Аліна – значення і походження імені

Значення і характеристики Аліни

Як і зазначено вище, значення імені Аліна тлумачиться по різному. У Шотландії ім’я означає “чесна”, а в Скандинавії – “велична”, будучи формою імені Аделіна. Стародавні слов’яни вважали, що ім’я Аліна походить від слова “червоний” і асоціюється з червоним квіточкою та червоними вітрилами. У Греції ім’я вважається однією з форм імені Олена і означає “сонячний промінь”. При хрещенні зазвичай дається ім’я Ангеліна, рідше Олена.

Зменшено-ласкава форма: Ліна, Аля, Алинчик, Аліночка, Аленька, Алюша.

Риси характеру Аліни

Аліна вперта, примхлива, зухвала і вже з дитинства завдає чимало клопоту батькам. Її настрій мінливе й непередбачуване – зараз вона плаче, а через хвилину вже завзято сміється. Почуття гумору у Аліни на висоті, вона душа компанії. Вона дуже товариська і легко заводить нові знайомства, але при цьому друзів у неї мало, чи довіряє вона одиницям і неохоче ділиться особистим. Аліна відповідальна, але їй не вистачає дисципліни та самоорганізованості, що часом призводить до незручних ситуацій. На мову Аліна остра і часом занадто різання, що іноді ображає близьких їй людей. Нерідко у Аліни є поетичний або письменницький дар, який проявляється ще в дитинстві. Незважаючи на різкі риси характеру, Аліна романтична і мрійлива, любить будувати повітряні замки.

Сімейні та любовні стосунки Аліни

З Аліни виходить прекрасна дружина, якій немає рівних в кулінарії. Її страви шедевральні, вона не терпить одноманітності і весь час пробує нові рецепти, намагаючись здивувати своїх близьких. А ось в плані прибирання вона трохи лінива і іноді може дозволити собі невеликий безлад.

Заміж Аліна не квапиться, хоч і шанувальників біля неї предостатньо. Чоловіка вибирає ретельно, для неї важливо його поведінку в суспільстві і вміння подати себе. В силу своєї гордості і впертості часто з чоловіком нелегкі стосунки і притирання характерів. Але чоловікові Аліни ніколи не буде нудно, адже вона навіжена і повна сюрпризів. Якщо Аліна любить, вона віддає себе сповна і з головою поринає в коханої людини, але з-за сильної ревнощів може влаштовувати скандали і істерики. Аліна хороша мати, своєї дитини вона завжди балує і потурати його примхам. У більшості випадків у Аліни народжується дівчинка, яка успадковує її характер.

Кар’єра Аліни

По своїй натурі Аліна екстраверт і вибирає професію під стать своїм характером. З Аліни виходить хороший письменник, у неї багата фантазія і широке уяву. З Аліни може вийти чудовий художник або успішний журналіст. В цілому, Аліна творча людина з прекрасною пам’яттю, що нерідко допомагає їй у роботі. Вона може стати музикантом або співачкою. Так як вона товариська і може вислухати, дати пораду, то з неї вийде відмінний психолог. Нерідко Аліна домагається успіхів на спортивній ниві, відомий приклад того спортсменка Аліна Кабаєва. В силу своєї конфліктності не рекомендується вибирати професію педагога.

Здоров’я Аліни

Ще в дитячому віці Аліна досить болюча, у неї слабкий імунітет і вона з легкістю підхоплює застуду. Найчастіше у неї поганий зір і доводиться носити окуляри або лінзи. У неї неврівноважений і вибуховий характер, що іноді може призводити навіть до нервових зривів. Їй необхідний спокійний, тривалий сон і свіже повітря. Особливо Аліна схильна до захворювань шлунка – роздратування кишечника або гастрит, тому їй треба ретельно стежити за своїм харчуванням.

Ім’я Аліна для дитини

Батькам, які вирішили назвати доньку Аліною, доведеться не солодко – вона вперта, наполеглива і норовлива. Найчастіше успадковує характер і зовнішність батька, конфліктує з матір’ю. Вона ставить свої умови і дуже ображається, якщо щось відбувається не за її задумом. У школі вона вчиться добре, має потяг до гуманітарних предметів. Її твори кращі в класі, вона бездоганно запам’ятовує і декламує вірші. Із-за частих хвороб вона може пропустити трохи шкільної програми, але потім швидко наздоганяє втрачене.

З вчителями Аліна не ладить, у неї на все має свою власну думку і інша позиція. Віддає перевагу дружити з хлопчиками, подруг у неї мало.

Маленька Аліна завдає чимало клопоту, але при цьому вона лагідна і ніжна. Щоб домогтися від неї чогось, потрібно застосовувати хитрість, а не силу і тоді конфлікти зійдуть нанівець.

Іменини:

23 березня, 26 квітня, 29 травня, 14 червня, 16 червня, 2 липня, 4 серпня, 29 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Аліночка, Алінка, Алюша, Алечка, Алинчик, Аліша, Алинуся, Алинушка, Алинуля, Алишенька, Алинусичка, Алюня, Алиненок, Ася, Алишка, Аленька

Скорочений

Ала, Аля, Алька, Ліна

За церковним

Ангеліна, Олена, Алла

Колір

  • помаранчевий
  • жовтий
  • золотистий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

топаз, гіацинт

Метал

олово

Рослини

клен, вербена

Тотемна тварина

богомол

Риси характеру

воля, активність, інтелект, сприйнятливість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аліна Покровська – актриса, народна артистка; Аліна Дунаєвська – композитор, співачка, актриса і модель; Аліна Орлова – співачка; Аліна Артц – співачка, актриса і телеведуча; Аліна Знаменська – письменниця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: