Амелі – значення і походження імені

Історія походження імені Амелі

Ім’я Амелі має і єврейські, і німецькі корені і більш поширене в католицьких країнах. Характер і вдачу власниці імені багато в чому визначено його походженням.

Ім’я застосовується у багатьох країнах і звучить скрізь по-різному: Емелін, Эмелина, Амалія, Амела, Амелис, Амалье – деякі похідні від вихідного імені.

За однією з численних версій ім’я Амелі вперше з’явилося в Німеччині ще в стародавні часи і в перекладі звучить як “робота” чи “праця”. Для більш ефектного звучання переклад змінили і стали називати Амелі працьовитою.

За іншою версією ім’я утворилося від синоніма Емілі і трактується як “суперниця”, “гідний супротивник”.

Деякі історики вважають, що Амелі пішло від чоловічого Амал, поширеного в єврейських та арабських країнах. У цьому випадку переклад звучить як “працьовита”, “старанна”. В сучасності ім’я Амелі все частіше застосовується у мусульман у формі Амаль.

У православних календарях ім’я Амелі не значиться. Католики шанують вдову і покровительку стародавнього бельгійського міста Гента – Святу Амальбургу. У її честь іменини святкують 10 червня і 21 листопада.

Значення та характеристика імені Амелі

Амелі скромна, терпляча дівчина, часто навіть замкнута. Вона живе у власному світі, зрозумілому лише їй одній. Добре розбирається в людях, при цьому у неї надмірно виражене почуття обов’язку і відповідальності перед оточуючими.

У дитинстві маленька Амелі схоже на папу зовнішністю, а характер успадковує від мами. Вона улюблениця сім’ї незалежно від кількості сестер і братів, завжди дисциплінована, акуратна і исполнительна.

Щоб спонукати до дії, потрібно переконати її в необхідності цієї дії, а не змусити виконувати наказом або примусом.

Амелі вміє грамотно розподіляти свій час і тому може вирішити за короткий термін багато завдань і питань, при цьому залишивши час і на відпочинок, і на сім’ю, і на побут і розваги. Вже будучи підлітком здатна жити самостійним життям.

До спорту ставиться з великою любов’ю і часто стає професійною спортсменкою або чемпіонкою завдяки характером бійця, витривалості, прагненню бути першою і кращою.

Молоді люди в її оточенні – сильні духом, міцні хлопці, не здатні вдарити в бруд обличчям перед Амелі. Вона в свою чергу завжди відкрита до нових знайомств, чуйна і добра до протилежної статі, але не забуває прагнути до досконалості і щодо чоловіків.

Амелі не вміє брехати, подхалимничать, пліткувати і намагається викорінити ці “вади” в інших. Намагається знаходити переваги в тих, хто цього не заслужив.

Обранця Амелі чекає довго і виходить заміж пізно, коли її подруги і однолітки вже виховують по другому, а то й по третій дитині. Зате в її сімейному житті – мир і лад, так як і вона, і її обранець спочатку дуже відповідально і серйозно підходять до шлюбу і свої почуття перевіряють тривалий час.

Діти у Амелі народжуються пізно, після 30 років. Виховуються вони в гармонії, доброті та справедливості. Амелі ласкава, уважна, любляча і турботлива мама, у питаннях виховання часто звертається до професіоналів.

Іменини:

10 липня, 19 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Аме, Амі, Амаля, Амельхен, Малі, Маліка, Мале, Амальхен, Мальхен, Ліно, Ліна, Мели

Скорочений

Амке, Ама, Емі, Еммі, Емма, Меля, Лія, Міллі

За церковним

Амалія

Колір

  • малиновий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

алюміній

Рослини

осика, ломикамінь

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

несерйозність, закритість, суперечливість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Амелія Уорнер (1982) — англійська співачка, композитор і телевізійна актриса, що прославилася після кінострічки «Еон Флакс» (2005); Амелія Лілі Олівер (1994) – британська співачка, що посіла в 2011 році третє місце на телевізійному конкурсі талантів «The X Factor» (8 сезон) в Британії. Музакальный дебютний сингл співачки кілька тижнів перебував на другій сходинці хіт-параду «UK Singles Chart»; Амелія Кларксон (1997) – починаюча молода британська актриса, яка стала популярною після вийшла драми «Джейн Ейр» (2011).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: