Юстина – значення і походження імені

Історія походження імені Юстина

Ім’я Юстина бере свій початок в Стародавньому Римі і за переказами походить воно від імені чоловіка Юстус. У свою чергу Юустус перекладається як «справедливий». У країнах світу це ім’я не отримало широкого розповсюдження, та і в Україні використовується не часто, але відноситься до числа старих імен, які відроджують популярність за рахунок свого ніжного звучання.

Інша версія появи імені аналогічна першій, але впирається корінням у більш давні часи. За цією версією ім’я Юстина походить від чоловічого імені Іустин (латинське), утвореного вже, у свою чергу, від давньоримського імені Юстус.

Значення та характеристика імені Юстина

Юстина – людина з незвичайною енергетикою. Без слів підтримки, похвали, компліментів їй не прожити. Сама ж вона абсолютно безкорисливе, надто щедра і добра, порядна, розумна, наділена прекрасною інтуїцією, завжди відкрита для оточуючих, і якщо когось треба вислухати, допомогти порадою, Юстина відмовити в цьому не зможе.

В силу своєї комунікабельності, почуття гумору і товариськості, Юстина легко сходиться з людьми і вміє чесно і щиро дружити. У будь-якій компанії їй завжди раді.

Юстина володіє творчими здібностями, майстерністю, умінням заінтригувати і зацікавити своїми розповідями оточуючих. Виводить співрозмовників на прямі відповіді, формулюючи питання чітко і правильно.

У Юстини відмінна пам’ять, вона легко освоює нові мови на розмовному рівні. Багажем знань користується вміло і в потрібний момент.

До грошей ставиться дбайливо, дотримуючись принципу “гроші люблять рахунок”, тому часто оточуючі приймають таку обережність за скупість. Якщо є надлишок грошей, Юстина з радістю їх витратить на особисті потреби або на подарунки та сюрпризи друзям і близьким.

Контроль над сексуальністю і емоційністю допомагає Юстине попередити самотність і невдачі в особистому житті. У шлюбі у неї – ідилія і хороші взаємини, побудовані на довірі.

Для оточуючих Юстина – приємна, позитивна, піднімає настрій і бадьорить особа. Ці якості виникають у ній в юні роки, але не викорінюють себе з часом, а лише зміцнюються.

У ставленні до роботи, відповідальна, працьовита і принципова. Ці якості часто не залишаються без уваги начальства і Юстина повільно, але вірно просувається вгору по кар’єрних сходах.

Іменини:

15 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Юстя, Юстинка, Тіна, Юстюша

Скорочений

немає

За церковним

Іустина

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

магнетит

Метал

залізо

Рослини

часник

Тотемна тварина

вовк

Риси характеру

справедливість, доброзичливість, безкорисливість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Юстина Свенти — польська легкоатлетка, що спеціалізується в бігу на 400 метрів; Юстина Стечковська — польська співачка, скрипалька, актриса; Юстина Зигемундин — знаменита німецька акушерка. Автор одного з перших підручників з акушерства в Європі; Юстина Ковальчик — польська лижниця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: