Іраїда – значення і походження імені

Історія походження імені Іраїда

Етимологи прийшли до спільної думки, що Іраїда давньогрецьке ім’я, відбулося від імені Хераис (герой). Це дуже рідкісне ім’я не тільки в Україні, але і у всьому світі. Вважається покровителькою мучениця Іраїда Олександрійська, яка прийняла віру Христа. Приєднавшись в Єгипті до страстотерпцам, яких добровільно закували в кайдани й мучили за православну віру, Іраїда стала страдницею. Її зарахували до лику святих. День імені Іраїда святкує 7 лютого, 5 і 18 березня, 7 серпня, 18 і 23 вересня, 6 жовтня. Деякі трактують це ім’я, як”з роду Гери”, покровительки шлюбу. Також існує думка, що Іраїда – це неправильно написане ім’я Іроїда.

Значення та характеристика імені Іраїда

Значення імені Іраїда – “богиня”, “належить до роду Богині Гери”, “берегиня”, “пані”, “рідкісна жінка”, “дочка героя”, “дочка Гери”, “господиня”, “прагне до миру і спокою”.

З дитинства Іраїда відрізняється вразливістю, чутливістю, охайністю. Любить, коли її хвалять за досягнення, слухняна. Батьки повинні постійно говорити, яка вона молодець, інакше Іраїда перестане бути хорошою дівчинкою. Вона не простий дитина, зовні вся ідеальна і правильна, а всередині – хуліганка і зухвала задирака. Дуже переживає, якщо з’являються проблеми з однолітками або в сім’ї. Серед приятелів вона – лідер, дуже зарозуміла, може посміятися над слабкими, але потім переживає про це всередині, для спокою своєї душі може попросити у скривдженого нею людини прощення. Вона успішна в навчанні, спорті, творчості.

В молодості Іраїда повністю віддається роботі. Її мета – бути забезпеченою і самодостатньою особистістю. Цілеспрямована, старанна, строга як до себе, так і до оточуючих. Колеги її недолюблюють, а начальство цінує. Ніколи не сидить без діла, але успіхи їй дістаються важкою і наполегливою працею. Рідко займається власним бізнесом, може стати викладачем, юристом, лікарем, якщо дуже постарається, може зайняти керівну посаду.

Друзів у Ираиды не багато, але вони перевірені часом. Вона вміє дружити, заради друзів може пожертвувати багатьом. Від близьких приховує свій духовний стан, не ділиться особистими почуттями і переживаннями, хоче бути незалежною від усіх. Пунктуальна, відповідальна, виконує дані обіцянки, не прощає обман.

У власниці цього імені багато шанувальників, серед яких вона ретельно вибирає підходящого, сильного і одночасно поступливого, щоб стати в сім’ї лідером. Заміж може вийти не один раз. Тільки з віком вона зрозуміє, що потрібно бути терплячими, пізній шлюб буде ідеальним. Іраїда – турботлива дружина і сувора мама, діти її слухаються, захоплюються і пишаються. Але вона може бути лагідною, доброю, але таке рідко дозволяє собі, воліє швидше повернутися на роботу подалі від домашньої рутини. Відрізняється акуратністю, навколо неї завжди повинні бути чистота і порядок у всьому.

Любить виглядати дорого, стильно, модно, нестандартно, екстравагантно, щоб на неї звертали увагу інші. Доглядає за собою, займається спортом, правильно харчується, ретельно стежить за своїм здоров’ям. У вільний час займається рукоділлям, любить тварин і кімнатні квіти.

Іменини:

7 лютого, 5 березня, 18 березня, 7 серпня, 18 вересня, 23 вересня, 6 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Іраїдочка, Іраїдонька, Іраїдушка, Ра’їда

Скорочений

Іраїдка, Іда, Іра (Ірина), Раю (Раїса)

За церковним

Іраїда

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аквамарин

Метал

платина

Рослини

шафран

Тотемна тварина

кіт

Риси характеру

стриманість, обов’язковість, самовпевненість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Іраїда Архангельська (сучасна художниця (натюрморт, пушкінська тема)), Іраїда Потєхіна (сучасна російська поетеса), Іраїда Кукарина ((нар.1934) художній керівник і автор-постановник танців ансамблю «Олимпушка»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: