Лікера – значення і походження імені

Історія походження імені Лікера

Етимологи стверджують, що Ім’я Лікера – старовинне, українське, прийшло на Київську Русь із Стародавньої Греції. Це народна форма імені Глікерія. Свята Глікерія жила у другому столітті в Стародавньому Римі і проповідувала християнство, за що її довго мучили і катували, але вона довго залишалася живою і неушкодженою, поки сама не попросила Господа забрати її до себе. Глікерія Адрианопольська – свята мучениця, яка жила в третьому столітті в Адріанополі, постраждала за поширення християнства серед язичників. Ім’я є як у православних, так і католиків. День іменин у православних святцях – 26 травня та 4 листопада, католицькі іменини – 13 травня. Це ім’я дуже рідкісне.

Значення та характеристика імені Лікера

Значення імені Лікера – “солодка”.

У дитинстві Лікера – непосидюча, пустотлива, примхлива, допитлива дівчинка, в теж час ранима, уразлива. Добре вчиться, але не відмінниця. Добре розвинені у дитини фантазія і уява, тому вона творча особистість. Вчителі ставлять її в приклад одноліткам. Більше прив’язана до батька, він для неї – єдиний авторитет.

Лікера завжди знає, чого хоче і добивається поставленої мети, не розтрачує свій час на дрібниці. Добра, поступлива, чуйна, працелюбна, відповідальна. У неї немає прагнення стати керівником, вона прекрасний, сумлінний виконавець, завжди доведе розпочату справу до кінця. Гроші дістаються важким, наполегливою працею, потім розлучитися з ними Лікері дуже непросто. Може обрати професію педагога, лікаря, бухгалтера, реставратора, бібліотекаря, секретаря, актриси, письменника. Бізнес і комерція – це не про неї.

Лікера дуже яскрава, весела, чарівна, енергійна і красива дівчина. Вона чудово знає про це і користується. У неї багато шанувальників, любить бути в центрі уваги. Але в особистому житті у Лікери багато розчарувань, так як вона не вміє розбиратися в чоловіках. Перш, ніж знайти свого судженого багато разів обпечеться. Вона стає доброю, вірною дружиною, чудовою мамою і зразковою господаркою. Намагається і приділяє багато уваги тому, щоб її родина була найкращою з кращих.

Любить близьких, прислухається до їхньої думки і порад. Сама любить повчати і роздавати поради, при чому вона дуже мудра і її поради завжди корисні. На неї можна покластися в будь-якій ситуації, ніколи не підведе. Для неї важливо громадську думку, любить, коли її вчинки високо цінують і хвалять. Не злопамятна, швидко забуває образи, навколишні користуються цим у своїх цілях. У неї є здатність швидко пристосовуватися до різних обставин і ситуацій у житті. Справжніх друзів у власниці цього імені не багато, але їм вона завжди прийде на допомогу, підтримає в радості і горі. Натомість завжди чекає того ж. Після сварки ніколи не піде на примирення першої, хоча всередині буде довго переживати.

Завжди стежить за собою, прагне бути цікавою, інтелектуально розвиненою, сучасною. Для цього багато читає книг і журналів, доглядає за своєю зовнішністю, займається спортом, подорожує, любить ходити в театри, на концерти, в гості.

Проблем зі здоров’ям немає, тільки потрібно частіше відпочивати, бажано на свіжому повітрі.

Іменини:

13 травня, 26 травня, 4 листопада, 16 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Глікера, Кера, Гліка, Ліка, Глаша, Гланя, Гліра, Глера

Скорочений

Лера, Ліра, Луша, Луня, Лушаня

За церковним

Глікерія

Колір

Планета

  • Плутон

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

тигрове око

Метал

олово

Рослини

гліцинія

Тотемна тварина

джміль

Риси характеру

терплячість, доброта, практичність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Лікера Василівна Калмикова — один з видних діячів і лідер духоборів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: