Мілад – значення і походження імені

Історія походження імені Мілада

Як і у всіх імен, в імені Мілада є кілька версій походження. Перша – це слов’янське ім’я, що складається з коренів “милий” і “лад”. У дохристиянський період це ім’я, як і імена з коренем “лад”, було шанованим, тому що вони мали однаковий корінь з іменем слов’янської богині любові – Лада. В даний час є самостійним ім’ям і зменшувально-пестливим для імен з коренем “милий”. Ще передбачається, що ім’я склалося з двох імен Людмила і Ладислава, оскільки в давні часи було модно серед знатних людей називати дітей двухосновными іменами. Також є думка, що це ім’я арабського походження, є жіночою формою чоловічого імені Мілад, перекладається – день народження. Ні до православних, ні в католицьких святцях ім’я не значиться, тому іменини не святкуються. При хрещенні володарка цього красивого, рідкісного імені вибирає будь-яке інше православне ім’я, зазвичай це імена – Міліца або Людмила, відповідно іменини святкують 1 серпня і 29 вересня.Значення та характеристика імені Мілада

Значення імені Мілад – “славна”, “гарна”, “симпатична”, “добротна”, “добре зроблена”, “день народження”, “Різдво”, “мила”, “гарна”, “ділова”, “згодна”.

Мілада зростає товариською, доброї, слухняною, скромною, розсудливою дівчинкою. У неї розвинений талант артиста, вона з дитинства виступає на всіх заходах, як в садку, і в школі, без нього не проходить жоден концерт. Вона просто обожнює бути в центрі уваги. Вчиться легко і добре. Вчителі її хвалять батьки не натішаться на своє чадо. Не любить конфлікти, ладнає з усіма однолітками, у неї багато друзів, в будь-якій компанії вона – лідер, на неї рівняються, її наслідують. Не дивлячись на все це, дівчинка не зарозуміла, не зарозуміло. Вона любить танцювати, співати, малювати.

Мілад – цілеспрямований і рішучий чоловік. Завжди домагається поставленої мети, доводить справу до кінця, не дивлячись ні на що. Завдяки таким якостям, як працьовитість і відповідальність, вона стрімко просувається по службових сходах, будує свою кар’єру. На роботі її люблять і цінують начальство і колеги. Рівняється на людей з високим статусом і прагне бути краще за всіх і до самовдосконалення в усьому. Може проявити себе у творчій сфері і стати актрисою, художницею, танцівницею, співачкою, так само в сфері туризму і нерухомості. Чи вибере більш серйозну професію, наприклад, педагог, лікар, психолог, громадський діяч.

Мілада знає, що вона красива, приваблива і чарівна, тож у неї дуже багато шанувальників. Любить кокетувати, але вибір робити не поспішає, дізнається людини за вчинками, перевіряє часом, вибирає гідного, розумного, сильного, сміливого. Стає люблячою, турботливою, вірною дружиною, прекрасною мамою і відмінною господинею. Завдяки своїй жіночій мудрості вона вміє згладити кути в сімейних конфліктах, ненав’язливо керувати чоловіком. Мілад – справжня берегиня сімейного вогнища.

Мілада цінує і любить своїх друзів і близьких. Заради них вона здатна на будь-які дії та вчинки. І того ж чекає від них у відповідь. У неї розвинене почуття гумору, комунікабельна.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Міладушка, Міладонька, Міладочка, Міла, Мілушка, Ладка, Ладочка

Скорочений

Міла, Лада

За церковним

немає

Колір

  • блакитний

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

агат

Метал

алюміній

Рослини

тополя, дзвоник

Тотемна тварина

коник

Риси характеру

доброта, обдарованість, вірність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мілада Горакова ((1901 – 1950) чехословацький політик і громадський діяч), Мілада Шубертова, Шубртова ((нар.1924) чеська співачка (сопрано), іноді звана «чеської Марією Каллас»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: