Нармина – значення і походження імені

Історія походження імені Нармина

Стародавнє перське ім’я було запозичено азербайджанською мовою. Характерно більше для східної традиції, особливо для Азербайджану та інших кавказьких республік. Популярно в Туреччині та інших арабських країнах.

Ім’я Нармина має кілька варіантів вимови: Нармін, Нермин і Нарминэ. Ім’я досить рідкісне навіть для східних і арабських країн. У Європі та в англомовних країнах зустрічається вкрай рідко, в основному, в турецьких діаспорах.

У Україні ім’я відноситься до рідкісних, але знайомим. Воно на слуху завдяки тому, що Азербайджан входив до складу СРСР, люди були знайомі з його культурою, знаменитими, видатними особистостями і талантами цього народу. Нині інтерес до імені зростає під впливом моди на незвичайні і унікальні імена. Милозвучність і “правильне” значення роблять ім’я Нармина підходящим для мусульман.

Значення та характеристика імені Нармина

Азербайджанська версія Нармина перекладається як “тендітна”, “ніжна”. Перське ім’я Нармін має таке ж значення – “ніжність”, “жіночність”. А от турецька Нермин – це “слабкий вогонь”, “вогник”.

Дівчинка росте жвавої, розвиненої, здатної дати здачі. Але при всій зовнішній впевненості в собі і задиристости всередині Нармина і є “тендітна”. Вона ранима, обидчива, але добра. Абсолютно не злопамятна, завжди пробачить, схильна до співчуття, емпатії. Батькам варто навчити дівчинку справлятися з надмірною емоційністю.

У шкільні роки може бути багато конфліктів і ран на серці. Все-таки Нармине важко нейтрально на все реагувати. Зате її веселий, відкритий і добрий характер приваблює безліч друзів і знайомих.

Вчитися Нармина не любить, доводити справу до кінця, довго працювати над чимось, терпіти рутину їй важко. Вона людина, створена для творчості, яскравих звершень, коротких проектів і швидких результатів.

Роботу Нармине треба шукати по нутру. Вона просто не зможе виконувати нецікаву роботу, їй протипоказано спілкування з великим потоком людей – все пропускає через серце, будуть конфлікти і профвыгорание. Її стихія: творчі і спортивні спеціальності, робота з тваринами, проекти, підприємництво.

В любов дівчина кидається з головою. Багато разів обпалюється, т. к. вірить людям, схильна до ризику, занадто емоційна, тому закоханість може приймати за любов. Може довго йти до щасливого шлюбу. Але врешті-решт заслужить і знайде своє щастя. Приваблива і яскрава Нармина завжди подобається чоловікам.

Вона хороша господиня, любить будинок, сім’ю. Божевільна мати, яка просто обожнює своїх дітей, вміє з ними дружити. З задоволенням погодиться на роль домогосподарки і мами, а зможе реалізувати себе в хобі.

Іменини:

Ім’я не християнське, іменини не святкуються.

Зменшено-лагідний варіант

Нармиша, Нарминочка, Нарминушка, Нармуся, Міночка, Міхнік, Нармочка, Минуся, Минушечка, Нармуля, Наночка, Намичка

Скорочений

Нарма, Міна, Нара, Нами, Нарми, Мінні, Міша, Нана, Нямі

За церковним

немає

Колір

  • блакитний
  • синій

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

кварц, сапфір

Метал

срібло

Рослини

кедр, троянда

Тотемна тварина

куниця

Риси характеру

яскрава, емоційна, вразлива

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Нармина Мамедова – радянська азербайджанська співачка виконувала пісні на азербайджанською мовою; Нармина Гаджиєва – стала переможницею в конкурсі “Міс Азербайджан 2018”; Нармін Кязимова – жінка-гросмейстер, шахістка з Азербайджану; Нармина Алієва – актриса, яка знялася в сучасному російському кіно і серіалах (к/ф “Интерпапа”).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: