Ліса – значення і походження імені

Історія походження імені Ліса

Існує два варіанти походження жіночого імені Ліса. Перший варіант свідчить, що Ліса має німецьке коріння і в перекладі на українську означає «бог – моя присяга». І в другій версії, Ліса – єврейське ім’я, що в перекладі означає «любить бога». Обидва значення мають релігійний підтекст і позначають віруючої людини, люблячого свого бога.

Також Ліса може бути похідною формою інших жіночих імен таких, як Єлизавета, Аліса, Меліса, Василина. Це ім’я належить і слов’янського наречию і означає «руда» (лисиця). Нарікаючи дитини таким ім’ям, мати бажала дочці бути хитрою, витонченою, красивою і неприступною, як та дика лисиця.

Значення та характеристика імені Ліса

Ще будучи маленькою дитиною, у Ліси вже вдається розглянути майбутній творчий потенціал. Вона дуже спокійна і розумна дитина, швидко схоплює, що добре, а що погано, не доставляючи багато клопоту батькам.

Досить велика рідкість, коли в одній особі поєднуються два абсолютно суперечливих якості – творчість і розумність у всьому. Творчість не має знати кордонів, люди зазвичай імпульсивні, легковажні і здійснюють багато необдуманих вчинків, але це не про Лісу. Її склад розуму дозволяє творити без кордонів, при цьому залишаючись повністю адекватною в очах оточуючих.

Ліса не любить виконувати що-небудь на половину. Вона – максималіст у всьому, намагається досягти максимальних результатів у найстисліші терміни, тим самим часто форсує події. Конфлікт з реальністю – ось що заважає Лісі часто домагатися поставлених цілей. Побудований алгоритм дій за рішенням якої – небудь проблеми і досягнення мети стикається з буденними реаліями життя.

Іншої людини це б зупинило, але Ліса не сумує і продовжує мріяти. Саме цілеспрямованість і наполегливість допомагають справлятися з будь-якими труднощами на її шляху.

Ліса – дуже романтична і легка натура, що так привертає до неї увагу чоловіків, часто таких же творчих натур. Саме на ґрунті творчої вона зможе знайти спільну мову з її коханим. Той, хто спробує її змінити чи перетворити в «стандартну» дружину, тільки марно витратить час і вилетить, як куля, з її життя.

Хоч Ліса натура дуже ніжна, часом уразлива і недовірлива, у неї є стрижень. Поруч з нею може бути людина, яка буде підтримувати творчі пориви своєї коханої і оберігати, а вона стане його музою, натхненням жити і любити на довгі роки.

Вона прагне розвиватися як особистість, творити. Ліса зможе реалізувати себе тільки у таких спеціальностях, які не будуть обмежувати її кругозір.

Іменини:

Аліса – 18 квітня; Єлизавета – 13 липня, 12 вересня, 21 жовтня, 4 листопада, 31 грудня.

Зменшено-лагідний варіант

Лісочка, Лісуля, Ліска

Скорочений

Ліс

За церковним

Єлизавета

Колір

  • бронзовий
  • блакитний

Планета

  • Нептун
  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

флюорит, агат, перли, лабрадорит, петалит, перідот, платина, рожевий кварц.

Метал

олово, цинк

Рослини

верес, крокус, в’яз

Тотемна тварина

короп, лисиця, кішка

Риси характеру

мрійливість, нестандартність, романтичність, доброзичливість, творче мислення, легковажність, недовірливість, марнотратство, неуважність, образливість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Марія Лиса Кирвесниеми – триразова Олімпійська чемпіонка 80-х в лижному спорті з Фінляндії. Ліза(Lisa) Ніколь Бреннан-Джобс – дочка Стівена Джобса (засновника компанії Apple), американська журналістка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: