Моніка – значення і походження імені

Історія походження імені Моніка

В етимології існує не одна версія походження імені Моніка. Одні стверджують, що ім’я має давньогрецькі корені і утворилося від слова монос, що в перекладі означає одна єдина. Інші – що це ім’я латинського походження, походить від слова монео і перекладається – надихати, нагадувати. У православних святцях є свята з ім’ям Моніка. Іменини святкують один раз в році – 27 серпня. Для України це дуже рідкісне ім’я, вважається екзотичним, частіше так називають дівчаток в Європі та Америці.

Значення та характеристика імені Моніка

Значення імені Моніка – “одна”, “самотня”, “єдина”, “надихає”, “закликає”, “нагадує”.

У дитинстві Моніка зростає веселою, радісною, оптимістичною, позитивної дівчинкою. Вона приємна і цікава у спілкуванні, начитана, активна, бере участь у всіх шкільних заходах, як правило, її обирають старостою в класі, всі можуть на неї покластися. У компанії ровесників – лідер, в основному дружить з хлопчиками. Це не заважає їй добре вчитися, вчителі її хвалять. Дівчинка займається спортом, танцями, музикою. Вона дуже енергійна, життєлюбна і невгамовна, творча, харизматична особистість. У підлітковому віці дуже популярна, багато їй наслідують, прислухаються до її порад, тому що вважають розумною і мудрою. Сама дівчина воліє спілкуватися з людьми старше і досвідченіше.

Самокритична, вимоглива до оточуючих. Комунікабельна, бере участь у всьому, в чому тільки можна. На все має свою думку, не піддається впливу, завжди ввічливо вислухає, але зробить по-своєму. Цілеспрямована, енергійна, наполеглива, завжди домагається поставленої мети, працює на результат. Оптимістка, з неймовірною силою волі. Исполнительна, просувається по кар’єрних сходах до керівника. Розбирається в мистецтві, сучасних технологіях. Може стати письменницею, музикантом, дизайнером, художником, ученим, журналісткою, педагогом, політиком, психологом, перекладачем, громадським діячем, навіть винахідником.

У Моніки дуже багато друзів, приятелів, хороших знайомих. Вона – дипломатичний, тактовний співрозмовник, не любить сварок і конфліктів, вміє розташувати до себе людей, вислухає, для кожного знайде потрібне слово. Не обидчива, образи швидко прощає і забуває, продовжуючи спілкуватися з людиною, у неї немає ворогів. Любить свободу, до життя ставиться просто. Не любить розкіш і вчинки на показ.

Кокетлива, приваблива, чарівна власниця цього імені любить фліртувати з чоловіками, у неї багато шанувальників. Але її моральні засади не дозволяють йти далі флірту, Моніка розуміє, що таке добре і що таке погано, вона ніколи не стане коханкою одруженого чоловіка. Заміж виходить за сильного, вірного чоловіка, якому може довіряти. З неї виходить чудова, вірна дружина, чудова мати, відмінна господиня. Любить готувати і приймати в своєму домі гостей, але через чур чистоплотна.

Любить відвідувати різноманітні заходи, тусовки, танці, тренінги, фітнес, спортивні гуртки, екстремальні види спорту. Моніка не скаржиться на здоров’я, єдина проблема з дитинства – це алергія.

Іменини:

9 квітня, 4 травня, 12 липня, 27 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Моня, Монічка, Монюшка, Монюша, Монюся

Скорочений

Монік, Моні, Мона, Міка, Ніка

За церковним

Моніка

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аквамарин, яшма

Метал

мідь

Рослини

тюльпан, цвітна капуста

Тотемна тварина

кішка

Риси характеру

доброзичливість, оптимістичність, миролюбність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Моніка де ла Брюшольри ((1915 – 1972) французька піаністка і музичний педагог), Моніка Нікулеску ((нар.1987) румунська тенісистка, переможниця 2 турнірів WTA в парі, переможниця парного турніру Orange Bowl-2004 (разом з Мариною Еракович)), Моніка Анна Марія Беллуччі ((нар.1964) італійська актриса і фотомодель), Моніка Лесковар ((нар.1981) хорватська віолончелістка)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: