Агрипина – значення і походження імені

Історія походження імені Агрипина

Це рідкісне і незвичайне ім’я має давньогрецькі корені. У Стародавньому Римі було дуже поширене чоловіче родове ім’я Агриппин. З часом з’явилася його жіноча форма, яка дійшла до наших днів. Якщо розглядати ім’я Агрипина з точки зору словотворення, можна помітити, що воно складається з двох логічних частин: «агриос», що в перекладі з латинського означає «дика», і «хипос» — в значенні «кінь».

Давньоримський письменник Пліній старший вважав, що Агриппинами і Агриппами називали дітей, які народжувалися вперед ногами, однак офіційних підтверджень цієї версії немає.

Значення та характеристика імені Агрипина

Вважається, що дівчата з ім’ям Агрипина народжуються неймовірної краси, вбирають в себе благородні манери і елегантність. Однак за красивою зовнішністю завжди ховається вибуховий характер, воля і впертість. З-за того, що зовнішність і внутрішній світ у Агрипини один одному не відповідають новим знайомим дуже складно з нею спілкуватися. Для малознайомих вона здається загадковою, інколи лякає. Ці риси і відштовхують, і притягують людей до дівчини.

Агрипина надміру любить себе, до інтересів інших людей може ставитися зі зневагою. Однак завжди цікавиться їх думкою, дівчині дуже важливо знати, що про неї говорять і думають. Якщо Агрипина чує критику, тут же починає захищатися і іноді перегинає палицю: може бути дуже запальною і агресивною. Кривдників завжди пам’ятає в обличчя, хоча особливого зла на них не таїть.

Агріппіну можна віднести до тієї категорії людей, яка може домогтися успіхів абсолютно в будь-якій кар’єрі. Однак, щоб не розгубити життєвий запал і енергію, дівчатам з подібним ім’ям краще вибирати цікаву та творчу професію. Дівчата з таким ім’ям дуже різнобічні особистості, які постійно тягнуться до всього нового і самовдосконалюються. Дуже любить подорожувати, навіть без комфортних умов.

У любові Агрипини теж щастить. Вона високо цінує вірність свого партнера, однак сама може фліртувати з кількома людьми. Дуже довірлива і відкрита для чоловіків, тому часто може стати жертвою обману і зради. Якщо був негативний досвід з чоловіками, вийде заміж дуже пізно, тільки коли повністю насолодитися свободою і здобуде довіру до майбутнього чоловіка. Ставши дружиною, все життя зберігає вірність і виконує домашні жіночі обов’язки. Зможе чудово виховати дитину, але ніяк не впорається з роллю багатодітної мами. Агрипини відмінні домогосподарки, але якщо сімейний бюджет дуже малий, з радістю можуть вийти на роботу.

Агрипина дуже цінує друзів і сама завжди хороша подруга. Без близьких поруч відчуває себе нещасною і вразливою, інстинктивно тягнеться до дружелюбних і енергійних людей.

Іменини:

8 січня, 11 січня, 6 липня, 28 липня, 14 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Агриппинушка

Скорочений

Грипа, Ріпа

За церковним

Агрипина

Колір

  • синій

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

бірюза

Метал

золото

Рослини

береза

Тотемна тварина

морська свинка

Риси характеру

непостійність, тяга до суспільного визнання, доброта, енергійність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Агрипина – дружина Хильпериха II; Агрипина Ольгердовна – донька литовського князя Ольгерда; Агрипина Римська – мучениця і свята; Грушенька Свєтлова – персонаж з роману Ф. М. Достоєвського «Брати Карамазови».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: