Меліса – значення і походження імені

Історія походження імені Мелісса

У перекладі з грецької мови жіноче ім’я Меліса означає «бджола». У давньогрецькій міфології бджоли обожнювалися: жерці вважали їх німфами. Одна з цих божественних створінь – Меліса – стала матір’ю бджіл. Саме цим чудовим ім’ям звалися помічниці богині родючості Деметри. Існує ще одна інтерпретація перекладу імені Меліса з грецької мови – «працьовита», «успішна», «родючий».

Характеристика імені Меліса: основні риси характеру

Володарка імені Меліса – чарівне створення, наділена безліччю різних талантів. Як правило, у неї високий художній потенціал, бездоганний смак і схильність до гуманітарних наук. Вже в дитинстві вона виділяється серед інших дітей благородним характером і поступливим характером. Меліса – втілення гармонії і жіночності, вона любить радувати близьких, дарувати гарний настрій та подарунки. Її присутність завжди діє заспокійливо. Вона має не тільки зовнішньої неабиякою красою, але й великою внутрішньою силою, яка, наче магніт, притягує людей.

Меліса з ранніх років воліє незалежність, вона не буде довго терпіти надмірну опіку батьків. Вона рано покидає рідну домівку, щоб влаштуватися на перспективну роботу. Перфекціонізм, відповідальність, скрупульозність – основні риси характеру Меліси, допомагають їй стрімко просуватися по кар’єрних сходах. Вона незамінний працівник, якого дуже цінують і поважають у колективі. Незважаючи на гіпертрофовану акуратність і педантичність, Меліса дуже легкий і приємний у спілкуванні людина, тому часто вона стає душею компанії. Меліса обожнює різні громадський заходи: виходи в світ, походи в театр, дружні вечірки, корпоративи. Завдяки розвиненій інтуїції, вона є чудовим дипломатом, здатним гасить конфлікти між іншими людьми. По натурі Меліса – пристрасний, захоплюється людина, тому до будь-якої справи, яке їй цікаво, підходить з душею.

Позитивні риси характеру: оптимізм, благородство, товариськість, відкритість, відповідальність, педантичність.

Негативні риси характеру: небажання підкорятися, примхливість, упертість.

Яка Меліса в любові?

Меліса – чудова жінка, завжди оточена натовпом обожнювачів. Вона з юних років є об’єктом любові і загального чоловічого поклоніння, тому відноситься до цього досить спокійно. Однак свій емоційний спокій і внутрішній комфорт Меліса дуже цінує, тому не прагнути вийти заміж за першого зустрічного. Її обранець повинен бути чимось схожий на неї. Якщо це благородний і дотепний жартівник, який віддасть вихід у світ домашніх посиденьок, то союз з Мелісою буде гармонійним і надійним. Також в чоловіках вона цінує цілеспрямованість і прагнення до матеріальної стабільності. В любові вона прямолінійна і емоційна, не дає чоловікові приводів для вірності, так як не любить порожніх сварок і з’ясування стосунків. Створивши сім’ю, Меліса буде старанно працювати для її блага. Вона знає ціну грошам, тому хоче, щоб її діти ні в чому не потребували.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Меліссочка, Меліссушка, Меліссонька, Міла, Милушка, Лисочка, Лисушка

Скорочений

Меліска, Міла, Мілка, Ліска

За церковним

немає

Колір

  • золотистий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

алмаз

Метал

золото

Рослини

олива, дика роза

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

цілеспрямованість, надійність, наполегливість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Меліса Еллен Гілберт — американська актриса, письменник і продюсер; Меліса Маргарет Пітерман — американська актриса, комедіантка, кінопродюсер і співачка; Мелісса Етерідж — американська рок-співачка; Меліса Андерсон — американський реслер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: