Міра – значення і походження імені

Історія походження імені Міра

Виділяють кілька версій походження імені Міра. Згідно з найпоширенішою теорії, ім’я прийшло з грецької культури і утворене від терміна миро, буквально перекладається як «ароматна смола», «запашна смола», «пахуча смола». Як відомо, миро – спеціальна суміш різних смол, що володіє відомим ароматом, що використовується в релігійних ритуалах. Згідно другої версії, жіноче ім’я має слов’янське коріння і утворене від слова мир, лад, злагоду. Згідно з третьою, менш популярної теорії, ім’я має японські коріння і переводиться як «майбутні скарби».

Також жіноче ім’я Міра може бути скороченим варіантом імен Марія, Міріна, Мирослава, Ельміра, Доброміра, Даміра, Любомира.

Характеристика імені Міра: основні риси характеру

Володарка імені Міра – емоційна і обдарована натура, не позбавлена акторського таланту, відрізняється ефектною зовнішністю. Міра схильна до частих змін настрою і багато вчинків в її житті залежать від прояву почуттів. Вона може досягти успіху в акторській професії, ставши дійсно затребуваною актрисою, якщо зможе приборкати емоції. Вона завжди дуже бурхливо реагує на події.

Міра – природжена кокетка. Завжди прагне бути в центрі уваги, так як їй просто життєво необхідно бути улюбленою. Вона чарівна, ніжна і є прекрасним, ерудованим співрозмовником. Однак Міра не любить прислухатися до чужої думки і не часто прагне допомогти іншим людям. Деколи занадто емоційно збудлива, Міра часом відштовхує примхами і частою зміною настрою.

Міра володіє вираженими вольовими якостями, які допомагають добитися значимого положення в суспільстві і фінансового благополуччя. Міра відмінно вчиться, встигаючи за всіма дисциплінами, так як вона володіє чудовою пам’яттю. Особливо добре їй даються іноземні мови та гуманітарні науки. Міра – природжений підприємець, так як у неї дуже розвинена інтуїція, яка допомагає, в буквальному сенсі, “бачити” людей на крізь. Вона хитра і навіть вертка, що є безсумнівним плюсом для реалізації амбітних планів. У бізнесі їй завжди супроводжує велика удача.

Позитивні риси характеру: артистичність, розвинена інтуїція, висока здатність до навчання, проникливість, товариськість.

Негативні риси характеру: емоційна нестабільність, егоцентризм, примхливість, марнославна.

Яка Міра в любові?

Любов –головна сфера в житті Міри. Вона необхідна їй, як повітря. Міра чарівна: вона полонить з першого погляду, тому завжди оточена великою кількістю шанувальників. Однак, в любові їй щастить не відразу. Прагнучи оточувати себе любов’ю і захопленням, Міра часто вибирає не тих людей. Супутник життя Міри повинен володіти такими якостями як надійність, спокій, раціональність, готовність йти на компроміс. Фінансове благополуччя теж є не останнім критерієм при виборі обранця. Незважаючи на те, що деколи Міра здійснює імпульсивні вчинки, з неї найчастіше виходить вірна дружина і чудова мама. Вона дуже любить дітей і часом безмірно балує їх, що може вийти боком.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Мірочка, Мірушка, Мірчик, Міронька

Скорочений

Мір, Іра (Ірина)

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

карбункул

Метал

ртуть

Рослини

граб, гвоздика

Тотемна тварина

беркут

Риси характеру

екстравагантність, іронічність, сильна воля

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Міру Кетрін Сорвіно ((нар.1967) американська актриса), Міра Фурлан ((нар.1955) хорватська актриса і співачка. Найбільш відома ролями посла Мінбару Ділення в науково-фантастичному серіалі «Вавилон-5», і Даніель Руссо в серіалі «Залишитися в живих».), Міра Ардова ((нар.1940) уроджена – Кисельова, в деяких джерелах — Міка Ардова; радянська і російська актриса. Епізодично знімалася в кіно — зокрема, в невеликій ролі у фільмі Міклоша Янчо «Зірки і солдати» (1967). У 1976 році знялася у фільмі Олександра Зархі «Повість про невідомого актора» в ролі дружини Вадима Горяєва, якого зіграв Ігор Старигін.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: