Цвєта – значення і походження імені

Історія походження імені Цвєта

Вперше ім’я Цвєта з’явилося в Болгарії. Спочатку їм називали рослини в період цвітіння, а трохи пізніше почали використовувати як самостійне ім’я для дівчаток. Цвєта перекладається як “квітка”, “квітуча”.

Вважається, що від імені Цвєта пізніше було утворено ім’я Світла, Світлана, яке в сучасному світі широко застосовується у різних країнах.

Значення та характеристика імені Цвєта

Цвєта романтична, повітряна, мрійлива, імпульсивно, весела. Завжди створює враження щасливої людини, любить галасливі компанії, не відмовляє в допомозі людям і просто розважає і смішить оточуючих.

Схильність до завищеного зарозумілості є негативною рисою Квіти. Загравшись, поведінка стає егоцентричною і зарозумілим, сама вона цього не помічає, і не усвідомлює.

Цвєта  – ідеаліст, до людей швидко прив’язується, у чоловіків швидко закохується і бачить у всьому оточуючих її “еталон”. До людей, яких “зараховує в свої друзі”, пред’являє не мало вимог, часом варіюють на грані фантастики. Переконати Цвєту неможливо до тих пір, поки сама вона не виснажить свої власні ресурси.

У моді не розбирається і носить те, що зручно і в даний момент по погоді. Серед власниць цього імені є “сірі мишки”, так і яскраві, схожі на клумбу з квітами, “модниці”, надевающие на себе одяг не сумісних яскравих кольорів.

Будучи самодостатньою, Цвєта розбірлива у зв’язках як дружніх, так і любовних. Партнера вибирає за критеріями, що описує в її розумінні абсолютного ідеалу. Вважає, що якщо таку людину знайти неможливо, то цілком можна обійтися і без нього. В іншому випадку віддається глибоким почуттям повністю, створює сім’ю, в якій знаходить своє жіноче щастя. Дітей любить на стільки, що все життя готова носити їх на руках, пестити і леліяти, займатися їх вихованням і освітою. Чоловіка шанує, останнім слова в родині завжди залишається за ним, поважає його і відчуває довічне почуття вдячності за можливість любити і бути відповідь коханої.

У професійній сфері Цвєта може досягти висот тільки шляхом своїх старань, це той випадок, коли кажуть “потом і кров’ю”. Частіше володарка імені не йде по такому складному шляху і задовольняється роботою по душі, знаходячи себе у професії вчителя музики або біології, в сільськогосподарській сфері або на таких посадах, як консьєрж або голова в якому-небудь будинку або садівництві.

У Квіти є схильність до поганих звичок – алкоголізму, куріння та наркоманії. Тяга до недугам визначена її внутрішньою силою, з якою часом буває важко впоратися і яка може надломити її.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Цветанка, Цвєта, Цвєті, Цвєтка, Цвята, Цвятка, Ціна, Ценка, Цеца, Цецка, Чана, Чанка

Скорочений

Тана, Таня

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

топаз

Метал

платина

Рослини

виноград

Тотемна тварина

глибоководні риби

Риси характеру

допитливість, інтуїція, гордість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Цвєта Калейнска — болгарська письменниця, консультант і модель

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: