Меланія – значення і походження імені

Історія походження імені Меланія

Традиційно вважається, що жіноче ім’я Меланія має грецьке походження, що в дослівному перекладі означає «темна», «чорна». Воно поширено не тільки в Росії та Україні, але й інших європейських країнах – Португалії, Чехії, Румунії, Сербії, Нідерландах. У Великобританії і Франції великою популярністю користується аналог цього імені – Мелані, яке стало дуже популярним після виходу на екрани бестселера «Віднесені вітром». Багато вважають імена Меланія і Мілана ідентичними, проте це абсолютно різні імена, що володіють різною інтерпретацією.

Характеристика імені Меланія: основні риси характеру

Володарка імені Меланія – суперечлива натура, що володіє гострим допитливим розумом. Це допитлива і дуже кмітлива особа, наділена великою чутливістю. Основний коник Меланії – це спілкування. Чудова пам’ять дозволяє їй досягти успіху як у гуманітарних, так і технічних дисциплінах. У ранньому дитинстві вона дуже любить читати і проявляє неабиякі здібності до мов, але в майбутньому не завжди пов’язує своє життя з лінгвістикою.

Меланії не вистачає дисципліни, тому часто вона не знає, в якому напрямку продовжити навчання після школи. Нерідко вона вибирає професію творчого характеру, в якій зможе висловлювати свій літературний дар і глибокі знання.

Вона досить запальна людина, схильний до з’ясувань стосунків і навіть конфліктів. Іноді Меланія може займати досить категоричну позицію, повністю виключаючи правоту інших людей. Це пов’язано з емоційною нестабільністю і схильністю до частих змін настрою. В душі Меланія дуже добрий і незлопам’ятний людина. Як і більшість людей, що володіють «вибуховим» темпераментом, вона швидко «відходить», відчуваючи муки совісті. Часта зміна емоцій – головний недолік Меланії, який часто заважає їй просуватися по службовій драбині. Вона може вправно маніпулювати людьми і при цьому бути дуже боязкою особливою.

Меланія – чудовий друг і дуже уважний співрозмовник, який тонко вловлює настрою іншої людини. Тому Меланія завжди оточена людьми, вона обходительна і завдяки вродженому почуттю гумору може стати душею компанії. Опиняючись в центрі уваги, вона може проявити себе по-різному: з одного боку, бути веселою пустотливий кокеткою, з іншого – вдумливою і дуже серйозною співрозмовницею.

Позитивні риси характеру: товариськість, уважність, здатність до співпереживання, розвинена інтуїція.

Негативні риси характеру: запальність, часта зміна настрою.

Яка Меланія в любові?

Меланія дуже жіночна і володіє природним магнетизмом. Здається, що здатністю спокушати і зваблювати вона наділена з народження – стільки в ній млосності і привабливості. Меланія має можливість вийти заміж в ранній молодості, тому що у неї дуже багато шанувальників. Однак вона не поспішати це робити, так як обожнює пригоди, новизну, у тому числі і в плані почуттів. Вийшовши заміж, Меланія проявляє себе як чудова господиня і дуже турботлива мама.

Іменини:

13 січня, 31 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Меланочка, Меланушка, Меланьюшка, Меланчик, Мелашка, Лания

Скорочений

Міла, Лана, Ліна, Лані, Мелані

За церковним

Меланія

Колір

  • чорний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

моріон

Метал

золото

Рослини

будяк

Тотемна тварина

пума

Риси характеру

самовпевненість, рішучість, логічність мислення

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Меланія Габбьядини — італійська футболістка, форвард і капітан команди «Верона»; Меланія Трамп — американська фотомодель, дизайнер наручних годинників і ювелірних виробів. Дружина 45-го президента США Дональда Трампа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: