Сабріна – значення і походження імені

Історія походження імені Сабріна

Жіноче ім’я Сабріна по праву вважається інтернаціональним. Воно поширене на сході, в західноєвропейських країнах, має багато тлумачень.

З арабського перекладається як «терпляча», «нескорена», з перської — «довгоочікувана». Можливо ассірійське походження від слова «сабра» — «надія».

Відома британська історія цього імені. Так звали дочку англійського короля Локринуса від його фаворитки, німецької принцеси Эстрилдис. Мріяв про щастя з коханою, Локринус відмовився від своєї офіційної дружини Гвендолін і сина Меддена. Ображена Гвендолін підняла повстання і перемогла армію короля. Вона наказала скинути Сабріну і її мати в річку, яку люди назвали в честь неповинной дівчини.

Така річка дійсно існує — це Северн — найдовша річка Великобританії. Її латинізована назва звучить як Sabrina. Вихідне слово має кельтське походження і означає «потік».

Згодом легенда змішалася зі старими кельтськими повір’ями про річковий богині. Її шанували як покровительку дівчат в біді.

Значення та характеристика імені Сабріна

Маленька Бріна — активний, допитливий, незалежний дитина, що дивним чином поєднується з боязкістю, боязливостью. Вона сильно потребує уваги, заохочення. Легко засвоює нові знання, цікавиться мистецтвом, спортом, наукою.

З віком помітніше проявляється суперечливість натури власниці цього красивого імені. Зовні яскрава, життєрадісна, комунікабельна дівчина приховує свою внутрішню сором’язливість і сором’язливість. Має схильність до ризикованих вчинків. Подавшись миттєвому настрою, може діяти зопалу, а потім довго виправляти наслідки. Різносторонньо талановита, має сильний вроджений творчий потенціал, любить фантазувати.

При виборі професії дівчині важко знайти заняття по душі: вона швидко переключається з одного явища на інше. Може успішно реалізуватися в журналістиці, туристичному бізнесі, психології, педагогіки, фінансовій сфері. Матеріальна складова — основна мотивація трудової діяльності. Тому виконує свої обов’язки на совість.

У робочій обстановці Сабріні важливий дух партнерства. Якщо відчуває себе самотньо серед колег, буде триматися зарозуміло. Якщо ж відчуває підтримку колективу, не побоїться відкритися, здатися слабкою. Коли все йде своєю чергою, займає пасивну позицію без бажання проявити себе. Стресова ситуація, навпаки, пробуджує лідерські якості, мужність, самовладання.

У відносинах з чоловіками романтична і сентиментальна. Любов — джерело, що надає їй сили, а шлюб і сім’я — опорні життєві цінності. Вона шукає надійного, вірного, доброго супутника життя і готова на все заради коханої. Необдуманих вчинків прийде кінець, як тільки вона вийде заміж. Ця жінка буде ніжною турботливою дружиною і мамою. Будинок — той острівець спокою, де вона може розслабитися, бути самою собою. Не сама хороша господиня, але старанно вдосконалюється. У сімейних питаннях зберігає оптимістичний підхід, що дозволяє простіше реагувати на побутові негаразди.

Іменини:

Імені Сабріна немає в християнських святцях. Близьке ім’я Савіна святкує православні іменини в честь Савини Смирнской 24 березня.

Зменшено-лагідний варіант

Сабринка, Сабринчик, Сабриночка, Сабринушка, Сабришка, Сабрюша, Бриночка, Бринюша, Бринчик, Риночка

Скорочений

Брінка, Бріна, Брюня, Бриня, Брін, Ріна, Біна, Біня, Бібі, Сабрик, Сабра, Сабрі, Сабря, Саба, Сабі, Саса, Бріа

За церковним

Савіна

Колір

  • помаранчевий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

бурштин

Метал

титан

Рослини

безсмертник

Тотемна тварина

заєць

Риси характеру

доброзичливість, оптимізм, доброта

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Сабріна Ллойд – американська кіноактриса. Сабріна Брайан – американська співачка, актриса, танцівниця, автор пісень, дизайнер. Сабріна Клаудіо – американо-кубинська співачка, автор пісень. Сабріна Гонсалес Пастерски – американський вчений-фізик, що отримала популярність за «теорію Трикутника». Сабріна Эннлинн Карпентер – американська співачка, автор пісень, актриса. Сабріна Салерно – італійська фотомодель, актриса, телеведуча, співачка. Сабріна Ферилли – італійська актриса. Сабріна Бухгольц – німецька біатлоністка, чемпіонка світу у змішаній естафеті в 2008 році. Сабріна Власкалич – видатна сербська гітаристка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: