Анісія – значення і походження імені

Історія походження імені Анісія

На думку етимологів Анісія має давньогрецькі корені. В одних джерелах це ім’я перекладається як доброчинна, за іншими – виконавча, досконала. За однією з версій ім’я Анісія сталося від грецького чоловічого імені Анюсиос, яке в свою чергу походить від латинського слова “анюсис”, яке перекладається як виконання, завершення. Парне чоловіче ім’я Анисий. Ім’я є як у католиків, і у православних, але є дуже рідкісним, не отримали поширення. У православних святцях є свята мучениця Анісія Масланова і свята мучениця Анісія Солунская. Іменини святкують 11 грудня і 12 січня.

Значення та характеристика імені Анісія

Значення імені Анісія – “доброчинна”, “виконавча”, “досконалість”, “завершення”.

У дитинстві Анісія – талановита, розумна, здібна, поступлива, комунікабельна, не конфліктна дівчинка. У неї багато друзів-однолітків. Добре і легко навчається, не доставляє своїм батькам проблем. Завжди домагається поставленої мети. Активістка, бере участь у всіх заходах. Любить займатися активними видами спорту, подорожувати, ходити в походи, любить читати, пише вірші, малює. Вже в підлітковому віці знає, ким хоче стати в майбутньому, проявляє свою незалежність і самостійність.

Анісія стає жінкою зі складним і суперечливим характером, вона не може визначитися, як правильно і де застосувати свої здібності. Але обов’язкова, відповідальна, тверезо міркує, працює з повною віддачею, навіть якщо робота їй не подобається. Не прагне до кар’єрного росту, але завдяки своїй серйозності, старанності, стриманості та цілеспрямованості нерідко отримує підвищення по службовій драбині. У Анісії є лідерські якості, з неї виходить хороший керівник. Колеги по роботі її поважають і люблять. Спокійна, може довго накопичувати негатив всередині, але не витримавши, вихлюпує свої емоції у вигляді істерики. Для неї цікава історія, етнографія, археологія. Може стати спортсменкою, тренером, адвокатом, нотаріусом, бухгалтером, секретаркою, археологом, працівником музею, ландшафтним дизайнером, дизайнером одягу.

У власниці імені гарне почуття гумору. Вона чуйний, добрий друг, який завжди прийде на допомогу, поспівчуває. Доброзичлива, миролюбна, тактовна, у неї прекрасні відносини з усіма навколишніми людьми. Ніколи і нікому не заздрить, не вміє сердитись на близьких.

Анісія не обділена чоловічою увагою, заміж виходить пізно, але відповідально і по великій любові. Створює щасливу, дружну, міцну сім’ю, любить дітей і приділяєте їх вихованню багато уваги. Сама дуже вірна, чоловікові може пробачити зраду, але дуже глибоко і довго її переживає. Найчастіше ховає свої проблеми і емоції під маскою щасливою і задоволеною жінки. Акуратна, охайна, гостинна господиня, любить готувати і запрошувати до себе гостей, щоб пригостити своїми кулінарними шедеврами. Але заради сім’ї не готова відмовитися від кар’єри.

Анісія рідко хворіє, у неї міцне здоров’я. Любить займатися рукоділлям, відвідувати театри, Мовні курси, концерти, виставки, екскурсії, вернісажі, антрепризи, семінари, тренінги.

Іменини:

12 січня, 30 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Анисьюшка, Анися

Скорочений

Анісу, Аня, Оня

За церковним

Анісія

Колір

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

онікс

Метал

залізо

Рослини

цибуля

Тотемна тварина

півень

Риси характеру

старанність, волелюбність, імпульсивність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Анісія Солунская — християнська свята, шанована у лику мучениць, постраждала в царювання імператора Максиміана; Анісія Олексіївна Неборако — російська спортсменка, яка виступає в синхронному плаванні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: