Мілена – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Мілена

Ім’я Мілена милозвучно звучить, його звукова вібрація сприяє позитивному сприйняттю його власниці і асоціюється з образом коханої, жіночною особи. Поєднання перших літер імені «М», «І», «Л» говорять про миролюбності, чутливості і витонченості власниці імені. Однак у Мілени далеко не «ангельський» характер, як може здатися. Часто Міленою називають єдиної дитини в родині. Власниці цього імені, як правило, розпещені, егоїстичні і нестійкі в емоційному плані особистості. Виною всьому безмежна батьківська любов і гіперопіка, а також часті хвороби дівчинки. Батьки намагаються відгородити Мілену від труднощів, впливу навколишнього світу, захистити її, тим самим формуючи у дитини з самого дитинства несамостійним і інфантильну постать, не позбавлену самозакоханості. Незважаючи на свою імпульсивність і розпещеність, дівчина з ім’ям Мілена добродушна і чарівна, володіє відмінним смаком, жіночна і дуже привабливою для протилежної статі.

Риси характеру імені Мілена

Характер дівчат з ім’ям Мілена часто буває дуже суперечливим і багато в чому залежить від пори року, в яке вона народилася. Міла, народжена в зимовий час року, ревнива, вимагає до себе уваги особа. Оточуючі вважають її скритної і замкнутою, не здогадуючись про те, що за холодністю, байдужістю і маскою бездушності ховається нерішуча і невпевнена в собі дівчина, яка не звикла приймати самостійні рішення. З роками зимова Мілена стає впертою і запальною.

Весняна Мілена володіє надійністю і надмірною ощадливістю. Відповідальна, легко сходиться з людьми, вміє справити враження. Як правило, Милі, народженої навесні, вдається успішно реалізувати себе в роботі і особистому житті, їй все дається з легкістю.

Річної Мілені притаманне вразливість і чутливість. Вона близько до серця приймає всі невдачі і труднощі, з якими їй доводиться зіткнутися на життєвому шляху, але вміє приховати це якість від сторонніх. Дуже довірлива, влюблива.

Осіння Міла особливо потребує підтримки і опори, яку шукає у близьких їй людей. Легко піддається чужому впливу, воліє розмірене, стабільне життя. Довго не може визначитися з вибором роботи, заняття по душі, досить пізно виходять заміж, так як довго чекають свого обранця.

Ще одна характерна риса, притаманна Мілені – допитливість, прагнення бути в курсі всього, що відбувається. Вона завжди в центрі обговорення подій та новин, хоча не дуже комунікабельна і не з усіма людьми може порозумітися. Особливо не терпить втручання у своє життя, вислуховувати чужі поради, вважаючи свою думку єдино правильним. Оточуючі не завжди розуміють поведінку Мілени, яка звикла добиватися бажаного будь-якими способами, залишаючись байдужою до почуттів і думок інших людей. Її уваги і тепла заслуговує лише обмежене коло людей, інші її просто не цікавлять. Незважаючи на те, що на першому місці її особисті інтереси, Мілена не злопамятна і швидко прощає образи, дотримується даного їй слова і прагне виконати обіцянку. Життєвий пріоритет Мілени – справжня, взаємна і щира любов, стабільна, впорядкована життя, відчуття турботи з боку батьків або чоловіка.

Сімейні та любовні стосунки Мілени

Мілена – жіночна, приваблива, любить бути в центрі уваги, тому завжди оточена натовпом прихильників і поклонників. Її інфантильність, непристосованість до життя чоловіки вважають проявом жіночності і з задоволенням пропонують їй свій захист, опору, підставляючи тендітній дівчині своє мужнє плече. Дівчина гарна собою, відмінно розбирається в моді, володіє витонченим смаком і природженим відчуттям стилю. З юних років любить фліртувати, кокетувати, з радістю приймаючи компліменти, залицяння і дорогі подарунки від шанувальників. Стаючи старше, ставлення до шанувальником стає прохолодніше і поблажливіше. Мілена, з дитинства оточена увагою і турботою батьків, і в дорослому житті потребує опіки, захисту і ласки. Вибираючи обранця для сімейного життя, віддає перевагу заможним, забезпеченим чоловікам з сильним характером, який буде здатний уберегти її від фінансових і побутових проблем у майбутньому, захистити від навколишнього світу. Інстинктивно вона закохується в чоловіка, який зовні і за характером нагадує батька. Заміж виходить рано, так як дуже влюблива, повністю розчиняючись в улюбленому чоловікові.

Для вдалого шлюбу Мілені підходять чоловіки з ім’ям Тимофій, Матвій, Василь, Яків, вони будуть обожнювати свою примхливу жінку, проявляти турботу, ласку і ніжність до коханої жінки.

Варто уникати шлюбу з Андрієм, Альбетром і Георгієм.

В шлюбі Мілена привітна і гостинна господиня і зразкова мати. Бажаючи догодити чоловікові, містить будинок в чистоті, ревно оберігає домашнє вогнище, намагається не допустити розладу в сім’ї, всіма силами зберігає спокійну обстановку в сім’ї. З поява дітей, навіжена і безпорадна Мілена стає відповідальної, самостійної і турботливою мамою.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Мілени

Мілену не можна назвати кар’єристкою, для неї важливіше відчувати себе захищеною і реалізованої в сімейному житті. Не прагне до професійного зростання і фінансової незалежності, воліє залишитися домогосподаркою і бути міцної і сильної спиною чоловіка. Мілені подобається бути коханою дружиною, створювати затишок і дбає про своїх близьких. Якщо до заміжжя Міла працювала, то, як правило, не замислюючись звільняється і повністю присвячує себе родині. Серед тих жінок, хто волів професійну діяльність, можна зустріти медсестер, економістів, бухгалтерів, педагогів, лікарів. Мілена успішно може проявити себе у тій сфері діяльності, де необхідні увагу, об’єктивність, спілкування. Робота для неї – різноманітність в життя, відхід від домашніх турбот. Допомагає не втратити зв’язок зі світом, а залишатися в курсі, що відбувається у коло, але ніяк не успішна кар’єра чи самореалізація. Володіючи хорошим смаком і тягою до прекрасного, Мілена може проявити себе в творчій професії, стати видатним стилістом, дизайнером, художником, декоратором.

Здоров’я Мілени

Мілена від народження страждає ослабленою імунною системою, розташована до простудних і вірусних захворювань. Дуже плаксива. Дівчинці потрібно з самого раннього віку займатися спортом, зміцнювати слабкий від природи організм, особливо для неї корисно плавання, танці.

Ім’я Мілена для дитини

Міла росте в любові і ласки, її обожнюють всі домочадці, адже вона ніжна, добра і мила дівчинка. Дуже прив’язана до сім’ї, будинку, залежна від думки батьків, знаходиться під їх опікою. Мілена зростає розпещеною, несамостійною і пасивної дівчинкою. У неї спокійний характер, вона рідко виявляє ініціативу. Часто Миля улюблениця вихователів і вчителів, яким вона не створює жодних проблем. Вона слухняно виконує всі їхні прохання, не намагається виділитися в колективі, акуратна. Іноді буває примхливою і впертою, стоїть на своєму, намагається всіма способами домогтися бажаного, привернути до себе увагу.

В школі вчиться добре, хоча особливого завзяття до навчання та нових знань у неї немає, намагається виконувати всі домашні завдання. З однокласниками трохи замкнута, особливо з хлопчиками. У суспільстві подруг веде себе більш розкуто, не прагне бути лідером. Друзі люблять Мілу за добре серце, з нею приємно проводите час, вона мила і володіє гострим розумом, вміє співпереживати, швидко прощає образи. Батькам і вчителям треба з дитинства розвивати в дівчинці лідерські якості, сприяти її спілкування з однолітками. У юної Мілени серед друзів переважають хлопчики, які захоплюються її зовнішньою привабливістю, навколо неї завжди багато шанувальників. Міла дуже влюблива, романтична і ніжна дівчина. У цьому віці у Міли відбувається формування стилю і смаку. Вона експериментує з одягом, аксесуарами, предметами гардеробу, вміє добре виглядати, стежить за своєю зовнішністю. Часто Мілени вимагають підвищеної уваги до своєї персони, вперті, егоїстичні. Якщо людина не подобається, вона просто не спілкується з ним. До тридцяти років стає спокійніше, прихильнішими, вчитися приймати людей такими, які вони є, ставитися до них терпиміше і поблажливіше.

Іменини:

13 січня, 21 червня, 1 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Міленка, Міленочка, Міленушка, Міленчик, Мілочек, Міла, Мілушка

Скорочений

Міла, Міля, Мілка, Мілька, Лена, Лана

За церковним

Меланія, Міліца

Колір

  • ліловий

Планета

  • Юпітер
  • Сонце

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

авантюрин, аметист

Метал

бронза

Рослини

ясен, дзвоник

Тотемна тварина

ластівка, коник

Риси характеру

байдужість, гостинність, терплячість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мілена Хюбшманнова – чеський лінгвіст, фахівець з індійської філології, Мілена Вукотич – італійська актриса кіно і театру, Мілена Летиція Ручка – американський професійний рестлер, Мілена Канонеро – італійська художниця по костюмах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: