Сніжана – значення і походження імені

Історія походження імені Сніжана

Сніжана – красиве і досить рідкісне ім’я, яке має слов’янське походження. Існує думка, що ім’я Сніжана з’явилося завдяки Снігуроньці, внучки Діда Мороза. Саме на честь міфічної Снігуроньки стали називати дівчаток Сніжанами.

Ім’я поширене в Сербії, Україні, Болгарії, рідше в Росії. Іноді можна зустріти і варіант з подвоєним “н” – Сніжана. Зменшувальна форма Жанна стала самостійним ім’ям.

Також існує версія, що ім’я Сніжана прийшло до нас з Сербії, завдяки казці про Білосніжку. У перекладі з сербської Білосніжка звучить як Сніжана.
Ні в православ’ї, ні в католицтві у неї немає святих покровителів, тому іменини Сніжана не зазначає.

Родинні імена: Сніжана, Сніжинка, Сніжко (чоловіче ім’я).

Зменшувально-пестливі форми: Сніжана, Снєжка, Сніжок, Сніговик, Сніжинка, Сніжанка, Снегурка, Жанна.

Значення та характеристика імені Сніжана

Ім’я Сніжана позначає “сніг”, “сніжна”, “білява”.

Сніжана – ніжна і тендітна дівчина. Вона дуже залежна від думки оточуючих, будь косий погляд вганяє її в смуток і переживання. Вона не любить конфлікти, але всупереч цьому постійно вплутується в них. Вона до одуру любить сперечатися, наполягатиме на своєму, навіть якщо не права. Деколи Сніжані важко домовитися навіть з самою собою.

Сніжана дуже гостинна – вона зустрічає своїх гостей з привітністю і їм не доводиться нудьгувати, перебуваючи у неї вдома. Вона любить і відвідувати своїх знайомих, презентуючи їм невеликі сувеніри. Радість друзів значить для неї багато.

В особистому житті Сніжана часто буває нещаслива. З натовпу шанувальників вона не може вибрати гідного, адже майбутній чоловік повинен володіти важливими якостями для неї. Вона прискіплива і може пройти досить багато часу, перш ніж вона зустріне того самого. І навіть будучи заміжньою Сніжана може сумувати, адже у неї настільки вразлива душа, що чоловік найчастіше не розуміє її.

Сніжана любить дітей, але на народження своїх вирішується досить пізно. Вона примхлива і вимагає багато уваги, тому не хоче ділити його з дитиною.
Сніжана відповідальна і працьовита, тому в кар’єрі її однозначно чекає успіх. Начальником їй не стати, адже дівчина дуже жаліслива, але в інших галузях – неминуче підвищення і похвала.

У Сніжани багато знайомих, але мало друзів. Вона рідко довіритись людині, але якщо довірилася, значить, цей чоловік став для неї незамінною та важливою. Віддає перевагу дружити з дівчатами, тому що побоюється чоловіків.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Снежаночка, Снежанушка, Снежечка, Снежушка, Жанноча, Жаннушка

Скорочений

Снєжка, Сніжанка, Сніжок, Сніжана, Жанна, Жанка

За церковним

немає

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

олександрит

Метал

срібло

Рослини

латаття

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

сприйнятливість, скритність, обов’язковість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Сніжана Берич (сербська співачка, виступала за Югославію на конкурсі пісні Євробачення в 1992 році під псевдонімом Extra Nena., Сніжана Пайкич (сербська легкоатлетка), Сніжана Перич (спортсменка з карате), Сніжана Єгорова (українська актриса і телеведуча), Сніжана Малович (міністр юстиції Сербії)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: