Симона – значення і походження імені

Історія походження імені Симона

Звучне ім’я Симона має давньоєврейські коріння, будучи похідною формою чоловічого імені Симон. Дослівно воно перекладається як «почута богом», «божа радість». Ім’я не користується великою популярністю на території України, зате дуже поширена в Європейських країнах.

Характеристика імені Симона: основні риси характеру

Володарка імені Симона – врівноважена і спокійна особа, спочатку справляє враження відчуженого і холодного людини. Насправді вона дуже допитлива і доброзичлива особистість, яка активно цікавиться тим, що відбувається. У батьків і вчителів не виникає проблем з вихованням і навчанням малятка Сімони – вона покладиста, миролюбна і завжди йде на компроміс, так як не виносить конфліктів. Якщо Симона відчуває стрес або щось турбує її, вона не покаже цього, буде тримати все в собі до останнього. Незважаючи на неабияку самовладання, їй дуже потрібна підтримка оточуючих. По відношенню до близьких і друзів вона проявляє себе як дуже уважний і трепетний людина, завжди готовий прийти на допомогу. Симона приємна і цікава у спілкуванні, тому вона, як магніт, притягує до себе людей, їй дуже просто завоювати прихильність своєю щирістю і делікатністю.

В роботі Симона педантична, відповідальна та пунктуальна. Симона володіє чудовою, навіть фотографічною пам’яттю, завдяки якій вбирає знання як губка. З неї виходить талановитий, але досить вимогливий керівник. На службі вона намагається досягти максимального професіоналізму, вимагаючи такого ж завзяття від своїх співробітників.

Симона – недовірливий, часто сумнівається людина. На жаль, це якість і зацикленість на деталях часто призводять до підвищеної тривожності та прихованої депресії. Симона не відрізняється відмінним здоров’ям, тому вже з юних років часто звертається до лікарів. Іноді вона може бути занадто нав’язливою по відношенню до батьків або власним дітям. З віком вона стає дратівливою і навіть ворчливой.

Позитивні риси характеру: доброта, делікатність, толерантність, товариськість, відповідальність.

Негативні риси характеру: невпевненість у собі, нервозність, песимізм, зацикленість на деталях.

Яка Симона в любові?

Симона не можна назвати пристрасною коханкою або жінкою-вамп, яка завоювала безліч чоловічих сердець, зате вона дуже мила, жіночна і надійна. Вона скромна і не прагне виявляти ініціативу в спілкуванні з чоловіками. Однак, зовнішня холодність і незворушність, навпаки, часто залучають до неї шанувальників. Часто вона вибирає собі в чоловіки неординарної людини, що володіє різними талантами. Їй важливо відчувати себе захищеною в такому союзі.

Для Сімони сім’я – її оселю, де вона максимально розкривається і відчуває себе комфортно. З неї виходить ідеальна дружина і мама. З чоловіком вона ніжна і турботлива, а дітей дуже сильно опікується і насилу відпускає від себе. Істотним недоліком, здатним затьмарити сімейне щастя, є надмірна вимогливість Сімони і бажання все упорядкувати.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Сімка, Симонушка, Симоночка, Симушка

Скорочений

Сіма

За церковним

немає

Колір

  • сірий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

обсидіан, халцедон

Метал

свинець

Рослини

полуниця, беладонна, живокіст

Тотемна тварина

черепаха, кріт, лебідь

Риси характеру

стриманість, обов’язковість, вимогливість

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Симона Синьйорі – французька актриса кіно і театру; Сімона Хаусвальд – німецька біатлоністка, чемпіонка світу з біатлону, багаторазова призерка чемпіонатів світу; Сімона Халеп – румунська тенісистка; Сімона Вейль – французький філософ і релігійний мислитель; Симона Сімонс – нідерландська співачка, яка є ведучою вокалісткою в симфо-метал групи Epica; Сімона де Бовуар – французька письменниця, філософ, ідеолог феміністського руху; Симона Аманар – видатна румунська гімнастка, триразова олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу і Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: