Інна – значення і походження імені

Історія походження імені Інна

Існує кілька версій походження жіночого імені Інна. Найпопулярніша з них від слова Innás, яке перекладається з грецької як «бурхливий потік», а з латинської мови як «плаваючий (плачучий) гірський потік».

Друга версія – це чоловіче давньослов’янське або скіфське ім’я, яке із-за помилки переписувачів стало жіночим. Це ім’я носив один з учнів апостола Андрія, уродженець Малої Скіфії слов’янин Інна Новодунский. Ім’я його побратима Римми спіткала та ж доля.

Існує і шумерська версія, згідно з якою Інна – адаптоване до особливостей давньоруського мови ім’я центральної шумерської богині Инанны. Це покровителька родючості, любові, сімейного життя, а також правосуддя і перемоги.

Якщо звернутися до сучасного дослівним перекладом імені, то з польської мови «inna» перекладається як «інший», а з італійської слово «inno» перекладається як «гімн».

Ім’я Інна часто асоціюється з ім’ям Інеса. Але у цих імен різне походження і значення. Іноді форму Інна використовують як зменшувально-ласкательную для складних імен, таких як Агрипина, Антоніна, Інеса, Елліна та інших.

Поширені такі варіанти імені Інна: Иннушка, Інночка, Іна, Инуся, Инуля, Инюта, Инюша, Нюша і Нюся.

Значення та характеристика імені Інна

Ім’я Інна має яскраве і багатозначне звучання. Жінка з цим ім’ям асоціюється з такими характеристиками: гарна, жіночна, ніжна, світла, проста, красива, плавна, гладка, легка, безпечна, радісна, округла, але слабка, тендітна. Нема в неї сили, напору, сміливості. Це ніжна квітка, а не войовниця. Причому цими фоносемантическими властивостями володіють буквально всі форми імені, і навіть Нюша і Нюся, які відрізняються хіба що добротою.

Буквений аналіз імені багато в чому підтверджує звуковий. Початкова літера імені І обумовлює витонченість натури носительки, витонченість, духовність, любов до мистецтва, чутливість, доброта, м’якість, романтичність, тонку іронію і гумор, здоровий скептицизм, прикриті показною діловитістю і прагматизмом. Це жінка, яка несе гармонію в навколишній світ.

Подвоєна приголосна Н пояснює наявність гострого розуму, прагнення до душевного і фізичного здоров’я, вибірковість у спілкуванні, у словах і вчинках, внутрішню силу, відповідальність, чесність, різнобічні інтереси. Жінка з таким ім’ям старанна і старанна, але страждає від монотонності і одноманітності. Вона чарівна, вміє постояти за себе, буває суперечлива.

Голосні А, присутня практично у всіх формах імені, є символом будь-яких починань, символом прагнення до душевної і фізичної гармонії. Володарі цієї літери в імені працьовиті, мають лідерські якості, ініціативні, самостійні, але також не терплять одноманітність і рутину, як у відносинах, так і в роботі.

Риси характеру імені Інна

Інна випромінює світло, їй притаманні легкість, привабливість, простота, веселість і навіть легковажність. За темпераментом вона – сангвінік, врівноважена людина, але не напористий. Меланхолія та депресія для неї не характерні. Ця жінка надійна, цілісна, незалежна, впевнена в собі. Вона легко адаптується до змін життєвих обставин, не конфліктна, не злопамятна, вміє прощати і відпускати образи. Вона терпима до чужих недоліків і слабкостей. Але дружить з сильними, успішними людьми, частіше всього її друзі – чоловіки. Вона хороший, відданий і щедрий друг.

Інна завжди має свою думку, але ніколи не нав’язує його оточуючим, вона принципова, вперта, пунктуальна та відповідальна. У нього аналітичний склад розуму, вона не розкидається своїми здібностями, а старанно їх розвиває. Це справжній ерудит, вміє дотепно висловлюватися і доречно про все на світі. Скритна, навіть закрита, але, захищаючи справедливість, може висловитися жорстко і різко. Якщо роздратована, може бути агресивна у відповідь на критику. Її не можна назвати дипломатом, поступливість варто їй не малих зусиль.

Володарка цього імені завжди зайнята і енергійна, вона намагається не пропустити жодного значного або цікавої події свого життя. В гонитві за новими враженнями і особистими досягненнями, Інна може відмовитися від можливості мати сім’ю або відсуне на другий план. Самореалізація, творчість, відчуття потрібності і незамінності дуже важливі для неї. Це міська жінка. Вона любить галасливі компанії, танці, спілкування. Самотність не для неї.

Жінка з цим ім’ям обожнює шопінг, якісну косметику та одяг.
Інна нетерпелива, буває запальна, підозріла, потребує уваги і доброзичливій атмосфері. Це чуттєва, емоційна, пристрасна натура. Має легко возбудимую нервову систему. Якщо емоції зашкалюють, може втратити контроль над ситуацією. Завдяки веселій вдачі, почуттю гумору та енергійності часто є першим в компанії. Вона добра, вміє співчувати і співчувати. Любить тварин, але догляд за домашнім вихованцем часто перекладає на близьких.

Жінка з цим ім’ям, народжена взимку, самовпевнена, запальна й різання, «осіння» – серйозна і допитлива, не поспішає з прийняттям рішень, може організувати себе та інших, «літня» – не боїться конфліктів, упрямица, інтриганка; народжена навесні – непередбачувана і навіжена навіжена.

Сімейні та любовні стосунки Інни

Інна – кокетка, вона любить і вміє фліртувати, любить бути в центрі чоловічої уваги. Від неї віє сексуальністю, чуттєвістю, жіночністю.

Інна любить довгі прелюдії, красиві слова та інший антураж романтики і хтивості. Вона любить секс, розуміє себе і партнера, вміє приносити і отримувати задоволення, але свої відчуття ставить у главу кута. Може здаватися холодною, але її внутрішні переживання дуже бурхливі. З-за своєї природної сором’язливості може бути скута, але при більш близькому і довірчому знайомстві розкривається як ласкава, ніжна і спокушена коханка. Цьому сприяє наявність досвіду у партнера. Квапливого партнера чекає розчарування, а Інну – втрата впевненості в собі. Інна чесна і правильна у відносинах, чого чекає від партнера. Дуже ревнива. Болісно переживає зраду і скандали в сім’ї.

Самодостатня і комунікабельна Інна не поспішає заміж. Для неї важлива самореалізація і особиста свобода. Шлюб з цією жінкою складається непросто для партнера. Вона прагне до лідерства, і, в теж час залежить від уваги партнера. Вона вимоглива до чоловіка, але і сама чекає похвали, підтримки і заохочення від нього.

Шлюб жінок-носіїв цього імені не буває довгим. У разі розлучення може відмовитися від спроб побудувати нову сім’ю. Щаслива Інна буває тільки з відкритим, чесним і відданим чоловіком. Її обранець зазвичай старше її, але навіть якщо він молодший, все одно володіє сильним і вольовим характером. Не допускає стороннього втручання в сімейні стосунки. З самолюбства жінка мріє, щоб її сім’я діти були найкращими, недосконалість близьких завдає їй болю.

Інна дуже відповідальна й сувора мати. Вона приділяє багато часу виховання і всебічного розвитку дітей, не шкодує ні часу, ні грошей для додаткових занять, гуртків та секцій . Діти поважають її, але побоюються. Їй властива гіперопіка, яка може зіпсувати стосунки з дітьми в підлітковому віці.
Інна чудово готує і отримує від цього задоволення. Але в побуті часто делегує більшу частину обов’язків чоловікові та дітям.

Найбільш вдалим буде шлюб з Аркадієм, Артемом, Олександром, Андрієм, Олексієм, Веніаміном, Володимиром, Віктором, Геннадієм, Костянтином, Левом, Леонідом.

Складно буде побудувати стосунки з Василем, Владом, Вадимом, Іваном, Миколою, Романом і Дмитром.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Інни

Інна може домогтися успіху в будь-якій сфері. Комунікабельність, розуміння людей, заразливий ентузіазм, талант переконання, адекватна оцінка своїх здібностей, працьовитість робить її незамінним співробітником. Вона може бути медиком, інженером, працівником торгівлі, перекладачем, гідом, літературним або театральним критиком, професійною спортсменкою, учителем, журналістом, організатором заходів, адвокатом, банківським службовцям, кондитером.

Дитячі творчі захоплення Інни нерідко переростають у професію. Вона може бути співачкою, актрисою, художником, модельєром, фоторепортером, може писати вірші. Зазвичай Інна намагається розвиватися в рамках одного разу обраної професії, але якщо її захопить нова справа, вона легко змінить рід діяльності.

«Осіння» або «зимова» Інна може керувати магазином або кафе, може працювати бухгалтером, інженером, програмістом, а ось «весняної» і «літній» більше підійдуть творчі професії.

Власниці цього імені можна сміливо довірити керівництво лікарнею, школою, дитячим садком і навіть виправною колонією.

Інна з задоволенням буде працювати в сімейному бізнесі. Вона може розпочати власну справу, буде хорошим діловим партнером. Вона сповнена ідей, вміє подати себе, майстер зав’язувати ділові контакти, вміє переконувати і вмовляти партнерів, розуміє толк в рекламі.

Здоров’я Інни

Здоров’я Інни з дитинства залежить від генетики. Жовтяниця, алергічні реакції, холецистит, хвороби лімфатичної та ендокринної систем, хребта можуть передатися дівчинці у спадок від матері.

З ім’ям Інна пов’язують і високий ризик розвитку захворювань нервової системи, що посилюється її підвищеною збудливістю і емоційністю.

У дитинстві дівчинка може відставати у фізичному розвитку, пізніше однолітків починає говорити і ходити, дуже сприйнятлива до вірусних захворювань.

Переривання вагітності для Інни небезпечно розвитком безпліддя.

Жінка з таким ім’ям схильна до ожиріння, тому правильне харчування і фізичні навантаження необхідні їй з дитинства, це допоможе уникнути і тих хвороб, до яких вона схильна.

Ім’я Інна для дитини

Інночка – улюблений і часто єдина дитина. Це старанна, акуратна і розумна дівчинка. Якщо не дозволяти їй лінуватися, буде відмінницею, але монотонність шкільних занять псує задоволення від отримання нових знань. Для дівчинки з ім’ям Інна підійдуть альтернативні форми навчання. Її енергію і артистичність необхідно задіяти, для чого чудово підійдуть танці, гімнастика, фігурне катання.

Маленька Інна часто захоплюється творчістю – добре малює, ліпить, плете прикраси з бісеру.

Інночка дуже норовлива, її підвищена емоційність часто переходить в упертість. Вона дуже цінує свій особистий простір і своє речі, дуже не любить ділитися. З віком потреба ділитися своїми речами також є стресом. Важливо навчити її поступатися і домовлятися, контролювати емоції, заспокоюватися, програвати.

Маленька Інна – мамина дочка, все і завжди намагається робити з мамою, саме у неї переймає ази кулінарії і домоведення. А ось до рукоділля у неї немає ні здібностей, ні інтересу.

Дівчинка любить поспати. Особливість цієї дитини – чесність, вона не буде брехати і викручуватися. Вона дуже допитлива, любить задавати питання і висловлювати свої неординарні для дитини судження. Її товариськість схоже балакучості.

Це активний, рухливий дитина. Вона завжди оточена друзями і приятелями, нерідко є першим в компанії, але на поводу у друзів не йде. Її приваблюють творчі гуртки: музика, спів, акторська майстерність, малювання.

Іменини:

2 лютого, 3 липня

Зменшено-лагідний варіант

Інночка, Іннушка, Інчик, Інуся, Інуська, Інуля, Інулька

Скорочений

Інка

За церковним

Інна

Колір

  • помаранчевий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

нефрит, янтар

Метал

мідь

Рослини

лимон, незабудка

Тотемна тварина

тюлень

Риси характеру

незалежність, упертість, оригінальність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Інна Леман-Баланівська (уроджена – Леман; російський астроном (1881-1945)), Інна Чурікова (радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка РРФСР (1985), народна артистка СРСР (1991)), Інна Ульянова (радянська і російська актриса театру і кіно, виконавиця комічних і характерних ролей, заслужена артистка РРФСР (1989), лауреат Державної премії Росії (2000)), Інна Берштейн (критик, літературознавець, доктор філологічних наук (нар.1919)), Інна Вишневська (літературознавець, доктор мистецтвознавства), Інна Любименко ((1879 – 1959) історик, архівіст), Інна Гаухман ((1914 — 1997) російський музичний педагог)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: