Алиана – значення і походження імені

Історія походження імені Алиана

Теорій походження жіночого імені Алиана безліч, але до кінця вона так і не вивчено. Деякі фахівці-ономастики стверджують, що ім’я прийшло з Стародавньої Греції, інші ж вважають, що ім’я має древні латинські корені, треті ж кажуть, що ім’я татарсько-слов’янського походження, але варто відзначити, що у православних святцях згадки про це немає імені.

Також існують припущення деяких експертів, що ім’я прийшло з арабської мови багато століть тому. Не так давно з’явилася теорія походження цього імені від співзвучного жіночого імені Аделіна і жіночого давньогрецького імені Аріадна шляхом множинного фонетичного перетворення.

Ще однією версією походження імені Алиана є мусульманська. Імовірно, ім’я Алиана було утворене від чоловічого імені Алиан шляхом додавання Всевишнього закінчення: аль-Алиан — Алиана. До речі, ім’я Алиан і співзвучне французьке ім’я Ліан мають кілька версій походження, що дозволяє більш глибоко вивчити історію появи імені.

Значення та характеристика імені Алиана

З давньогрецької Алиана перекладається як «сумна, сувора пісня». По латинській версії це ім’я означає «милість», «благородство».

У арабська теорії походження імені Алиана позначає «цариця», «володарка», «шановна».

Згідно слов’янської версії походження ім’я Алиана вийшло з українського імені Олена, що означає «червоне полум’я».

Ім’я Аріана в основному поширене у країнах західної Європи і в США. Для нашої країни це ім’я досить рідкісне. Часто його плутають з іменами Аліна, Алианна (з двома літерами «н»), Ліана (ще більш рідкісне ім’я). Однак, Алиана і Аліна хоч і звучать однаково, але мають різні значення.

Риси характеру Алиани

Ім’я Алиана співзвучно з в’юнким рослиною ліаною і не випадково. Подібно своєму тотему, Ліана також міцно тримається за своє життя і керує процесом її повсюдно. Насамперед це пов’язано з історією цього імені, воно прийшло зі Сходу і диктує певні правила поведінки носіїв цього імені. Скромність, лагідність і доброзичливість — складові характеристики імені Алиана. Але як відомо, під скромністю і зайвою обережністю ховається справжній вулкан бажань і пристрастей.

Алиана натура творча і схильна до навчання. З самого раннього дитинства батьки прищеплюють їй любов до навчання, в якій вона показує відмінні результати. Школа та університет проходять на одному диханні. Робота по душі приносить тільки позитивні емоції. Дім і родину любить найбільше на світі, присвячує їм більшу частину свого часу. Однак про друзів не забуває. Для них вона вірний товариш і порадник. В міру товариська вона з лишком заводить нові знайомства і без всяких проблем сходиться з людьми. Але серед усіх людей, яких вона знає, лише невелике коло друзів і знайомих вона готова впустити в своє життя.

Зайві імпульсивність і занепокоєння через дрібниці можуть завзяту і веселу Аліану увігнати в апатію, іноді і в депресію. Надає значення образ з минулого, не відпускає їх. Не пліткує, але критикує людей за їх необґрунтовану зміну настроїв і запальність. Не визнає брехня, тільки правду. Із-за критичної нетерплячості здатна приймати швидкі, необдумані рішення, про які потім шкодує довгий час.

Сімейні та любовні стосунки Алиани

Алиана дуже влюблива. Володіє ніжною красою і витонченістю, що не може не привертати осіб протилежної статі. На залицяння відповідає довго, ретельно продумуючи кожен крок. Але якщо і відповідає взаємністю, то відчуття її глибокі.

У сім’ї головним є чоловік. Вірна своєму обранцеві до кінця днів. Довіряє йому і впевнена в його порядності та чесності. Задовго до весілля, жіноча інтуїція Алиана підказує, що саме цей чоловік стане турботливим і люблячим батьком їхніх майбутніх дітей. І не помилиться. Сім’я Алиани, побудована на міцному фундаменті вірності і чистої любові, випромінює теплоту і світ ідеальних сімейних відносин. Як для Алиани, так і для її майбутнього чоловіка, діти будуть головною цінністю в їхньому житті.

Кар’єра Алиани

Посидючість і зосередженість у навчанні допомагають досягти відмінних результатів у кар’єрі. Дух суперництва в характері відсутня, тому Алиана в спокійному темпі піднімається по кар’єрних сходах і навіть обходить багатьох своїх колег. Відповідальність і концентрація у виконанні кожної дорученій роботі роблять з Алиани блискучого працівника. Відмінно підходять професії лікаря, вчителя, тренера. Розкрити свої таланти допоможуть творчі професії — музикант, художник, дизайнер.

Здоров’я Алиани

Здоров’я міцне. В сезон застуд і вірусних захворювань практично ніколи не хворіє, любить загартовуватися. Особливу увагу варто приділити дихальної системи, тому свіже лісове повітря і заміський відпочинок рекомендовані. Любить відвідувати різні оздоровчі санаторії і профілакторії.

Ім’я Алиана для дитини

Дівчинка з таким ім’ям буде рости розумною і допитливою. З кожним роком їй необхідно буде все більше і більше вивчати навколишній світ, отримувати нові знання і досвід. Вона не може сидіти на місці ні хвилини, постійно кудись біжить. Дуже рухлива, тому батькам буде дуже важко впоратися з її сверхэнергичностью. Школа для неї не буде перешкодою, навпаки, Алиана буде гранично уважно слухати і вникати в кожне слово, сказане вчителем. Намагатися вчитися буде не із-за оцінок, а з-за допитливого розуму, який в такому малому віці ніяк не дає їй спокою.

Дуже любить іграшки. Ніколи не влаштовує безлад у своїй кімнаті. Після ігор завжди прибирає все на свої місця. З іншими дітьми охоче сходиться, спілкується і грає в загальні ігри. Боїться лікарів і лікарень, але в силу свого поступливого характеру і розуміння, бореться зі своїми страхами і перемагає їх.

Іменини:

5 квітня

Зменшено-лагідний варіант

Алийка, Алианка, Алианочка, Алианка, Алишка, Алианчик, Алиашечка

Скорочений

Лія, Аліша, Алія

За церковним

відсутня. Необхідно вибирати ім’я згідно з датою хрещення дитини

Колір

  • світло-вишневий
  • рожевий
  • малиновий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

сердолік

Метал

мідь

Рослини

ялина, ліана

Тотемна тварина

журавель

Риси характеру

багатосторонність, винахідливість, скромність, прагнення до досконалості

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Алиана Гобозова – модель; Алиана Лохан – американська актриса, співачка і фотомодель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: