Саїда – значення і походження імені

Історія походження імені Саїда

Красиве і звучне ім’я Саїда, як і його чоловічий аналог Саїд, має арабське походження. Це ім’я сходить до арамейському корені «щаслива», «щаслива», «успішна». Родове ім’я «Саїд» отримали нащадки Фатіми, дочки пророка Мухаммеда, і цей епітет набув значення «обраний», «володар, пан». Для сповідують іслам обидва значення імені вкрай важливі, тому найбільш точним перекладом на українську мову буде «пані, якій супроводжує удача». В залежності від країни, більш значущим стає одне із значень, так в Казахстані переважає переклад «пані», а в Ірані — «щаслива»

Це ім’я популярно у всіх мусульманських країнах, на території Росії так часто називають дівчаток в Татарстані і Башкортостані.

Називаючи доньку Саидой, батьки хочуть, щоб вона була господинею своєї долі, мала владу над людьми і була щаслива у будь-яких починаннях.

Значення та характеристика імені Саїда

Маленька Саїда — улюблениця батька, який готовий проводити годинники з цієї задумливою і охайною дівчинкою. Пізніше їх відносини можуть зіпсуватися, але його думка на все життя залишається для неї значущим критерієм. Незважаючи на прекрасні здібності, Саїда далеко не завжди добре вчиться, їй дуже заважають лінощі і любов до розваг. Крім цього, вона вміє зосередитися в потрібний момент і швидко освоїти великий обсяг матеріалу.

Саїда благородна, вона ніколи не опуститься до дрібних інтриг, хоча прекрасно бачить чужі брудні ігри. Виправдовуючи своє ім’я, вона дійсно любить владу і вплив, але вважає за краще керувати чужими руками, не витрачаючи зайвих сил на збори і роздачу інструкцій.

Чарівність Саїд, перед якою важко встояти будь-якому чоловікові, діє і на жінок. Вона легко заводить подруг, з нею приємно бути поруч, вона здатна підняти настрій навіть закінченому мизантропу.

Саїда вміє бути одночасно вітряної і дуже правильною. Кокетлива, весела, кожну секунду готова до флірту, вона залишається люблячою та ніжною дружиною. Саїда не однолюб, вона захоплюється, легко йде на нові романи, але дуже серйозно ставиться до свого першого коханого і часто виходить за нього заміж після тривалого періоду розлуки.

Сім’я, дім і діти дуже важливі для Саїд. Вона прекрасна господиня, чудова мати, хоча далеко не завжди готова залишити роботу заради дітей. Саїда амбітна, тому намагається дати їм кращу освіту, не дає спуску в навчанні і заняттях спортом, хоча собі часто дозволяла байдикувати. Вона любить дітей і часто не обмежується двома малюками.

Саїда буває неймовірно ревнивий, часом без всякої на те причини, і здатна перетворити на пекло життя чоловіка, якщо вчасно не зупиниться.

Вона любить красиві наряди, стежить за модою, завжди добре виглядає. Її будинок схожий на картинку з модного журналу, і повністю відповідає своїй елегантній господині.

Самостійна та ініціативна, Саїда не чекає, поки хтось вирішить за неї проблеми, якщо потрібно, вона готова важко і багато працювати, щоправда, для цього їй потрібен дійсно хороший стимул. Саїда любить, коли її зусилля цінують, вона дуже неохоче працює за маленьку зарплату і не готова викладатися тільки за похвалу. Вона відмінно справляється з кризовими ситуаціями, легко приймає важливі рішення, готова взяти керування на себе в потрібний момент, але буває слабенька в довгостроковому плануванні.

Саїді подобається подорожувати, вона багато і охоче їздить по світу, із задоволенням пробує нові страви, але жити воліє на батьківщині.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Саидочка, Саидушка, Саечка

Скорочений

Сая, Аїда, Саду, Саико

За церковним

немає

Колір

  • золотий
  • пурпурний
  • смарагдовий

Планета

  • Юпітер
  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

граніт, апатит

Метал

залізо

Рослини

кедр, плющ, водна лілія

Тотемна тварина

змія, леопард, кролик

Риси характеру

елегантність, розум, інтуїція

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Саїда Каролі – співачка з Танзанії; Саїда Менеби – марокканська поетеса; Саїда Раметова – узбецька актриса; Саїда Міллер Халіфа – британська письменниця, проповідник ісламу; Саїда Саттарова, російська ходжница узбецького походження; Саїда Фагала-Хагверди – азербайджанська і американська художниця; Саїда Аль-Хурра – королева Тетуан, одна з найвідоміших жінок-піратів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: