Аглая – значення і походження імені

Значення імені Аглая

З самого раннього дитинства помітно, що представниці цього імені відрізняються від інших рядом неординарних якостей.

По-перше, їм притаманні лідерські здібності. Оточені безліччю друзів, вони успішно керують ними із самого юного віку, користуються їх послухом.

По-друге, власниці імені прямолінійні і вольові особистості, наполегливо домагаються бажаного.

Характер у них часто далеко не простий і не легкий, а досить складний і непередбачуваний. Головне, сформувати у Аглаї гідне і правильне цілепокладання, і тоді всю енергію вона направить в потрібне русло.

Навчання рідко стає для Аглаї улюбленим заняттям. При посередньою успішністю, вона піде головою в ті предмети, які їй будуть дуже подобатися. Таким чином, всі старанність і наполегливість учениці будуть проявлятися, швидше, не на основних уроках, а на факультативах.

Аглаї зазвичай мають досить привабливою зовнішністю. Крім цього, їм притаманне і хороше здоров’я. Але це не означає, що батькам дівчинки можна бути спокійними: вона не поспішає скаржитися, тому може не говорити відразу про виниклу проблему.

Найголовніше у відносинах з носієм імені незалежно від віку – довірчі відносини. Домогтися розташування її не так просто, але одного разу довівши Аглае свою любов і відданість, можна розраховувати на відповідну вірність і щирі почуття з її боку.

Характеристика імені

Багато винесені з дитячого віку риси залишаються з Аглаєю на все життя. Подорослішавши, вона така ж владна і цілеспрямована, вольова і напориста. Її метою, як і раніше, залишається досягнення результату. У що б то не стало, ігноруючи всі перешкоди на шляху, Аглая домагається того, чого хоче.

Кар’єра

Завдяки лідерським якостям, при необхідності Аглая може швидко зібрати потрібний колектив і відкрити власну справу. Правда, втримати команду на довгий період їй не дуже вдається. Причиною тому є деспотичний в управлінні характер.

Ідеальна діяльність для Аглаї – «кризовий менеджер». При серйозний виклик всі сильні якості її особистості будуть активізуватися, і це обов’язково призведе до гарних результатів.

Особисте життя

Найчастіше представниці імені не прагнуть заміж. Але вони ніжні й чуттєві. Тяжіють до розкоші, краси. Шлюб укладають швидше пізно, ніж рано. Вони не люблять займатися домашніми справами, більше сконцентровані на собі.

Досягти гармонійних відносин з Аглаєю зможе тільки той чоловік, який сам буде володіти сильним і вольовим характером. Якщо він дасть жінці матеріальну незалежність, при цьому стане прислухатися до її порад – Аглая забуде про себе. У такому випадку вона перейде повністю на кар’єру чоловіка і буде вельми успішно просувати її.

Діти, які народяться у такому тандемі, не будуть балуваною матір’ю. Але вона зробить все для їх успішного життя і буде завжди віддана їм.

Іменини:

1 січня, 4 квітня

Зменшено-лагідний варіант

Аглаюшка, Аглаечка, Агланя, Аглаша, Агочка, Агушка, Глашенька, Глашуня, Гулечка, Гулюшка, Гуленька

Скорочений

Ага, Глаша, Гуля

За церковним

Аглаида

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

топаз

Метал

залізо

Рослини

в’яз, тирлич

Тотемна тварина

синиця

Риси характеру

честолюбство, інтелект, наполегливість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аглая Шиловська ((нар.1993) російська актриса, володарка призу імені Наталії Гундарєвої 2010 року «за кращу жіночу роль» у фільмі «… у стилі JAZZ»), Аглая Морчева ((нар.1972) болгарський ілюстратор і аніматор, також актриса), Аглая Тато ((1904-1984) грецька художниця, провела кілька персональних виставок, учасниця Венеціанської бієнале 1934 і 1936 років. Деякі її картини знаходяться в Муніципальній галереї Корфу і приватних колекціях.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: