Адель – значення і походження імені

Історія походження імені Адель

Адель – милозвучне жіноче ім’я, поширене у Західній і Центральній частині Європи. А в останні роки воно стало набирати популярність і в нашій країні. У імені німецькі корені, воно походить від давньогерманської мови імені Adala (Adela), що в перекладі – «благородна». Існує й інша версія його походження, згідно з якою Адель – коротка форма численних жіночих імен, що мають спільний корінь «Адель», таких як Аделіна, Аделія, Аделаїда. У мусульманських країнах ім’я Адель вживається в чоловічому роді, з наголосом на перший склад. Ім’я Адель – католицьке і не значиться в православних святцях, тому при хрещенні дівчаток з цим іменем називають іншим православним ім’ям, а іменини святкують за католицьким календарем – 24 грудня.

Коротка форма імені: Ада, Деля, Аделя.

Значення та характеристика імені Адель

Адель – незвичайне красиве ім’я для дівчинки, яке наділяє свою власницю природним благородством, відкритістю і внутрішнім спокоєм. Маленька Адель добра до всіх, намагається догодити батькам, слухняна. Соромлива, сором’язлива, вважає за краще знаходитися осторонь і уникати гучних компаній. Це ласкавий і вразливий дитина, яка потребує ласки й турботи. З дитинства у Адель розкриваються творчі здібності, як правило, всі дівчатка з цим ім’ям талановиті, мають музичний слух, вміють непогано малювати.

Стаючи старше, Адель залишається такою ж доброю, спокійною і вразливою. Зовнішня легкість і ніжність дівчини привертає до неї оточуючих, які люблять її за відвертість і порядність. Але, таємниця імені Адель в тому, що, незважаючи на жіночність і крихкість, дівчина з цим ім’ям має дивно благородним і твердим характером. У разі небезпеки або в складній життєвій ситуації вона має здатність швидко мобілізувати сили і дати відсіч кривднику. Адель сміливо відстоює свою думку, не боїться труднощів і впевнено йде до наміченої мети, однак не прагне до лідерства і зростання в кар’єрі. Її дипломатичність, вміння згладжувати конфлікти робить її відмінним виконавцем. Дівчині підходять професія педагога, психолога, стюардеси, музиканта, а завдяки привабливій зовнішності і природній чарівливості, Адель може зробити успішну кар’єру моделі.

В особистому житті Адель ніжна, ласкава, ніжна й сентиментальна. Вибираючи супутника життя, віддає перевагу надійному, турботливому чоловіку, як правило, з яким давно знайома і впевнена в його щирості. У чоловіка шукає опору, підтримку, матеріальну забезпеченість. Виходячи заміж, Адель стає більш рішучою, товариською і розкутою. Її приваблює все, що пов’язане з красою. Обожнює модний одяг, шопінг. Любить прикрашати не тільки себе, але і своє житло, чудово готує, віддаючи перевагу вишуканим стравам. Адель – чудова мама, володіє безмежним терпінням і самовіддачею, для якої турбота про дітей – головна мета її життя. Адель – домувальниця і хранителька домашнього вогнища, віддає себе без залишку сім’ї. Ця зовні ніжна, але внутрішньо сильна жінка здатна зробити щасливим чоловіка, якому пощастить стати її обранцем.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Аделя, Аделька, Адуля, Адулька, Душа, Адушка, Адуся, Адуська

Скорочений

Ада, Деля

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Плутон

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

корал

Метал

алюміній

Рослини

дуб, півонія

Тотемна тварина

кобра

Риси характеру

спокій, скромність, обов’язковість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Адель Лорі Блу Едкінс — британська співачка, автор-виконавець і поет; Адель Анель — французька актриса; Адель Астер — американська танцівниця і актриса; Адель Діксон — британська співачка і актриса універсального жанру; Адель Шопенгауер — німецька письменниця, дочка письменниці Йоганни Шопенгауер і сестра філософа Артура Шопенгауера

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: