Римма – значення і походження імені

Історія походження імені Римма

Існує три версії походження жіночого імені Римма. Найвідоміша з них: звучне, але досить рідкісне ім’я Римма прийшло у нашу мову з латинської мови. Пішло воно від чоловічого імені, яке звучало точно також. Згідно другої версії, батьківщиною цього імені є Стародавня Греція, там це ім’я було парним і також звучало абсолютно однаково, як чоловіче, так і жіноче – Римма. Є третя версія, згідно з якою ім’я Римма має давньоєврейське походження. В православ’ї ім’я Римма вперше стає відомим у зв’язку з подвигом великомученика Римми Новодунского. Римма, молодий християнин, разом зі своїм другом Панною, активно проповідували нову віру, за що зазнали переслідувань. За наказом влади молодих людей жорстоко побили, а потім кинули їх бездиханні тіла в холодну річку. Після поширення християнства на берегах Чорного моря мощі Римми і Панни були поховані в землі, згідно з заповітом великомучеників.

Значення та характеристика імені Римма

Згідно з першою версією, ім’я Римма означає – «житель Риму», «римлянин», оскільки спочатку це ім’я давали чоловікам. Римма у перекладі з давньоєврейської мови означає «яблучко», з давньогрецької – «кидок». Носительки цього імені мають дуже сильним характером. З раннього дитинства батьки Рімм помічають, що їх дочки дуже наполегливі у досягненні своєї мети, заради виконання бажання не зупиняться ні перед чим. Примхливу, неймовірно вимогливу дівчинку недосвідчені батьки можуть розпестити до крайності – часто дорослі просто йдуть на поводу у дитини, щоб він не докучав їм своїми нескінченними претензіями і криком.

Вихователі, вчителі відзначають, що у цих дівчаток важкий характер: вони відкриті, тверді і вкрай збудливі. Таким коктейлем протилежних якостей важко керувати навіть дорослим Риммам. Щоб дитина не перетворився на монстра, батьки повинні бути витриманими, послідовними у своїх вимогах до нього. Римму слід вчити рахуватися з почуттями інших людей, інакше вона може стати черствою. Дівчинка надто серйозно ставиться до життя, їй потрібно розвивати почуття гумору, вчити помічати красу природи.

Римма – відповідальна учениця, вона не дозволяє собі приходити в школу з виконаними домашніми завданнями. У неї чудова пам’ять, середні здібності до навчання і міцне здоров’я. Якщо цю дівчинку не зупиняти, вона може перетворитися на страшну бовтанку, яка витрачає на безцільне спілкування більшу частину свого вільного часу. Батьки повинні допомогти дівчинці правильно вибрати ВУЗ – коли Римма зрозуміє, що їй не подобається вибрана спеціальність, вона може кинути навчання.

Носительки цього імені привабливі для протилежної статі, але сімейне життя з Римами досить складна. Римми люблять чистоту, порядок в домі, вміє добре готувати, вони – відповідальні матері, однак прагнення все доводити до фанатизму рідко влаштовує їх обранців. Подружній стаж цих жінок зазвичай невеликий, після розлучення вони воліють в самоті виховувати дітей, хоча від відсутності шанувальників не страждають.

Іменини:

2 лютого, 3 липня

Зменшено-лагідний варіант

Риммушка, Римуля, Римусик

Скорочений

Рим, Римка, Римочка, Риммка, Римми

За церковним

Римма

Колір

  • лимонний

Планета

  • Місяць

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

опал

Метал

свинець

Рослини

лимонне дерево

Тотемна тварина

собака дінго

Риси характеру

практичність, проникливість, винахідливість

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Римма Бондар ((нар.1937) – український радянський археолог-античник), Римма Дышаленкова ((нар.1942), російська поетеса, журналістка, письменниця, публіцист), Римма Жукова ((1925 – 1999) радянська спортсменка-ковзаняр, багаторазова рекордсменка світу), Римма Казакова ((1932 – 2008) радянська і російська поетеса, автор багатьох популярних пісень радянського періоду), Римма Каллістратова ((нар.1929) радянський і російський учений-правознавець), Римма Маркова ((нар.1925) радянська і російська актриса театру і кіно), Римма Несмелова ((1923 – 2010) російська театральна актриса), Римма Юровська ((1898 – 1980) одна з організаторів молодіжного комуністичного руху на Уралі в 1917 році), Римма Агафошина ((нар.1981) російська фотомодель, одна з найбільш відомих рекламних моделей у Росії. Також відома як постійний асистент телеведучого Леоніда Якубовича в телевізійному капітал-шоу «Поле чудес» на «Першому каналі».)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: