Поліна – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Поліна

Поліна – образ кришталево чистої жінки, порівнянної з польовим квіткою, вона наповнена українським духом до країв. М’яка і податлива, що робить її ще жіночніша. Життя її протікає в постійних клопотах, її турботливості вистачає на кілька поколінь. Молода, красива, доглянута незалежно від віку, з роками тільки розквітає, вважаючи за краще вибирати чоловіків молодше і відповідає своїй красі.

Вона рішуча, активна, з боку здається зайво гордою, неприступною і з завищеними вимогами, насправді такою не є. Всередині ж Поліна скромна і трохи боягузка.

Їй не складе труднощів знайти спільну мову з людьми, і навіть у незнайомому суспільстві вона має співрозмовників умінням підтримати будь-які теми розмови і відчуває себе при цьому розкуто. Все життя прагне до успіху, змушуючи себе знайомитися з потрібними людьми або починати щось нове. Але до нового ставиться з побоюванням, застереженням, але з часом звикає. Схильна виходити з себе, коли з її думкою не погоджуються, при цьому абсолютно не вміє сперечатися і конфліктувати.

В колі друзів Поліна доброзичлива, безкорислива, відкрита і врівноважена. Якщо попросити про допомогу, не відмовить, навіть якщо ця допомога буде у збиток собі. Готова вислухати, зрозуміти людину, обійняти, якщо потрібно – поплакати разом. Вміє бути різкою і виплеснути накопичені емоції в досить грубій формі, про що потім шкодує і вважає себе правою.

Поліна – інтелігент, вміє правильно подати себе суспільству. Схильна до самоїдства, самокопання і самокритики. Не довіряє інтуїції, так як вона її часто підводить, тому Поліна покладається тільки на свій розум і досвід.

Надто збудлива, смішлива, такої людини в друзях хотів би бачити кожен.

Риси характеру імені Поліна

Характер Поліни не простий. Володіє терпінням, не вимоглива по відношенню до інших, але надмірно вимоглива до себе. Поліна намагається бути в курсі всіх подій, стежить за новинками, особливо в моді, любить книги, театр, вистави, музику.

Поліна оцінює свої здібності так само високо, як низько оцінює здібності інших. Любить критикувати, тому схвалення від неї може отримати лише той, хто досягнув нечуваного успіху або хто їй дуже доріг.

Абсолютно не сентиментальна, але меланхолічний в пошуках заспокоєння душі мирської красою. Здатна захоплюватися природою, тваринами, дітьми, ситуацією – всім, що викликає почуття розчулення. Надміру серйозна, але нестримно життєрадісна. Живе не побутом, а суспільством, але і будинок не запускає, встигаючи все і скрізь. В її руках все горить.

Поліна часто одягає маску байдужості, від чого її характер стає для навколишній ще більш суперечливим. Лише ті люди, які часто знаходяться поруч з нею, здатні зрозуміти Поліну і передбачити її дії.

Сімейні та любовні стосунки Поліни

Поліна не показує свої почуття, її вимоги до протилежної статі завищені, тому знайти партнера їй важко.

У шлюбі вона – опора всієї родини. Дуже турботлива, ніжна, тактовна, не є главою сім’ї, віддаючи з легкістю це звання чоловікові, хоча користується авторитетом у дітей. У родині її слухають. Поліна правильно організовує побут, роблячи її легкою і не обтяжливим.

Марячи успіхом і грандіозної кар’єрою, може з легкістю розпрощатися зі своєю мрією і вибрати затишок у домі, любов, турботу про дітей і чоловіка, якщо закохається без розуму.

Вона – найкраща мама, багато займається з дітьми, виховує їх і навчає, не дозволяючи собі підвищити голос або показати втому. Із задоволенням ходить на батьківські збори, любить спілкуватися про дітей з вчителями.

Секс для Поліни не відділимо від любові. Їй він потрібен не для здоров’я, а як випливає з почуттів продовження. Вона дуже сексуальна, в ній є родзинка, яка вабить і заводить чоловіків. Любить різноманітність, але з одним партнером, сама здатна привнести новизну в інтимні стосунки у вигляді костюмів, танців, різних поз.

У родині їй з легкістю вдається знайти спільну мову з друзями чоловіка і дітей, вона приймає гостей з радістю, створює атмосферу тепла, з якої не хочеться виходити. Товариська і приваблива, дотепна і доброзичлива, Поліна – улюблена і ідеальна дружина, готова щодня влаштовувати чоловікові сюрпризи, доводячи свою любов, і нескінченно зізнаватися в цьому словами.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Поліни

Професійний шлях імені Поліна тернистий. Вона прагне до отримання досвіду, знань, розширенню кругозору, утвердження себе у тій сфері, яку вибрала, до духовної і емоційної стабільності. Імені Поліна підійде професія психіатр або астролог, що безпосередньо пов’язане з любов’ю до спілкування і потягу до пізнання себе.

Бар’єр на шляху вибудовування бізнесу у Поліни – її власна обачність і невпевненість у кожному скоєне кроці.

В цілому Поліна не прагне працювати, хоча з боку виглядає дуже роботящою і зайнята. В якості першої професії може спробувати журналістику, рекламну сферу, репортерство. Але успіху тут, як правило, не домагається.

Для заміжньої Поліни пріоритетом у роботі є зручний графік та близькість до сім’ї, щоб не збився з ритму сімейний уклад.

Найчастіше Поліна – творча особистість, тому їй ближче професії художника, актриси, співачки або письменника. Тут вона віддає всю себе без залишку – исполнительна, зібрана, спокійна і сумлінна.

В юності часто працює з дітьми у таборі, або в дитячому саду, так як легко знаходить спільну мову з ними. Здатна стати хорошим лікарем або медсестрою, але все життя в цій професії працювати не зможе, так як творча жилка дасть про себе знати, викликаючи нудьгу до обраної професії.

Здоров’я Поліни

Здоров’я Поліни залежить від часу року, в якому вона народилася. Зимова Поліна з народження не спокійна, схильна до газоутворення і неправильній роботі кишечника. Батькам необхідно звертати увагу на це, щоб в майбутньому не було великих проблем зі здоров’ям.

Весняна Поліна розташована до інфекційних захворювань, важко переносить всі щеплення, тому навіть найменший нежить або неспокій дитини без приводу повинно послужити батькам як сигнал тимчасової відмови від будь-якої вакцини.

Недугою річної Поліни є холецистит. Іноді спостерігається плоскостопість, і якщо вчасно звернутися до фахівця, то до семи років дівчинка буде абсолютно здоровою дитиною.

Весняна Поля схильна до простудних захворювань типу ГРЗ, грип, ангіна. У цьому випадку говорять про відсутність імунітету, тому курси вітамінів, правильний спосіб життя і спорт – довічні супутники дівчинки, хоча прищепити любов до спорту їй дуже важко.

Зовні Поліна спокійна, але через вирують всередині неї пристрастей нервова система розхитана і вразлива. Часто це пов’язано і з тим, що у дівчинки проблеми з дикцією, з-за яких вона стає об’єктом глузувань навколишніх.

У зрілому віці Поліна розташована до шкірних захворювань, це і вугрі, і алергії, і різного роду шкірні висипання. Дітородні органи також слабкі, і якщо не звертати на них належної уваги, це може привести до викиднів, позаматкової вагітності, або перерости у безпліддя.

Поліні покладено повноцінний 8-мичасовой сон, свіже повітря і спокійна обстановка. Тоді вона буде відчувати себе абсолютно здоровою і її ніщо не буде турбувати.

Ім’я Поліна для дитини

Поля – чудовий малюк. Спокійна, поступлива дівчинка, спілкується і грає з іншими дітьми, активна і воліє рухливі ігри. З ранніх років в ній чітко проявляється доброта як основне її якість, якій вона вірна все життя.

Вчиться добре, володіє аналітичним складом розуму і віддає перевагу точним наукам. Найчастіше навчається в гуманітарії завдяки своїй емоційної зрілості. Не женеться за оцінками, для неї куди важливіше зрозуміти тему, предмет, розібратися до кінця. Похвала – обов’язкова і діє як підтвердження правильності її руху.

У юному віці вона готова відстоювати друзів, відвідувати шумні заходи та веселі тусовки. Де б не знаходилася Поліна, вона – душа компанії, невід’ємна її частина.

Поля приваблює всіх жвавістю, безпосередністю і активними випадами. Вже в школі починає модничать, роблячи вигляд абсолютно розбирається в моді леді. Відвідує творчі гуртки, зайво музикальна, добре співає, пише вірші і малює. Найчастіше саме школа зумовлює подальший творчий шлях Поліни, підштовхуючи її до вступу в консерваторії або театральні інститути.

Іменини:

18 січня, 6 червня, 9 липня, 2 грудня, 31 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Полінка, Поліночка, Полюшка, Полюшочек, Поличка, Польчик, Полюня, Поляша, Полюша, Линочка, Линушка

Скорочений

Поля, Полька, Поллі, Полюха, Поляха, Полюся, Пуся, Ліна, Лінка

За церковним

Пелагея, Апполінарія

Колір

Планета

  • Сатурн
  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

рубін, селеніт, топаз

Метал

платина

Рослини

тополя, лотос

Тотемна тварина

кіт, лебідь

Риси характеру

безкорисливість, чуйність, самокритичність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Поліна Бонапарт – сестра імператора Наполеона Бонапарта; Поліна Анненкова – француженка, наречена, а згодом дружина декабриста Івана Анненкова, що послідувала за ним в Сибір; Поліна Віардо – французька співачка, кохана Івана Тургенєва; Поліна Стрепетова – російська театральна актриса; Поліна Осипенко – радянська льотчиця, Герой Радянського Союзу; Поліна Дашкова – російська письменниця; Поліна Кутепова – російська актриса театру і кіно; Поліна Гагаріна – російська співачка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: