Мадіна – значення і походження імені

Історія походження імені Мадіна

Однозначно этимологами не встановлена історія походження імені Мадіна. Існує кілька версій. Одна з них – це грецьке ім’я, утворене від імені Мадлина, перекладається як дає силу. Це форма імені Маддалена, в Євангелії написано як Магдалина і перекладається “з Магдалы”. Друга, що це англійське ім’я, перетворене від чоловічого імені Маден (Маденн, Мадени). За третьою гіпотезою ім’я Мадіна – скорочена назва арабського міста Мадінат ан-Набі, який вважають містом пророка Мухаммада. У православних святцях такого імені немає, тому іменини не святкуються. Для України, це дуже рідкісне ім’я при хрещенні власниці імені дається будь-яке інше ім’я. Зате шанується в мусульманських країнах, є в католицьких святцях. Католицькі іменини – 13 грудня, 13 жовтня, 26 березня.

Значення та характеристика імені Мадіна

Значення імені Мадіна – “щаслива”, “фартова”, “щаслива”, “дає силу”, “щасливчик”, “додає сил”.

У дитинстві Мадіна – допитлива, доброзичлива, комунікабельна, жива, весела дівчинка. Добре вчиться, є схильність до іноземним мовам, багато читає, співає, виступає на публіці, прагне бути кращою у всьому. Серед однолітків багато друзів. Любить молодших братів і сестер, піклується про них. Вона швидко спалахує при сварці, ображається, але швидко відходить, образи відразу забуває, не злопам’ятна. Любить перебувати серед дорослих та брати участь у їх розмові, висловлюючи свою думку з будь-якого питання. У підлітковому віці стає незалежною, через чур енергійною, може піти з дому.

Мадіна легко адаптується в будь-якому колективі і компанії. Не любить конфлікти, скандали, інтриги, люди тягнуться до неї. Цілеспрямована, впевнена в собі і своїх силах, домагається мети будь-яким способом, легко навчальна, дуже відповідальна і виконавча. Добре розвинена інтуїція, всі прийняті рішення довго обмірковує. Немає гнучкості в характері, тому керівником стає рідко. Вибирає професію прокурор, журналіст, депутат, лікар, стюардеса. Може стати мистецтвознавцем, реставратором, дизайнером, модельєром, , фотомоделлю, перукарем, візажистом, оскільки дуже творча особистість.

У Мадіни яскрава зовнішність, вона кокетлива, спокуслива. Рано заміж не виходить, шукає чоловіка гідного, відповідального, з почуттям гумору, однодумця. Стає дбайливою мамою і справжньою берегинею домашнього вогнища, прекрасною господинею. Але кинути роботу заради сім’ї не готова, тому кар’єру і сім’ю поєднує. Незалежна, горда, не любляча контроль над собою і своїми діями, не зможе ужитися в одному будинку ні з матір’ю, ні з свекрухою.

Добра, участливая, завжди допоможе в біді. Якщо вона живе забезпеченої життям, то багато грошей витрачає на рідних і друзів. Любить галасливі компанії, особливо якщо це компанія протилежної статі, у яких є лідером. Ніколи не видасть довірені їй секрети.

Любить тварин, різні заходи, концерти. Проблем зі здоров’ям немає, але з віком можуть виникнути проблеми з серцево-судинною системою, тому потрібно стежити за собою і вести правильний спосіб життя.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Мадиночка, Мадинушка, Мадинчик, Мадинка, Мадичка

Скорочений

Мадинка, Мадюша, Мадюшка, Мадді, Діна, Дінка, Інна

За церковним

немає

Колір

  • зелений

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

ирминит

Метал

золото

Рослини

троянда

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

активність, оригінальність, прямолінійність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мадіна Саламова (більш відома під псевдонімом Марія Амелі; народилася в Росії норвезька письменниця і блогер, незаконно проживала в Норвегії без документів у 2002 – 2011 роках, була депортована в Росію 24 січня 2011 року), Мадіна Биктагирова ((нар.1964) радянська і російська легкоатлетка, учасниця забігів у марафоні), Мадіна Алмолдина (телеведуча), Мадіна Садвакасова (казахстанська співачка), Мадіна Султангазина (відомий ресторатор, засновник нового формату харчування, мережі кав’ярень «Today»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: