Стелла – значення і походження імені

Історія походження імені Стелла

Стелла – жіноче ім’я латинського походження, утворене від латинського терміна stellar. У дослівному перекладі Стелла означає «зірка» або «зоряна». У багатьох європейських країнах у цього красивого і звучного імені є аналоги – естела про, Естель, Ештрела.

Характеристика імені Стелла: основні риси характеру

Володарка імені Стелла – дуже емансипована і заповзятлива особа, яка відрізняється незалежністю, витривалістю, безстрашністю і навіть войовничістю. У Стелли сильний і рішучий характер, який вона демонструє вже в ранньому дитинстві. Це прямолінійний, цілеспрямований дитина, яка всіма силами прагнути позбутися батьківського піклування. Доросла Стелла – серйозна і небагатослівна дівчина, яка воліє навчання і роботу пустим розваг та порожньої балаканини.

Стела – це майже завжди успішна кар’єристка, головною метою життя якої є самореалізація. З ранньої юності вся її діяльність спрямована на досягнення фінансового благополуччя і незалежної трудової діяльності. Саме тому вона закрита і стримана – дуже оберігає свої інтереси і насилу заводить друзів. Вона категорична і рідко йде на компроміс, але з тими людьми, які їй по-справжньому дороги, благородна і добра. При цьому вона талановитий і працьовитий працівник, нерідко працює одразу на кількох роботах і досягає вражаючих результатів. Вона не боїться переїздів, частих далеких відряджень, ненормованого робочого дня, пізніх нарад – навпаки, всі ці труднощі їй імпонують, так як загартовують волю.

Стелла обов’язкова і вірна своєму слову. В душі вона добра людина, яка не прагне принижувати інших людей, однак іноді буває дуже самозакоханою і владної. У Стелли мало подруг, але зате вона привертає до себе розумних і серйозних чоловіків, які захоплюються її цілеспрямованістю і високим професіоналізмом. Стелла досягне великого матеріального успіху і гармонії в житті, якщо навчиться м’якості, мудрості і жіночності – саме цих якість їй бракує.

Позитивні риси характеру: працьовитість, ентузіазм, сила волі, рішучість, кмітливість, цілеспрямованість.

Негативні риси характеру: різкість, владність, холодність, байдужість, скритність, самолюбство.

Яка Стелла в любові?

У любові Стелі завжди будуть заважати основні її риси – волелюбність, незалежність і категоричність. Вона й сама розуміє, що їй не вистачає гнучкості і жіночої чарівності. В душі володарка імені Стелла мріє про тихе сімейне щастя і дітей, яким зможе віддати свою нерозтрачену любов і ніжність. Супутник Стели повинен поважати її за професіоналізм та працелюбність, а також вміти згладжувати конфлікти, що часто виникають з-за різкого характеру дружини. Якщо їй пощастити знайти гідного і мудрого чоловіка, якого не відлякає настільки категорична і принципова натура, вона стане прекрасною дружиною і дуже турботливою матір’ю. З такою жінкою будь-який чоловік буде відчувати себе як за кам’яною стіною. Невелика частка відкритості допомогла б Стелі відчути себе більш затишно в любовних відносинах.

Іменини:

14 липня, 15 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Стеллочка, Стеллушка, Стеллонька, Стелльчик, Стеллуша, Стеллу?шка, Стеллуся, Стеллуська, Стеллуня, Стеллунька

Скорочений

Стеллка, Стелли, Телла

За церковним

Стелла

Колір

  • блакитний

Планета

  • Прозерпіна

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил

Метал

платина

Рослини

липа, звездовка

Тотемна тварина

голуб

Риси характеру

скритність, обдарованість, працьовитість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Стелла Захарова ((нар.1963) після заміжжя – Хлус; радянська гімнастка, олімпійська чемпіонка 1980 року, 12-разова чемпіонка СРСР і багаторазова володарка кубка України. Президент української федерації гімнастики з 2004 року. Виступала на професійному рівні у 1977-1982 роках. Заслужений майстер спорту СРСР (1980).), Стелла Роман ((1904 – 1992) повне ім’я – Флорика Віоріка Альма Стела Блазу; румунська оперна співачка, володарка теплого ліричного сопрано, що користувалася особливою популярністю в Італії і США, де виконала чимало головних ролей), Стелла Ніна Маккартні ((нар.1971) англійський модельєр, а також дочка колишнього учасника гурту «The Beatles Пола Маккартні та фотографа, активістки за права тварин Лінди Маккартні.), Стелла Патрік Кемпбелл (знаменита англійська актриса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: