Таміла – значення і походження імені

Історія походження імені Таміла

Жіноче ім’я Таміла слов’янського походження. Воно утворилося від давньоруського дієслова «томіти», що перекладають як «томити», «мучити» або «мучити». Тому ім’я Таміла трактується як «томна», «мучителька» або « пристрасна мучителька». Існують такі варіанти імені Таміла, як Тамилла, Томила, Томилла, Тамелла, Тамела.

Ім’я Таміла відсутня в церковних календарях православної і католицької церков. Також цього імені немає в англійській мові. Ім’я Таміла використовується в основному в Україні.

Значення та характеристика імені Таміла

Основними рисами характеру жінки по імені Таміла є розсудливість, справедливість, спокій, доброзичливість, добропорядність, чуттєвість, вміння контролювати свої емоції. Вона товариська, привітна і доброзичлива. Таміла відрізняється легким і життєрадісною вдачею. Вона сприйнятлива, щаслива і емоційна. Таміла комунікабельна та оптимістична жінка.

У дитинстві Таміла – це спокійний, допитливий і вразливий дитина. Вона легко піддається чужому впливу, тому для неї дуже важливо одержане у дитинстві виховання, вона закладає в ній основні принципи, яким дівчинка буде слідувати і в дорослому житті. У школі вона вчиться старанно і встигає по всіх предметах, хоча особливих задатків у неї немає. Таміла все життя наполегливо працює над своїми недоліками. Вона стає цілеспрямованою і самостійної і вперто рухається до поставленої мети.

У характері Таміли можуть бути такі негативні риси, як егоїзм, невміння прислухатися до думки оточуючих, конфліктність, скритність. Іноді вона може бути занадто напористі і груба.

Таміла любить керувати і не любить підкорятися. Вона швидко вчиться на своїх помилках. Таміла володіє хорошими організаторськими здібностями і діловою хваткою, тому може стати керівником. В колективі Тамилу поважають. Вона исполнительна і відповідальна. Вміє приймати зважені рішення і часом може бути автором оригінальної ідеї. Таміла може вибрати для себе творчу професію, наприклад, художника, хореографа або дизайнера. Кар’єра не є пріоритетним напрямком в її житті.

Таміла цікава дівчина. Вона вміє подобатися чоловікам, але поводиться з ними дуже обережно й обачно. В сім’ї Таміла буде гарною господинею, так як вона смачно готує і любить порядок, хоча не завжди практична. Вона гостинна. Пріоритетом в її родині стають довіру і розуміння. Таміла любить рівноправні стосунки в сім’ї і іноді з нею нелегко ужитися. Плюсами Таміли є надійність і вірність чоловікові. Також вона прекрасна і турботлива мати.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Тамілочка, Тамілушка, Тамілонька, Тамільчик, Тамочка, Тамушка, Тамонька, Тамуля, Тамуша, Тамуся

Скорочений

Тамілка, Тама, Міла

За церковним

немає

Колір

  • помаранчевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

бурштин

Метал

ртуть

Рослини

кипарис, мак

Тотемна тварина

газель

Риси характеру

спокій, впертість, егоїзм

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Таміла Сагаипова – співачка; Таміла Полєжаєва – підприємниця; Таміла Євдокимова – тренер з гімнастики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: