Алсу – значення і походження імені

Історія походження імені Алсу

У нашу культуру це ім’я прийшло з Татарстану. У буквальному перекладі з татарської мови словосполучення Алсу означає «червона вода» або «червоний колір». Сучасна інтерпретація – «красива», «прекрасна».

Характеристика імені Алсу: основні риси характеру

В астрологічному плані цього імені протегує Плутон, самий вдалий знак зодіаку – Скорпіон. Володарка імені Алсу – енергійна, комунікабельна, часом досить владна пані, яка, безсумнівно, досягає великого успіху в житті. Її плани різноманітні: вона дуже цікава і прагнути скрізь встигнути. Це різнобічна особистість, що має багато інтересів, часто займається декількома справами одночасно. Однак, вона не завжди доводить розпочате до кінця, оскільки непостійна і здійснює імпульсивні вчинки. В суспільстві вона прагне зайняти лідируючі позиції, завжди сперечається та активно відстоює свою життєву позицію, часом не розуміючи, що цим провокує конфлікти. По натурі Алсу благородний і чуйна людина, активно цікавиться життям інших людей, любить допомагати справою або давати поради. Їй чужа заздрість, лихослів’я, підступність. Вона не надто посидющий чоловік і легко може поміняти «курс» свого життя: кинути стабільну роботу, раптово зірватися у відпустку, затіяти непланируемый ремонт, поміняти місце проживання.

Полум’яна в промовах, але при цьому здатна до співчуття, Алсу любить товариство, тому мета її життя – справляти враження на оточуючих. Саме ці особистісні якості визначають сферу її діяльності – педагогіка, благодійність, адміністрування, робота з персоналом, політика. У Алсу, як правило, багато друзів, які щиро люблять її за небайдужість і чуйність. Вона обожнює подорожувати, відкрити для себе нові мальовничі місця, займатися спортом, відвідувати різні громадські місця. Напористість, енергійність поєднуються з мрійливістю і загостреним почуттям справедливості.

Позитивні риси характеру: лідерство, чуйність, товариськість, розвинені ораторські здібності, благородство, прямодушність.

Негативні риси характеру: поверховість, імпульсивність, невміння займатися кропіткою роботою, егоцентризм.

Яка Алсу в любові?

В силу свого повітряного характеру, така дівчина не ставить сімейні цінності на перше місце в житті. Вона не прагнути рано вийти заміж і відразу обзавестися потомством, хоча користується великою популярністю у протилежної статі. Природа щедра до Алсу – крім легкого і жалісливого характеру, вона наділила її яскравою зовнішністю і стрункою фігурою. Однак, Алсу не любить концентрувати всю свою кипучу енергію виключно на особисте життя. Сім’я завжди буде стояти на другому місці після роботи, захоплень, дружнього спілкування. Алсу не можна назвати дуже велелюбної. Незважаючи на таку рису характеру, як імпульсивність і деяка поверховість, вона однолюбка і ніколи не буде вести подвійну гру. Якщо їй пощастить, і вона зустріне порядного чоловіка, які буде поважати її прагнення до особистої незалежності та суспільного життя, то цей союз буде щасливим.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Алечка

Скорочений

Аля

За церковним

немає

Колір

  • жовтий

Планета

  • Плутон

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

корал

Метал

залізо

Рослини

каштан, гвоздика

Тотемна тварина

синиця

Риси характеру

імпульсивність, неконфліктність, скромність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Алсу Абрамова ((нар.1983) дівоче прізвище — Сафіна; російська естрадна співачка, Заслужена артистка Республіки Татарстан (2000), Народна артистка Республіки Татарстан (2010)), Алсу Газимянова (екстрасенс, учасник програми «Битва екстрасенсів»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: