Адріана – значення і походження імені

Історія походження імені Адріана

Ім’я Адріана утворено від поширеного чоловічого імені Адріан. Існує кілька теорія походження цього імені. Згідно з першою версією, жіноче ім’я Адріана походить від давньоримського когномена Hadrianus, який дослівно перекладається як «адріатичний», «близький до Адріатиці», «той, хто поруч з адріатичним морем». Відповідно до іншої теорії, в православному варіанті ім’я Адріана є жіночим варіантом популярного імені Андрій, так як співзвучно з ним. Ім’я Адріана отримало широке поширення в європейських країнах: воно зустрічається в іспанською, португальською, румунською, італійською мовами.

Характеристика імені Адріана: основні риси характеру

Адріана – самовпевнена, вольова і цілеспрямована дама, що володіє досить непростим характером. Адріана активна, допитлива і майже завжди чимось захоплена. Вона домагається грандіозного успіху в житті завдяки своїй прагматичності, розсудливості та неперевершеному вмінню «вимикати» емоції. Будуючи плани, Адріана рідко враховує думку інших людей, вона майже завжди думає про свою вигоду. Досягнення матеріального благополуччя, яке дозволило б їй вести гідний рівень життя і реалізувати найсміливіші плани – основна мета життя Адріани. Вона з дитинства налаштована на перемогу: чудово встигає з усіх предметів, користується заслуженою повагою вчителів і авторитетом серед друзів.

Адріана не прагнути здобути легкі гроші: як мисляча і раціональний людина, вона розуміє, що досягти успіху можна тільки важкою працею. Вона має витривалістю і міцною психікою, що дозволяє їй справлятися з непомірними часом навантаженнями. Вона часто домагається визнання в таких сферах, як банківська справа, політика, будівництво нерухомості, торгівля на фінансових біржах. Зайнявши крісло керівника, Адріана учтива, ввічлива і безстороння з кожним співробітником. Однак, за цією холодною маскою ховається пристрасна владна натура, яка прагне тримати все під контролем. Вона володіє гострою, розвиненою інтуїцією, яка допомагає їй не тільки вести бізнес і робити вигідні інвестиції, але й причаровувати потрібних людей. Вона приманює виключно тих, хто їй вигідний. З близькими людьми вона проявляє себе як безкорисливий і уважна людина, завжди готовий прийти на допомогу. Вона не розголошує чужих таємниць, але і не прагнути відкривати свої.

Позитивні риси характеру: цілеспрямованість, активна життєва позиція, високий професіоналізм, працьовитість, допитливість.

Негативні риси характеру: категоричність, владність, скритність, надмірна жадібність, егоцентризм.

Яка Адріана в любові?

Незважаючи на складний характер і прагнення безперервно будувати кар’єру, з жінок, що носять звучне ім’я Адріана, виходять відмінні дружини, трепетні матері і прекрасні господині. Завдяки природному магнетизму і неабиякого розуму, Адріана здатна завоювати будь-якого чоловіка. Її висока планка, але той чоловік, який дотягне до неї, проведе своє життя з неабиякою чарівною жінкою.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Адріаночка, Адріанушка, Адріанонька, Адріанчик, Адрюша, Аночка, Анушка, Анюта

Скорочений

Адріанка, Адря, Адя, Ана (Ганна), Анка

За церковним

немає

Колір

  • коричневий

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сердолік

Метал

залізо

Рослини

спаржа

Тотемна тварина

собака

Риси характеру

оптимістичність, рішучість, сильна воля

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Адріана Франческа Ліма — бразильська супермодель; Адріана Володимирівна Дунавска-Ніколова — болгарська спортсменка; Адріана Вітор Лесу — бразильська актриса і диктор радіо; Адріана Апаресіда дос Сантос — бразильська баскетболістка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: