Ярина – значення і походження імені

Історія походження імені Ярина

Бог сонця Ярило був одним з найбільш шанованих слов’янських богів. Безліч різних чоловічих і жіночих імен походять від його імені. В тому числі і Ярина. Щоб вшанувати сонячне божество, а також, щоб забезпечити дітям його захист і заступництво, дочок називали Яринами. Дослівно зі слов’янського це ім’я перекладається — «сонячна, яскрава, зігріває». Проте вчені мають ще одну точку зору на походження імені. Деякі антропонимики вважають, що в імені Ярина є давньогрецькі корені, і його можна перекласти як «спокій».

Значення та характеристика імені Ярина

Якщо вірити, що ім’я Ярина прийшло до нас із Стародавньої Греції і перекладається, як «спокій», то воно зовсім не характеризує названих так дівчат. Спокій їм тільки сниться. Ярини не зможуть всидіти за тихими і потребують концентрації заняттями. У дитинстві вони більше проводять часу за активними іграми, практично не грають з іграшками, дружать в основному з хлопчаками-шибениками. Але в міру дорослішання усвідомлює, як повинні вести себе дівчата і перетворюється на справжню леді. Життя проживає яскраво і, як кажуть, на всю котушку». Вона дарує оточуючим позитивну енергію і є для близьких опорою і підтримкою.

В любові, як і в повсякденному житті, Ярина дуже активно і вимоглива, має свої чіткі уявлення про шлюб і відносинах, тому не кожен чоловік може витримати її тиск. Щаслива дівчина буде тільки з тим партнером, який не поступиться їй в активності та оптимізмі. Якщо Ярина зуміє знайти такого чоловіка, буде зберігати йому вірність і відчувати себе коханою до самої старості. Хоча дівчину складно назвати зразковим сім’янином, при найменших труднощах вона не стане боротися за шлюб. Однак якщо подібного людини зустріти не вдасться, жінка не буде нещасною, а присвятити себе кар’єрі. Добитися успіхів в професійному плані їй не складно. Ярина дуже талановита і різнобічна особистість, яка швидко освоює нові знання. Особливий успіх чекає її в науці, спорті або інших професіях, заснованих на хобі дівчини.

По мірі дорослішання жінка стає дуже вольовою і не любить підкорятися, тому найкращим варіантом для неї стане заснування власного бізнесу. Однак Ярина непостійна, любить жити одним днем. Щоб домогтися матеріального благополуччя, їй слід відповідально підходити до планування кар’єри.

Одним з найбільших недоліків Ярини є невдячність. Допомоги жінка приймає як належне і швидко про неї забуває. А от свої добрі вчинки і взаємовиручку нерідко пригадує друзям і близьким. Така риса характеру призводить до втрати подруг. З самого раннього дитинства треба привчати Ярину боротися з власною невдячністю і бути більш чуйною.

Іменини:

Так як ім’я Ярина з’явилося ще в язичництві, іменини дівчина не відзначає. При хрещенні радять брати близьке за звучанням ім’я – Ірина.

Зменшено-лагідний варіант

Яринонька, Яриночка, Яру, Риночка

Скорочений

Яру, Іра

За церковним

немає

Колір

  • жовтий
  • помаранчевий

Планета

  • Меркурій
  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

чорний перли, аметист

Метал

ртуть

Рослини

папороть, горобина

Тотемна тварина

видра

Риси характеру

незалежність, невдячність, активність

Число імені

8, 6, 23

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ярина Волхова – голова Всеросійського релігійного союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Коментарі: 1
  1. Яринка

    Дуже класно можна більше дізнатися про себе, або когось іншого на ім’я Ярина чи Яринка

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: