Аліша – значення і походження імені

Історія походження імені Аліша

У красивого жіночого імені Аліша арабське походження, воно має значення «поважна», «високошляхетна», «піднесене», «благородна». Це ім’я-побажання, батьки новонародженої дівчинки бажають своїй крихті стати улюбленою, легко завойовувати довіру, повагу оточуючих людей. Жіноче ім’я Аліша є самостійним ім’ям, крім того, її можна розглядати як зменшувально-ласкательную форму імен Алія, Аїша.

Ім’я Аліша наділяє його носіїв особливими якостями у взаєминах з протилежною статтю. Аліша – дуже тонка, романтична натура, якій просто необхідно відчувати постійну закоханість. Це стан буквально окрилює її. До своїх обранців носителька такого імені ставиться дуже добре, у неї є унікальний дар знаходити позитивні якості у всіх чоловіків, які надають їй увагу. Однак інтерес до нового кавалеру досить швидко проходить, розставання з черговим чоловіком Аліша переносить безболісно.

Значення та характеристика імені Аліша

У школі Аліша вчиться дуже легко, такий всебічно розвинена дитина показує відмінні знання з усіх предметів. З цієї причини у неї безмежний вибір – у всіх професіях дівчина може бути успішною. Їй варто віддати перевагу спеціальності, де вона зможе багато спілкуватися з людьми і заробляти солідні гроші. Це медицина, журналістика, банківська справа, політологія.

Ця емоційна, чутлива жінка легко опановує всі тонкощі професії. Вона досить амбітна, що допомагає їй досягти верхніх кар’єрних сходів. Але по головах Аліша не піде ніколи, таку ціну за успіх вона платити не згодна. Цій дівчині щастить, часто посаду, на яку вона може претендувати, звільняється з незалежних від неї причин. Аліша відмінно ладнає з начальниками і підлеглими, вміє знаходити спільну мову з клієнтами. Їй можна відкрити власну справу, ця жінка буде успішним керівником.

Дівчина дуже артистична, для неї важливо знайти свій власний стиль. Загальні модні тенденції не для неї, Алише вони не потрібні. Вона сама хоче стати законодавицею мод, і це в неї виходить, у таких яскравих дівчат завжди знайдеться чимало послідовників. Аліша дуже любить прикраси, яскраві, помітні аксесуари, іноді може переборщити з ними. Їй потрібно розвивати почуття міри, щоб не стати причиною для глузувань навколишніх.

У подружжя Аліша вибирає чоловіка, який здатний тримати в рамках її романтичні пориви. Її обранець повинен бути сильним, впевненим у собі. Цей чоловік має бути справжнім лицарем, здатним подарувати Алише відчуття легкості і стабільності. Такі тепличні умови дають можливість Алише стати чудовою дружиною і чуйною, люблячою матір’ю. Часто чоловік Аліши старше її на кілька років. Щоб цій жінці не було нудно, чоловік повинен продумувати їх спільний відпочинок. Екскурсії, туристичні походи, виходи в світ, подорожі – все це дозволить сімейній парі зробити свої стосунки ще більш міцними, стабільними.

Іменини:

нема в церковному календарі

Зменшено-лагідний варіант

Альчик, Алишка

Скорочений

Аля, Алі

За церковним

немає варіантів

Колір

  • блакитний
  • зелений

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

мідь

Рослини

вільха

Тотемна тварина

кіт

Риси характеру

витонченість, романтичність, лояльність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аліша Діксон – британська співачка, модель, співачка, телеведуча; Аліша Ткаченко-Джеппарова – президент конкурсу краси Miss Fashion Universe, редактор журналу TOPCITY.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: