Агнеса – значення і походження імені

Історія походження імені Агнеса

Загальноприйнятим вважається, що таке незвичайне і звучне ім’я з’явилося в сучасному суспільстві з давньогрецької культури. У перекладі з грецької мови ім’я Агнеса трактується як «чистота» або «непорочність». У латинській мові цей термін означає «агнець» або «ягня». Деякі довідники в інтерпретації імені Агнеса вказують, що воно перекладається як «цнотлива», «самодостатня». Найчастіше, володарка цього імені дійсно володіє душевною невинністю і внутрішньою чистотою.

Характеристика імені Агнеса: основні риси характеру

В астрологічній плані цього імені протегує Плутон, самий вдалий знак зодіаку для нього – Діва. Володарка імені Агнеса найчастіше має закритий характер і є інтровертом. Про таких людей кажуть «річ в собі», так як вона не розкриває свого потенціалу при малознайомих людей. Агнеса витримана і учтива, завжди чудова вихована, тому вміє триматися впевнено в будь-якому суспільстві. Проте за зовнішнім спокоєм нерідко криється емоційна, вразлива натура. На перший погляд вона може здатися гордовитої і відчуженої, однак це не так. З близькими і рідними вона добра і великодушна, завжди чуйна і справедлива.

У дитинстві Агнеса не доставляє клопоту батькам – слухняна, охоче вчиться, слухається старших. Ставши дорослою, позиціонує себе як принципова людина із загостреним почуттям справедливості. В компанії добрих друзів вона весела, готова завжди прийти на допомогу. Однак у свою душу вона допускає лише обраних, тому не схильна обговорювати свої почуття навіть з близькими подругами. Агнеса в багатьох питаннях ідеалістка, вона спорщица і завжди буде відстоювати свою точку зору.

Вона прагне до постійного саморозвитку, не зупиняючись на досягнутому. Це гарна якість допомагає побудувати успішну кар’єру. Агнеса честолюбна і амбітна, тому в більшості випадків віддасть перевагу кар’єрне зростання спокійною професії, що приносить стабільний високий дохід. Не виключено, що вона не раз різко змінить сферу діяльності, якщо попередня робота їй набридне.

Позитивні риси характеру: розвинена інтуїція, чуйність, багатий внутрішній світ, врівноваженість, постійне прагнення до самовдосконалення, загострене почуття справедливості.
Негативні риси характеру: підвищене честолюбство, пиха, не завжди доречна гординя, вибірковість у спілкуванні, відчуженість.

Яка Агнеса в любові?

Будучи дуже глибоким людиною, вона не схильна до порожніх романів і не прагне до марного флірту. Агнеса серйозно підходить до вибору супутника життя – її обранець повинен володіти схожими рисами характеру. Як правило, шлюб укладається на все життя. Чоловікові Агнеси потрібно навчитися розуміти її з півслова, адже за безпристрасним вчинками ховається емоційна, принципова натура. Її стосунки з чоловіком будуть ґрунтуватися на довірі і взаємній повазі. Створивши сім’ю, вона буде прагнути виховати дітей чуйними і порядними людьми. Агнеса турботлива мати і прекрасна господиня, яка прагне хлібосольно нагодувати своїх гостей.

Іменини:

21 січня, 2 березня

Зменшено-лагідний варіант

Агнессочка, Агнессушка, Агнессонька, Агнюша, Агушка, Агуся, Аганя, Агнея, Агнешка, Гнешка, Гнесочка, Нессі, Нессочка

Скорочений

Агнесс, Агнесска, Ага, Агня, Агнес, Аггі, Гнесс, Гнесска, Несс, Несса

За церковним

Агнеса

Колір

  • помаранчевий
  • фіолетовий

Планета

  • Плутон
  • Сонце

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

огневик

Метал

срібло

Рослини

кипарис, календула

Тотемна тварина

саламандра

Риси характеру

чутливість, принциповість, правдивість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Агнеса (Агнія) – християнська мучениця, з знатній римській сім’ї; Агнеса Баварська – дружина Оттона III Баварського з династії П’ястів; Агнеса де Бурбон – Леді де Бурбон, французька герцогиня

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: