Діляра – значення і походження імені

Історія походження імені Діляра

Діляра – одне з рідкісних, екзотичних імен. Так називають дівчаток переважно в мусульманських країнах. Ім’я має древнеперсидское походження. Є кілька співзвучних імен з коренем “діл”, який означає “душа, серце”, це Ділара, Дильраба, Дилия. Іменування Dilara етимологічно перекладається як красуня, кохана. У перекладі з перської – розумна, в настрої, з болгарської – добра, душевна. За деякими даними це ім’я походить від протоармянского мови. У православних і католицьких святцях цього імені немає, тому іменини не святкуються. А власниці даного імені при хрещенні дають будь-яке інше ім’я.

Значення та характеристика імені Діляра

Значення імені Діляра – “душа”, “серце”, “розумна”, “красива”, “красуня”, “в гуморі”, “добра”, “душевна”, “кохана”, “радує серце”, “закохана”, “кохана”.

У дитинстві Діляра – добра, мила, ніжна, спокійна, чемна дівчинка. Знаходить спільну мову з однолітками, більш того стає серед них лідером. Але вона намагається бути рівною з усіма, не показуючи свою владу, хоча любить бути в центрі уваги. Добре, часто – відмінно, навчається, активна, бере участь у всіх громадських заходах. Ходить на різні гуртки, любить читати, співати, танцювати, має схильність до іноземних мов. Вона дотепна, весела. Вчителі її люблять і хвалять. Вона продовжує підтримувати з ними стосунки, навіть закінчивши школу. Батьки пишаються своїм чадом. Допомагає мамі по господарству та у вихованні молодших дітей у сім’ї.

Діляра – амбітна, чарівна, легко може побудувати кар’єру в шоу-бізнесі, спорті, творчості, навіть у військовій сфері. Вона відповідальний, виконавчий, професійний працівник будь-яку розпочату справу доводить до кінця, тому начальство, як і колеги, її цінують і поважають. Добре розбирається в людях, тому обдурити її складно. Цілеспрямована, але домагається поставленої мети лише чесним шляхом. Може добитися успіху в науковій діяльності, медицині, юриспруденції.

У Діляри багато шанувальників, вона дуже приваблива, як зовні, так і внутрішньо, але природна скромність, боязкість і сором’язливість не дозволяють їй підпускати їх близько. При тому вона довго шукає гідного чоловіка, знаючи собі ціну. Вона довго придивляється, підбирає потрібну людину і тільки тоді, полюбивши, повністю віддається йому. В чоловіки вибирає надійного, доброго, розумного, порядного, що розділяє її інтереси, представника протилежної статі. В шлюбі щаслива. Стає люблячої, доброї, відданою, вірною дружиною і мамою. Заради близьких людей йде на будь-які жертви, може залишити кар’єру і стати домогосподаркою. Відмінна, гостинна господиня, в будинку панують чистота, затишок і порядок.

Діляра вміє привернути до себе увагу, володіє чарівністю і дотепністю. У неї багато друзів і приятелів. Вона чуйна і мудра людина, вислухає і будь-якого обов’язково прийде на допомогу, може дати слушну пораду, допомогти, поспівчувати.

Діляра не мало часу приділяє своєму зовнішньому вигляду, стежить за модою, йде в ногу з часом, відвідує салони, фітнес-клуби. Одягається по настрою, ніколи не знає що одягне на наступний день. У представниці цього імені гарне здоров’я.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Дилюша, Дилярочка, Ділек, Дилярик

Скорочений

Діля

За церковним

немає

Колір

  • свинцевий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

онікс

Метал

свинець

Рослини

кмин

Тотемна тварина

удод

Риси характеру

відповідальність, працьовитість, вірність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Діляра Ларіна (актриса, фото-модель), Діляра Вагапова (співачка, лідер групи «Муракамі»), Діляра Шакірова (професор, директор Казанської Бізнес Школи «Ай-Пек»), Діляра Хусаїнова (помічник художнього керівника-директора з літературної частини Казанського державного академічного російського Великого драматичного театру імені в. І. Качалова), Діляра Юсуфова (азербайджанська актриса), Діляра Михайлова (весільний стиліст), Діляра Тасбулатова (кінокритик, кінознавець)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: