Емілія – значення і походження імені

Історія походження імені Емілія

Ім’я Емілія на Русі звучало як Емілія. Воно було парним для чоловічих імен Омелян, Омелян, Емилиан. Емілія в сучасності має чоловіче парне ім’я, поширене у французів, — Еміль. Родинні імена: Ірма, Еммі, Емма. Ім’я Емілія зустрічається в представниць багатьох національностей, тому дуже складно простежити історію його виникнення. Існує кілька правдоподібних версій. Одні вважають, що воно походить від грецьких, або від латинських слів, інші — що від татарського слова. Ім’я є і в православних і католицьких святцях. Найвідоміша покровителька — мати п’ятьох святих — Емілія Кесарийская.

Значення та характеристика імені Емілія

Як уже говорилося, є кілька версій походження цього жіночого імені, отже, і значень у нього предостатньо. По-перше, ім’я ніби походить від римського родового імені, яке пов’язане з латинським словом, що означає «суперник», «прагне не поступатися». По-друге, воно схоже на інше слово з латинської мови перекладається як «сильний», «старанний», «рішучий», «міцний». Також деякі лінгвісти пов’язують його з грецьким прізвиськом, висхідним до грецького слова, яке має значення «лагідний», «улесливий», «ніжний», «м’який». По-четверте, його співвідносять з татарським словом, що позначає «мила», «симпатична», «приємна», «приваблива».

Ім’я Емілія у вимові характеризується як ніжне, мелодійне і м’яке. Воно несе суперечливу енергетику: по-перше, його носій — чуттєва особа, по-друге, вона завжди стримує свої емоції.

Риси характеру Емілії

Емілія — розумна, розсудлива жінка з розвиненими лідерськими якостями. У неї відмінна сила волі. Це сильна й енергійна, незалежна і самодостатня особистість, яку не хвилює нічиє думка. Емілія володіє почуттям гумору і здоровим оптимізмом. Вона активна і весела, мріє зробити своє життя яскравим і феєричною. Добра, чуйна, привітна Емілія має велике коло знайомих і друзів. Дівчина віддає перевагу чоловічі компанії, не виносячи часті жіночі конфлікти. Друзі сміливо довіряють їй таємниці, будучи впевненими в її порядності. Вона досить щира, приємна в спілкуванні, хоча пред’являє дуже високі вимоги до людей, не виносячи найменшої несправедливості. І до себе вона відноситься самокритично і прискіпливо. Серед її негативних рис можна виділити: гординю і зайву емоційність, неврівноваженість і запальність, грубість. З боку вона виглядає безпристрасною, відстороненою і навіть замкнутою. У неї прогресивні погляди, вона постійно щось змінює, перебуваючи в русі. Емілія не вміє планувати протягом свого життя, живучи одним днем. Їй потрібен друг, до думки якого вона буде прислухатися і який нею буде керувати, зацікавлюючи її все новими і новими перспективами. Вона талановита і працьовита, але некваплива у справах.

Сімейні та любовні стосунки Емілії

Емілія не сприймає випадкові і короткочасні зв’язки. Дівчина в сердечних справах розбірлива і сувора. В любові вона виступає неромантичной натурою: завжди зважує всі за і проти. Особливу увагу вона приділяє сексуальної сумісності з чоловіком. Незадоволеність в цій галузі неминуче призведе до розриву. Дівчина за українськими мірками пізно виходить заміж. Її обранець обов’язково повинен бути розумним, сильним і впевненим у собі людиною, яка в шлюбі займе лідируючу позицію. Справедливості заради варто відзначити, що рідкісний чоловік зможе винести особливий характер Емілії. Жінка з цим ім’ям дуже ревнива, хоча сама часто виступає в ролі суперниці. Вона не любить сварки, поважає прагнення чоловіка до збереження особистого простору. Емілія — хороша господиня і уважна мама, хоча в питаннях виховання часто буває непослідовною. Сім’ї вона приділяє весь свій час.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Емілії

Емілія володіє відмінною інтуїцією і бездоганною логікою, тому дівчина може працювати в поліції, митниці або податковій службі. Потай вона мріє отримати рідкісну і екстравагантну професію, але рідко йде на це. Вона може займатися нетрадиційним цілительством або бути приборкувачем диких тварин. У неї добре розвинене відчуття стилю, тому їй варто звернути увагу на професії дизайнера, манекенниці, стиліста. Вона любить мистецтво: їй можна спробувати себе в якості актриси, поетеси або художника. Емілія володіє основами ораторської майстерності, любить історію, тому може досягти висот на політичному або дипломатичному поприщі. Жінка добивається успіхів у всіх своїх задумах, вона дуже працьовита та відповідальна, легко переносить переїзди і зміну обстановки. Емілія любить здорову конкуренцію зі своїми колегами, проте зберігає з ними доброзичливі відносини. Вона ненавидить фальш з боку співробітників. У бізнесі жінка була дуже успішною, але з-за природного щедрості вона постійно має потребу в грошах, тому побудувати власну справу у неї виходить нечасто.

Здоров’я Емілії

У Емілії гарне здоров’я. Вона з дитинства веде активний спосіб життя, займаючись якимось видом спорту. При серйозному ставленні дівчина зможе досягти висот в ньому. У дитячому віці у дівчинки відзначаються дефекти мови, тому її батькам потрібно при найменших натяках на них звернутися до логопеда. Вона схильна до частих неврозів і нервових зривів, які чинять негативний вплив на організм. У Емілії спостерігаються проблеми з системою травлення: часто дівчина страждає від нетравлення, печії, надмірної ваги. Також у неї можуть виявлятися хвороби крові, починаючи з невинною анемії і закінчуючи смертельно небезпечної лейкемію.

Ім’я Емілія для дитини

Дівчинка Емілія зростає примхливим і впертим дитиною. Батьки рано стикаються з її впертістю і наполегливістю. Вона нервує, коли дорослі люди повчають її або відмовляються потурати примхам. Дівчинка неусидчивая і має надзвичайно погано уживався характером. Можна навіть сказати, що вона гіперактивний дитина. Якщо батькам не зайнятися цією проблемою в дитинстві, у майбутньому їй буде дуже складно. Емілія — смілива дівчинка, впевнена в собі і вимоглива до оточуючих. Незважаючи на названі якості, Емілія залишається поступливою і слухняною дочкою. У неї рано формується власна система моральних цінностей: батькам не потрібно переживати про це. З дитинства Емілія воліє спілкуватися з дорослими, намагаючись наслідувати їх звичкам, розмов. Вона набагато розвиток своїх однолітків. У неї не виходить дружити з дівчатками: їй легше налагодити стосунки з хлопчиками. У школі вона яскрава й екстравагантна, творча і артистична учениця. Емілія добре вчиться, їй легко даються точні науки. Однак у силу характеру відносини з вчителями не складаються. Дівчинка буває некерованою і задерикуватої, може навіть виступати призвідницею бійок.

Іменини:

14 січня, 17 червня, 24 серпня, 23 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Еміліанка, Емілечка, Милечка

Скорочений

Емілі, Еммі, Емма, Мила, Мілка, Милька, Міллі, Миля

За церковним

Емілія

Колір

  • помаранчевий

Планета

  • Уран

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аквамарин

Метал

свинець

Рослини

запашний горошок, жимолость

Тотемна тварина

медуза

Риси характеру

емоційність, логічність мислення, активність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Емілія Пардо–Басан – іспанська письменниця; Емілія Павловська — оперна співачка, лірико-драматичне сопрано; Емілія Воробйова – зоолог, член РАН; Емілія Кларк, Емілія Фокс – відомі сучасні британські актриси

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: