Зульфія – значення і походження імені

Історія походження імені Зульфія

Жіноче ім’я Зульфія родом з Персії (сучасний Іран). Воно користується величезною популярністю в ісламських державах. У перекладі з арабської мови Зульфія означає «красива», «кучерява», «приваблива», «симпатична», «чарівна», «чудова». Мусульмани люблять називати цим ім’ям дочок, припускаючи, що воно стане запорукою їх щасливої долі. Дівчинка з таким ім’ям повинна бути розумною і дуже красивою.

Існують ідентичні за значенням і співзвучні імена, такі, як Зульфія, Зульфира, Зульфат, Зульфиджамал, Зульфинур, Зульфиназ.

Значення та характеристика імені Зульфія

Зульфія – це дуже обдарований і розумна людина. Вона володіє такими рисами характеру, як цілеспрямованість, самостійність, відповідальність, принциповість, комунікабельність. Вона цікавий співрозмовник, чудово розбирається у багатьох питаннях. Зульфія консервативна людина і не любить змін, які її зазвичай лякають. Вона великодушна і добра.

У Зульфии можуть сформуватися такі негативні риси характеру, як дратівливість і конфліктність, надмірна вразливість, егоїзм, упертість, лінь. Вона буває запальною і іноді здатна на неадекватну поведінку.

У дитинстві Зульфія – це непосидюча, допитлива дівчинка, яка любить галасливі ігри. Вона має здібності і в школі вчиться легко. Зульфія не може собі дозволити отримувати погані оцінки. Дівчинка самокритична і працює над своїми недоліками. Може страждати від комплексів, придумуючи собі недоліки сама. Вона товариська і доброзичлива, якщо друзі йдуть за її правилами, але буде наполегливо відстоювати свої принципи, якщо хтось з нею не згоден. Вона талановита і має артистичні здібності, добре малює, співає і танцює.

Завдяки природній обдарованості Зульфія може стати актрисою, співачкою, художником, балериною або спортсменкою. Вона – природжений лідер і може стати керівником. Зульфія може досягти кар’єрних висот в обраній професії. Однак вона не честолюбна і кар’єра для неї не завжди є заповітною метою. Часто їй бракує рішучості, а також сили волі. Однак, якщо вона поставить перед собою мету, то буде працювати наполегливо і самовіддано для її досягнення. З неї може вийти прекрасний дипломат, юрист, політик. Також вона може стати економістом, фінансистом, бухгалтером, перекладачем або бізнес-леді.

Зульфія досить вітряна і влюблива дівчина. У неї дуже бурхливе особисте життя. Їй подобаються більш досвідчені чоловіки. Але почуття у неї можуть швидко зникнути, тоді вона легко рве відносини. Зульфія шукає супутники дуже надійного, відданого та люблячого людини, полюбивши якого, вона стане вірною дружиною. З Зульфии вийде ідеальна дружина, яка буде встигати все. Вона буде дбайливою та люблячою матір’ю.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Зульфиюшка, Зульфиечка, Зульфиенька, Зуленька, Зулюшка, Зулечка, Зулю?ша, Зулю?ся

Скорочений

Зулька, Зуля, Зульчик

За церковним

немає

Колір

  • блакитний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

бурштин

Метал

платина

Рослини

кипарис, лілія

Тотемна тварина

сойка

Риси характеру

енергійність, обдарованість, розум

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Зульфія Ісраїлова — узбецька радянська поетеса; Зульфія Гюльоглан кизи Ханбабаева — азербайджанська естрадна співачка; Зульфія Миндибаевна Ханнанова — башкирська поетеса; Раупова Зульфія Ильнуровна – російський композитор

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: