Віда – значення і походження імені

Історія походження імені Віда

Віда – дуже рідкісне ім’я, в Україні майже не зустрічається. Важко точно сказати, звідки з’явилося ім’я, існує кілька версій його походження. На думку одних, це латинське ім’я, перекладається, як бачить. Інші вважають, що ім’я має іспанські корені і означає – життя. Ще один варіант, що це ім’я перське, перекладається як знайдена, очевидна. Четверті припускають, що Види – форма арабського імені Відад, в перекладі – любов, дружба. Є також варіант – слов’янське ім’я-побажання. Ні до православних, ні в католицьких святцях цього імені не існує, тому іменини не святкуються. При хрещенні власниці цього красивого імені дається будь-яке інше ім’я.

Значення та характеристика імені Віда

Значення імені Віда – “бачить”, “життя”, “знайдена”, “очевидна”, “провидиця”, “любов”, “дружба”.

У дитинстві Віда зростає майже некерованим дитиною, батькам доводиться не просто її виховувати. Єдина людина, до якого вона трохи прислухається – батько. З мамою складаються прохолодні, відчужені відносини все життя, вони рідко знаходять спільну мову. У дівчинки гарна пам’ять, вона допитлива в тому, що любить. Розширювати свій кругозір не прагне.

Віда дуже горда, скритна. Не піддається впливу інших людей ніколи, якщо вона задумала щось зробити, то зробить, і ніхто не переконає її. Живе у своєму світі, покладається тільки на себе, свій розум, досвід. Ніколи не йде на компроміс, свою думку вважає єдино правильним. Розумна, креативна, з розвиненою інтуїцією, це допомагає її в побудові кар’єри. Легко адаптується, в екстремальній ситуації здатна швидко та правильно прийняти рішення. У колективі – лідер, що не потребує підтримки. У неї розвинене почуття справедливості, ніколи не промовчить, якщо побачить, що незаслужено образили. Дотримується моральних правил, на зраду і нечесний вчинок не здатна. Може стати модельєром, письменником, педагогом, бухгалтером.

У Види завжди багато шанувальників, але вона дуже обережна і розбірлива у виборі обранця, боїться помилитися, приймає залицяння тільки від гідних, на її думку, чоловіків. Заміж виходить пізно. Стає домосідкою. Вона – прекрасна, ніжна дружина, турботлива, сувора мама, чудова господиня, в її оселі панують чистота і порядок. Зради не прощає, відразу викреслює зі свого життя кривдника.

Друзів у Види не багато, якщо вона їде жити в інше місце, то стає самотньою, замикається в собі, перестає підтримувати контакт з друзями . Перш, ніж довіритися людині, вона довго придивляється до нього. Взагалі, вона товариська, може підтримати розмову на будь-яку тему, тільки не про особисте життя. Галасливі компанії не любить. Важко переживає зраду.

Види любить проводити час вдома, багато читає, малює, гарно в’яже, займається рукоділлям. Також не байдужа до природи та мистецтва.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Виданка, Видана

Скорочений

немає

За церковним

немає

Планета

  • Уран
  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

гірський кришталь, аметист

Метал

алюміній

Рослини

гумове дерево

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

скритність, гордість, идеалистичность

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Види Станіславівна Венцене — і литовська радянська лижниця; Виду Беселене — литовська радянська баскетболістка; Вида Самадзай — активістка афганського жіночого руху. Переможниця конкурсу краси «Міс Афганістан»; Вида Томшичева — югославський і словенська політичний діяч

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: