Ізольда – значення і походження імені

Історія походження імені Ізольда

Ім’я Ізольда має давні корені. Вважається, що вперше так стали називати дівчат в Середньовіччі, і тоді це ім’я було дуже популярним. Люди того часу вважали — назвавши так свою дочку, вони захистять її від поганого життя, адже дівчата з таким ім’ям мали твердий характер. Існує декілька теорій виникнення імені Ізольда, пов’язані з різними державами.

У Україні вперше Ізольди з’явилися завдяки полярникам: так вони називали своїх дочок, що народилися в тих краях. Самі ж вони розшифровували це ім’я, як дівчина «з льоду» — неприступна, але красива і «прозора», як лід.

Значення та характеристика імені Ізольда

Основна теорія — ім’я Ізольда кельтського походження, означає «красуня». Є і друге за популярністю припущення — це ім’я походить з Німеччини, знівечити «холодне золото».

Вважається, що носителька імені володіє м’яким і рівним, спокійним характером, але при цьому вона в міру егоїстична і не здійснює якісь вчинки собі у збиток. Така дівчина буде завидною подругою і дружиною. В майбутньому вона стане прекрасною господинею і матір’ю.

Дівчинка з таким ім’ям не може похвалитися міцним здоров’ям — ймовірні проблеми з вухами і слухом. Вона буде часто хворіти, що з віком виправиться, але Ізольда як і раніше буде тендітна фізично. У дитинстві дівчинка буде спокійною і слухняною, мовчазною і замкнутою і, можливо, перший час буде самотня.

Пізніше коло спілкування почне зростати. Ізольда відразу відсіває непотрібних їй людей, вона не стане возитися з тими, хто їй не цікавий. При цьому вона завжди готова вислухати дорогої їй людини і допомогти настільки, наскільки їй вистачить сил. Майбутнього обранця дівчина вибирає обережно і без поспіху, їй потрібен впевнений у собі партнер.

Вважається, що дівчина може так і ні разу не вийти заміж за все своє життя. Їй комфортно як у відносинах, так і в самоті. Вона не страждає від недоліку уваги, поруч завжди в’ються ті, хто готовий вступити з нею у відносини.

Ізольда не має такої риси характеру, як «конфліктність», вона на диво спокійна і рассудительна, але це не означає, що вона таїть всі емоції в собі. Дівчина вміє «подати себе» і показати певні риси свого характеру в залежності від ситуації. Якщо знадобиться, вона може проявити стійкість і дати відсіч кривднику.

Їй необхідне схвалення з боку авторитетних для неї людей: при необхідній підтримці вона може «гори звернути». У роботі вона викладається на максимум, ненавидить марнотратство і економить не тільки гроші, але й свій час не гає.

Іменини:

22 травня, 21 липня

Зменшено-лагідний варіант

Золя, Ізя

Скорочений

Іза, Зольда

За церковним

Зоя

Колір

  • сірий

Планета

  • Прозерпіна
  • Плутон

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

сапфір

Метал

олово

Рослини

лілія

Тотемна тварина

чапля

Риси характеру

активність, комунікабельність, терплячість, завзятість

Число імені

15

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ізольда – головна героїня роману середньовіччя є «Трістан та Ізольда»; Ізольда Гартван – художниця з Росії; Ізольда Дюшаук – німецька актриса; Ізольда Извицкая – відома актриса з Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: