Святослава – значення і походження імені

Історія походження імені Святослава

Жіноча версія імені Святослав, яке набуло статусу династичного для роду Рюриковичів. Має давньослов’янські коріння з дослівним перекладом «святая слава».

Першою власницею імені була принцеса – сестра Кнуда Великого, яка жила на рубежі 10-11 століть. Ім’я прийшло з роду матері, що походила з польської династії П’ястів, який мав досить численні родинні взаємозв’язку з Рюриковичами на той період. Перегукується зі скандинавськими корінням, ім’я стало родовим в королівській родині. Канут Великий був королем Англії, Данії, а згодом – Норвегії. Святослава була одружена вищим представником знаті. Недовгий час вони управляли Данією. Імені немає у православному місяцеслові з-за його дохристиянського формування.

Значення та характеристика імені Святослава

Чуйність, привітність, товариськість, рішучість – це лише невеликий список тих позитивних рис характеру, що приховує ім’я. Але одночасно Святослава може вразити темпераментом, несподівано виявляється, що надає ту саму неповторність в очах оточуючих. Її вміння швидко справлятися з будь-якою ситуацією, аналізувати свої вчинки допомагає впевнено крокувати по життю, проявляючи цілісність натури.

У дитинстві ця маленька дівчинка точна копія мами, причому не тільки зовні, але і в манері поведінки. Батькам важливо демонструвати любов, захоплення донькою, щоб зміцнити її душевну рівновагу, допомогти уникнути непотрібних переживань.

Досить міцне здоров’я у дитячому віці не підведе і в дорослому. Єдиний аспект, що вимагає пильної уваги харчування. Їй протипоказані будь-які дієти, перегини харчової поведінки – це може спровокувати захворювання шлунково-кишкового тракту.

Природні обдарування, креативність сусідять з ретельністю, перфекціонізмом, здатність доводити справу до успішного фіналу, що зазвичай не властиво творчим особистостям. Сукупність якостей по достоїнству буде оцінений роботодавцями, особливо в сфері реклами, піару, індустрії моди. Іноді її мінливі інтереси можуть приводити до зміни професії. Кар’єрне зростання не найважливіше для самої Святослави, але при її здібності високі посади не мрія, а реальність, якщо вона поставить це метою.

Її вроджена комунікабельність дозволяє обзавестися широким колом знайомих. Серед них обов’язково знайдуться люди, які цінують щирість, відданість, співчуття Святослави, які вміють надати підтримку і їй самій у важких ситуаціях.

Наділена приємною зовнішністю, вона схильна до самовдосконалення, що не залишається непоміченим у протилежної статі. Надмірна вимогливість до даними партнера тільки на користь, так як Святослава не схильна міняти чоловіків, вона виходить заміж один раз і назавжди. Буде хорошою дружиною, чудовою господинею, але не готова повністю розчинятися у сімейних стосунках: важливо збереження, наявність власних захоплень, інтересів.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Святик, Светик, Слава, Святославка, Свята, Святоша

Скорочений

Світла

За церковним

немає

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

жовтий алмаз

Метал

золото

Рослини

імбир

Тотемна тварина

сокіл

Риси характеру

товариськість, мінливість, діяльність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Святослава Булавская – письменниця, поетеса

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: