Неоніла – значення і походження імені

Історія походження імені Неоніла

Грецьке ім’я Неоніла або Неонилла була поширена у Візантійській імперії. Воно прославлене двома християнськими святими мученицями. Неонилла Сирійська прийняла з чоловіком і дітьми 7 мученицьку смерть за віру, тричі всією сім’єю уникаючи смерті втручанням Господа. Але з тих пір прекрасне звучне ім’я незаслужено забуто і в Греції, і в світі.

А Європі ім’я вважається унікальним, зустрічається вкрай рідко навіть у тих країнах, де сильний вплив православної церковної традиції: у Греції, Македонії, Сербії, Болгарії, Румунії, Україні, Росії і т. д. На популярність імені або її відсутність впливають ще і його знамениті володарі. Чим більше знаменитостей з певним ім’ям, тим більше ймовірність, батьки виберуть це ім’я для дитини. А ось відомих Неонил практично немає. Звичайно, є шанс, що мода на рідкісні і незвичайні імена сколихне інтерес до Неониле, а яскраві власниці прославлять його і викличуть моду на це звучне і благородне ім’я.

Значення та характеристика імені Неоніла

Ім’я Неоніла грецьке і трактується однозначно. У перекладі «неос» означає «нова» чи «молода», «знову з’явилася». Характер у Неоніли непростий, але дуже харизматичний і зручний для сучасного життя. Неоніла — це типова Господиня Мідної гори: яскрава, зухвала, весела, цілеспрямована і горда.

В дитинстві малятко вражає красою та артистичністю, вмінням домогтися свого. Терпіння знадобиться багато, щоб виховати Неонілу глибоким і думаючим людиною, а не пустушкою. Потенціал імені дає дівчинці силу, цілеспрямованість, таланти і яскраву красу. Але ці дари при відсутності належного виховання можуть призвести до зайвої самовпевненості, егоїзму і властолюбству.

Неоніла дуже любить красу, мистецтво, наряди, квіти. Потрібно підтримувати розвиток естетичного смаку, тому що цей напрямок може стати вдалою професією для Неоніли. Вчиться добре, не допустить поганих оцінок, любить бути першою і успішною. Друзів небагато. Аж надто любить покомандувати.

Дорослішаючи, Неоніла трохи пом’якшує характер, в ній з’являється більше жіночності, добродушного веселощів, відкритості. Якщо доб’ється фінансового успіху, то ще більше відтане: оточить себе близькими по духу людьми, частіше стане допомагати. Чоловіка вибере надійного, але сама може легко розірвати відносини і побудувати нові. Вона не буде лицемірити і брехати самій собі, якщо розлюбить. Її чоловікові непросто з такою королевою — доведеться все життя надавати належну увагу, демонструвати свою любов і успішність.

Неоніла володіє неабияким розумом і почуттям гумору, легко ставиться до життя. Якийсь наліт снобізму і гордині — всього лише маска, яка злітає після того, як її внутрішнє чуття схвалить людини. Неоніла дуже самодостатня людина, що іноді сприймається оточуючими як зневагу. А ось діти дуже люблять Неонілу і тягнуться до неї. З неї вийде чудова мама або педагог, художній керівник дитячого гуртка.

Іменини:

10 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Неля, Неонилушка, Неллі, Неонильчик, Нелочка, Неошка, Неоночка, Неня, Нилочка, Нилушка, Нилуша, Нилли, Нео, Ненила, Неола

Скорочений

Нео, Нела, Нілла, Нилли, Неону, Неля, Неня, Ненила, Неола

За церковним

Неоніла або Неонилла

Колір

  • зелений
  • малахітовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

малахіт, хризопраз

Метал

срібло

Рослини

олива, рододендрон

Тотемна тварина

коза, антилопа

Риси характеру

ділова, весела, мудра

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Неоніла Нестерова – Instagram діва, співачка і модель; Неоніла Миколаївна Білецька – радянська актриса театру і кіно з сімейної акторської династії (к/ф “За двома зайцями поженешся”); Неонилла Медведєва – самобутня художниця з Латвії; Неонилла Вересова – поетеса і автор декількох книг в жанрі фентезі з Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: