дотримуватися баланс між загальними інтересами і власними амбіціями.

В особистому спілкуванні носій цього імені воліє друзів-чоловіків. Її власні риси характеру – відвага і цілеспрямованість, бажання прийняти бій, а не відсидітися за спинами інших, допомагають розуміти чоловічу природу, об’єктивно оцінювати їх достоїнства і недоліки. Що ж стосується взбалмошности, балакучість, схильність до інтриг, властивим жіночим індивідуумам, то Калерія не знаходить цікавими для себе подібні властивості людської душі і суттєво обмежує можливість подібного проведення часу.

Володарка цього імені швидка і гостра на мову, її гумор часто переходить у сарказм, здатний нанести глибокі душевні рани оточуючим. Сама надто уразлива по натурі, вона легко здатна образити іншого, але ніколи не піде на обман або зрада і ніколи не пробачить подібних речей по відношенню до себе.

У професійному плані найбільш цікава для Калера робота з великою кількістю людей, несуча деякий творчий відтінок. Передача своїх знань і умінь, що вимагає постійної зібраності, – це її коник. Гід, викладач, тренер, громадський працівник і навіть політик – весь спектр професій типу «людина-людина» відкритий перед нею. Проте їй протипоказані всі напрямки, пов’язані з обігом фінансових коштів і спеціальності, засновані на копітку працю.

У сімейному житті власниця цього імені воліє віддати верховенство чоловіка – формально чи по-справжньому. Вибираючи гідного партнера, вона довгий час розглядає кандидатури, щоб зупинитися на найбільш підходящої партії. Надалі, приборкуючи свій характер, звикаючи до симбіозу «чоловік-дружина», вона здатна стати прекрасною господинею і берегинею дому.

Іменини:

20 червня

Зменшено-лагідний варіант

Лєрочка, Леруша, Лерушка, Леруся, Леруня, Каленька, Калюша

Скорочений

Лера, Каля

За церковним

Калерія

Колір

  • золотистий

Планета

  • Марс
  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

селеніт, бурштин

Метал

золото

Рослини

капуста, аїр

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

емоційність, вразливість, прямолінійність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Калерія Іванівна Федічева — російська радянська балерина, балетний педагог, балетмейстер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: