Влада – значення і походження імені

Історія походження імені Влада

Ім’я Влада має слов’янське коріння і є короткою формою імені Владислава. Саме ж ім’я Владислава утворилося від чоловічого – Владислав.

Влада перекладається як “володіє славою”, часто це ім’я вважають зменшувально-пестливим зверненням до Владлене, Владилене, чоловікам Владиславу і Володимиру.

У сучасному світі Влада є ім’ям самостійним, а імена Лада і Вадя – його ласкавим значенням.

У православній церкві імені Влада не існує, тому іменини зазначаються за католицькій вірі – 7 жовтня.

Значення та характеристика імені Влада

Подальше майбутнє Влади безпосередньо залежить від того, що в дитинстві у неї вкладуть батьки і як виховають дівчинку. Щеплений інтерес до книг, малювання або іншому творчості допоможе виховати ідеального дитини, прагне до знань і вивчення навколишнього світу. В іншому випадку з Влади виросте владолюбна особа, яка заради свого комфорту і матеріальних благ піде на все.

Єдине, що дійсно цікавить Владу – вона сама. Будучи вічним дитиною, вона шукає відповіді на безліч питань, але часто не знаходить їх.

Влада надто честолюбна, емоційна і справляється з емоціями вкрай не вміло. Дуже розумна, в потрібній ситуації проявляє твердість характеру, не позбавлена уяви і фантазії, що нерідко виручає її в життя.

Щодо грошей Влада не жадібна, їй невідома жадібність і в інших людях вона її зневажає. Матеріальна сторона найчастіше не варто для неї на першому місці. З-за своєї допитливості і непосидючості провокує конфлікт з близькими людьми, сама ж не вважає себе провокатором до тих пір, поки не охолоне” і не подивиться тверезо на ситуацію.

Влада прагне бути лідером, при цьому виявляючи свою нетерпимість до підпорядкування кому -небудь. Викорінити такі риси допоможе тривала тренування витримки і терпіння, за допомогою яких більшість конфліктів вдасться уникнути.

Не дивлячись на таку серйозну і не позитивну характеристику, Влада володіє прекрасним почуттям гумору, не відмовиться пожартувати над собою або висміяти свою помилку, оточуючих її людей закликає до цього ж. З Владою не занудьгуєш!

На лицемірство вона не здатна. Віддає перевагу гірку правду на брехню не піде і брехня по відношенню до себе сприймає болісно. Все, що Влада переживає всередині себе, можна легко прочитати по її обличчю – приховувати свої емоції їй не дано.

Риси характеру імені Влада

Для підняття самооцінки Владі потрібна допомога оточуючих, так як сама вона занижує її. Щоб вона відчувала себе талановитою в повній мірі, і навіть геніальною, близьким людям доведеться докласти не мало зусиль. Не варто забувати, що Влада грає у доросле життя, а не живе, через свою інфантильність.

За своєю натурою дуже товариська, легко знаходить спільну мову з усіма. Не скандальна, сама не сіє розбрат і сварки, і присікає спроби інших зробити це. Заздрити не вміє, але знає, що таке стороння заздрість. Легко прощає образи, абсолютно не злопамятна.

Твердий і сильний характер віщує їй успіх у задуманих справах, завоевывание довіри оточуючих. Влада бореться за правду і свої права, відстоює власну думку і в підсумку домагається поставлених цілей і стає успішною.

Працьовитість багато вирішує – Влада любить працювати, не покладаючи рук, виконуючи свою роботу ретельно.

Здійснює добрі вчинки, схильна до благодійності з добрими намірами, не бачачи для себе при цьому ніякої вигоди. Часто одягає маску неупередженості, але оточуючі не вважають її лицемірною, але і любов’ю до неї теж не переймаються.

Дивиться на життя в цілому оптимістично, в будь-якій ситуації вміє знаходити не тільки мінуси, але й плюси, і по максимуму витягати для себе життєві уроки. Але, якими б не були ситуації, плюсів Влада завжди знаходить більше.

Сімейні та любовні стосунки Влади

Влада – красуня, володарка чарівною сексуальності і тієї родзинки, яка приваблює чоловіків. Вона вміла коханка і точно знає, як догоджати чоловіків і як їх заманити в свої мережі. Шанувальників у неї в надлишку завжди, нестачі в чоловіках Влада не відчуває. Вміє зачарувати вподобаного їй чоловіка з першого погляду.

Ще одна причина, по якій чоловіки “липнуть” до неї – це розкутість, розкутість. Збентеження при спілкуванні з вподобаним їй чоловіком вона не відчуває, з легкістю сама може попросити його номер телефону або дати свій без докорів совісті.

В партнері цінує мужність, надійність, уміння відповідати за свої вчинки, чесність, здатність любити. Якщо чоловік їй подобається і Влада впевнена в тому, що довіряє йому повністю, то момент інтиму вона не стане відкладати, а з легкістю придастся мистецтву любові.

Часто жінки з цим ім’ям підтримують стосунки з підходящим в сексуальному плані для них чоловіком лише заради якісного сексу без особливих почуттів. Інтимне життя Влади для оточуючих – закрита тема, поширюватися і секретничати про це вона не стане.

Перший шлюб трапляється в ранньому віці і створюється він, на думку Влади, по великій любові. Цей подружній союз найчастіше розпадається незабаром, а потім слідує другий шлюб.

Другий шлюб для Влади – вдалий, у ньому вона починає відчувати себе по-справжньому щасливою. З появою дитини з головою поринає в його виховання, намагаючись всіляко розвивати малюка за допомогою сучасних програм розвитку і всіляких книг.

Господарність Лади дивує всіх – і коли вона все встигає? Вдома порядок, діти і чоловік завжди охайні, свіжоприготовані страви та випічка на столі, при всьому при цьому вона не забуває стежити за собою.

Чоловіком Влади стає людина старше і досвідченіше її самої, який розуміє її внутрішній світ, цінує, як жінку, оберігає і охороняє, хвалить, тим самим підвищуючи самооцінку подружжя і надихаючи її на підкорення нових вершин. Поряд з таким чоловіком Влада відчуває свою геніальність і несхожість на інших.

Уміння легко і просто поєднувати дітей, побут, чоловіка, роботу, хобі – ось головна відмінність від Влади всіх інших.

Вибір професії. Бізнес, кар’єра Влади

Для Влади вкрай важливо відчувати себе потрібним, цінним і необхідним співробітником, причому зовсім не принципово, про яку професію йдеться. Якщо їй доручити відповідальну роботу, Влада гори зверне для її бездоганного і безпомилкового виконання.

Рутинна робота в задушливих офісах з паперами і документами не для неї, одноманітна робота також дратує Владу. Водночас серед них часто зустрічаються головні бухгалтери, провідні інженери, директори невеликих організацій, висококваліфіковані лікарі.

Реалізуватися Влада може в педагогічній сфері, у торгівлі, в модельному бізнесі при непоганих зовнішніх даних.

Так як Влада в творчості почуває себе, як риба у воді, їй краще інших підходять професії філософа, актриси, диктора або коментатора.

Здоров’я Влади

Влада, народжена навесні, схильна до простудних захворювань – ОРЗ, грипу та ангіни. Поліпи в носі, хвороби вух її супроводжують довічно. Слабкий імунітет не дозволяє батькам рано віддавати дівчинку в дитячий сад.

Річна Влада часто хворіє енурезом. Розумово розвивається раніше своїх однолітків, зубки ріжуться пізно, схильна до анорексії, втрачаючи вагу до напівсмерті. До 15 років краще їй видалити гланди, інакше серйозних проблем з ними в майбутньому не уникнути. Після повноліття практично не хворіє.

Зимова Влада схильна до інфекційних захворювань, з народження страждає діатезом, тому цитрус і шоколад їй протипоказані. Печінка слабка на стільки, що при захворюваннях Владі не можна приймати антибіотики. Слабке горло, нервова система, часті дерматити та шлункові розлади – супутники зимової Влади.

Влада, народжена восени, володіє відмінним здоров’ям. Рідко хворіє простудними захворюваннями, в іншому їй можна тільки позаздрити.

Ім’я Влада для дитини

Владочка в дитинстві – тихий, спокійний і слухняний дитина. Всі доручення батьків виконує покірно і з щирим задоволенням, з дитинства вона працелюбна і охайна. З віком її характер стає сильним, Влада намагається у всьому і скрізь бути в першому ряду. Але, навіть будучи зовсім юною, вона не здатна образити колег, близьких та друзів заради досягнення успіху.

У школі Влада активна, дуже допитлива, здатна на пустощі і дитячі авантюри. Любить галасливі шкільні заходи, веселощі та танці. Готова дати відсіч навіть хлопчикам, і якщо однієї з її подруг потрібен захист, не роздумуючи допоможе і їй. Вчиться добре, виявляє непідробний інтерес до шкільних предметів, хоча навчання дається їй не легко.

Влада скромна і сором’язлива, для неї самої це більше недолік, ніж гідність. Батькам треба докласти не мало зусиль, щоб ці якості не збільшувалися у дитини з віком.

Дівчинка Влада емоційна, що допомагає їй впоратися з будь-яким творчим завданням. Особливо талановито вона блищить в акторській майстерності, живопису і музиці. Допитливість, вміння фантазувати і творче начало – воєдино ці якості здатні принести їй успіх у науці.

Якщо батькам з дитинства вдається направити допитливість Влади на отримання інформації (читання книг, вивчення світу, пізнання всього навколишнього, раннє знайомство з літерами та цифрами, відвідування музеїв і виставок), то з віком вона сама буде жадати знань і тим легше їй буде навчатися у вищих закладах, а будівництво успішної кар’єри для неї в такому випадку не складе праці.

Якщо ж у сім’ї матеріальна сторона на першому плані, Влада швидко розуміє влада грошей і в результаті виростає абсолютної егоїсткою. Чим пізніше Влада познайомиться з матеріальною стороною життя, тим краще для всіх.

Іменини:

7 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Владочка, Владонька, Владушка, Владуша, Владушечка, Владуся, Владусечка, Владуля, Владулечка, Владька, Ладочка, Ладушка

Скорочений

Владка, Влади, Лада

За церковним

Владлена

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

мідь, бронза

Рослини

незабудка

Тотемна тварина

кішка

Риси характеру

енергійність, цілеспрямованість, товариськість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Влада Литовченко (українська модель), Влада Бернар (астролог), Московська Влада (співачка), Влада Рослякова (російська топ-модель)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: