Ясміна – значення і походження імені

Історія походження імені Ясміна

Свої витоки таке звабливе і незвичайне жіноче ім’я бере прямо в жарких країнах. Походження імені іде своїми коренями в Персію, вея образами загадкових східних жінок. Спочатку ім’я користувалося широкою популярністю в мусульманських країнах, але у вигляді своїй інтерпретації – Жасмин.

Незважаючи на широку розповсюдженість в арабських, мусульманських і перських культурах, в даний час все частіше ім’ям Ясмін називають дівчаток і в Європі. Характерною особливість служить той факт, що в кожній країні ім’я звучить по-своєму. Наприклад, каталанськи – Жесми, по-італійськи – Джельсомина, по-угорськи – Язмін. У китайському і японських мовами аналогів не зустрічається.

Каменем імені є яшма. А так як ім’я не православне, іменин у нього немає. За церковним звичаям співзвуччя цього імені немає, тому при хрещенні дівчині, як правило, дається православне ім’я, по даті народження.

Значення та характеристика імені Ясміна

Якщо перекладати з арабської мови, то ім’я отримає таке значення, як “квітка жасмину” або “райський квітка”. Є ще інша версія, в переносному сенсі – “дівчина, яка опиниться в раю”, “подарунок богів”. Іншими словами мусульманська культура ототожнює носительку цього древнеперсидского імені з вишуканим, чарівним і запашною квіткою.

Ясміна в дитячому віці весела і непередбачувана. Те, що вона зробить в наступну хвилину – сюрприз для всіх оточуючих, не виключаючи батьків дівчинки. Вона може бути грайливою і ласкавою зараз, а в наступну секунду стати роздратованою. Задатків тіхоні у Ясміни точно немає, хоча весь своїй життєвий шлях вона буде веселою і життєлюбний. В образу себе ніколи не дасть.

В юнацтві дівчині доведеться стримувати пристрасть, палахкотливу в душі: владність і романтика постійно будуть протистояти один одному. Досягнення успіхів і завоювання визнання стануть бажаним результатом дій. Мета, яку поставить перед собою Ясміна, буде завойована зі стовідсотковою точністю, але вона не буде дотримуватися принципу “в боротьбі всі засоби гарні”.

Доросла володарка імені володіє не тільки волею, але і амбіціями. Запальність йде нога в ногу з мужністю. Якщо якась робота її зачепить, то озброївшись потужною мотивацією, вона від нього не піде, поки не закінчить до кінця. Поряд із мужністю, магнетизм і шарм стануть її вірними супутниками. Оригінальність проявиться в захопленнях, зовнішності і висловлюваннях.

Хоча Ясміна в дитинстві непередбачувана, в подальшому від неї не варто чекати несподіваних вчинків у справах любовних. Так, дівчина не з тих, хто забуде про все і кинеться на зустріч своїм почуттям. Не з тих, хто несподівано вийде заміж. Господиня імені спочатку міцно упевнитися в своєму обранцеві, в схожість життєвих поглядів, і тільки потім буде думати про майбутнє. З близькими Ясміна дуже уважна і чуйна. Старанна господиня, турботлива мама, хороша дружина, однак її супутнику може не діставати темпераментності або чуттєвості.

Відносини зі здоров’ям у Ясміни схожі з її ім’ям – такі ж крихкі. З фізичними недугами практично не стикається, але часто хворіє.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ясміночка, Ясмінушка, Ясмінонька, Ясмінчик, Ясечка, Ясочка, Міночка, Мінушка, Мінчик

Скорочений

Яся, Ясмін, Ясміна, Міна, Мінка

За церковним

немає

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

гранат

Метал

платина

Рослини

лілія, жасмин

Тотемна тварина

морський коник

Риси характеру

запальність, магнетизм, інтуїція

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ясміна Реза ((нар.1959) відома французька актриса театру і кіно, драматург і прозаїк, п’єси якої («Бог Різанини», «Мистецтво») поставлено у багатьох театрах Європи та Америки), Ясміна Михайлович(нар.1960) сербська письменниця, літературознавець і літературний критик.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: