Арміна – значення і походження імені

Історія походження імені Арміна

Ім’я Арміна має кілька варіантів походження.

Деякі вчені вважають, що коріння імені Арміна слід шукати у вірменській мові. З вірменського ім’я перекладається як «доля». Більш того на древнеперсидском мовою Арминой (آرمین) називали Вірменію.

Друга версія зводить ім’я Арміна до германських мов. У стародавніх германців Эрмен – бог війни, а «armee mann» – озброєний чоловік, воїн. Німецький варіант звучання імені Армінія. В англійській мові словосполучення «arian man» позначає «арієць».

Прихильники третьої версії вважають, що ім’я Арміна єврейське і перекладається як «фортеця», «висока вежа».

Якщо ж розглядати ім’я Арміна як жіночий варіант імені Армен, то воно має грецьке походження і означає «людина з Вірменії».

Широко поширене ім’я Арміна на Кавказі, а також в Середній Азії, Єгипті, Індії, Пакистані. Відповідно до норм різних національних мов, воно має варіанти вимови: Армена, Арміне, Армія. Дуже популярне ім’я Арміна серед вірмен. У Україні це ім’я зустрічається досить рідко.

Значення та характеристика імені Арміна

У дитинстві Арміна скромна і відповідальна дівчинка. Батьківські доручення вона виконує старанно, з радістю піклується про молодших братів і сестер, якщо вони є в родині. Батькам здається, що у них росте золота дитина, але це не у всіх так. Арміна не любить ділитися своїми переживаннями, часто приховує проблеми навіть від близьких. Природа наділила дівчинку артистичністю, але публіку вона не любить. Арміна воліє проводити час на самоті.

У школі Арміна однаково добре вивчає як гуманітарні, так і точні науки. Їй дуже важко вирішити, який напрямок більше по душі. В майбутньому це призведе до труднощів у виборі професії.

Арміна врівноважена, добросовісна, спокійна. Щедра, але не марнотратна. Вона ніколи не викидає гроші на вітер, у разі необхідності може бути економною. Арміна вміє ставити перед собою чіткі цілі і йти до них. Вона не лінується, не шкодує себе, за це її цінують і поважають як друзі, так і начальство.

Арміна дуже прив’язана до батьків. Вона намагається всіляко допомагати їм, захищати від хвилювань і проблем. Також добра вона і до друзів. Арміна може кинути всі свої справи, щоб прийти на допомогу другові, але завжди чекає взаємної відповіді. Невдячність вона не сприймає.

Арміна намагається вибрати професію, де її суворий розум поєднувався б з багатою фантазією. Вона може стати архітектором, інженером, дизайнером інтер’єрів або ландшафтів, створювати одяг або прикраси. Також підійде Арміне професія аніматора, вихователя або вчителя.

Арміна не обділена чоловічою увагою, але заміж не поспішає. Їй важливо реалізувати себе в роботі, отримати досвід, знайти своє місце в житті. Тільки тоді вона готова створити сім’ю з уважним, добрим, інтелігентним чоловіком. Арміна хороша господиня, її будинок завжди повний гостей. Але повністю присвятити себе родині жінка не готова, вона постійно має потребу в спілкуванні з колегами, розвитку професійних якостей. Арміна добра, уважна мати. Іноді занадто добра і невимоглива, але її стосунки з дітьми від цього не страждають.

Іменини:

9 квітня, 6 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Арминочка, Арминушка, Міночка

Скорочений

Міна, Арі, Ама

За церковним

Арміна

Колір

  • сизий
  • томатний

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил, опал, гранат

Метал

ртуть

Рослини

осика

Тотемна тварина

лебідь, очеретяний кіт

Риси характеру

надійність, романтичність, сумлінність, відповідальність

Число імені

10

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Арміна Тегнер – письменниця; Арміна Шитерман – актриса; Арміна Магназян – гімнастка; Арміна Цурікова – доктор філологічних наук; Арміна Якоб – дизайнер; Арміна Петренко – психолог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: