Амаль – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Амаль

За звучанням ім’я асоціюється з такими якісними характеристиками: гарна, велика, світла, красива, проста, велична, яскрава, безпечна, радісна, гучна, хоробра, могутня і добра. Таким чином, жінка з ім’ям Амаль справляє враження сильної, харизматичної особистості з якостями лідера, але при цьому привабливою, чарівною та добросердій.

Значення букв імені характеризує Амаль як владну, сильну, працелюбну особистість, з аналітичним, логічним мисленням, здатну розкласти по поличках будь-яку ситуацію або проблему, але при цьому артистичну, сентиментальну, дріб’язкову.

Маленька Амаль – активний, допитливий і життєрадісна дитина. Вона збирає навколо себе друзів, є ініціатором спільних ігор і витівок. Дівчинка чудово вчиться, чому сприяє гострий розум, хороша пам’ять і здорове честолюбство. Чого не вміє Амаль – миритися з поразками. Вона болісно переживає невдачі, але все одно не відступає від мети.

Доросла Амаль – честолюбна, вольова, цілеспрямована, наполеглива. Це жінка з характером. Вона доводить до кінця всі свої починання і ніколи не відступає перед труднощами. Господиня імені вірить в себе, свої таланти і можливості, а тому завжди досягає поставленої мети. Амаль – чесна людина, але заради своїх цілей здатна на хитрощі й інтриги. На шляху до успіху ця жінка повністю концентрується на поставленому завданню і не розпорошується на дрібниці, вона працелюбна, чудовий організатор і відповідальний керівник. В той же час їй складно делегувати свої обов’язки підлеглим – володарка імені прагне все контролювати сама. Кар’єра, власні амбіції, фінансова незалежність і саморозвиток грають в житті Амаль першорядну роль.

Амаль сміливо можна назвати красунею. Вона вміє подати себе, підкреслити свої сильні сторони. Ця чарівна жінка і харизматична, відкрита, товариська, доброзичлива, дотепна й інтелігентна. Чоловіки зазвичай зачаровані нею. Однак особисте життя у власниці цього імені завжди знаходиться на другому плані. Друзі для неї швидше ділові партнери. Господиня імені оточує себе успішними, заможними людьми. А ось у свій внутрішній світ, на свою територію Амаль не любить пускати сторонніх.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Амалія

Скорочений

Ама

За церковним

немає

Колір

  • оливковий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

халцедон, онікс

Метал

свинець

Рослини

мандрагора

Тотемна тварина

черепаха, удод

Риси характеру

цілеспрямованість, честолюбство, сильна воля

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Амаль Клуні — британський юрист.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: