Ельміра – значення і походження імені

Історія походження імені Ельміра

У Імені Ельміра не одна версія походження, їх кілька. Один з варіантів, що ім’я походить від німецького чоловічого імені Ельмір, яке перекладається як “славний захисник” або “знаменитий воїн”. За іншою версією, це татарське ім’я, означає – чесна, сумлінна, знаменита, прославлена. Треті вважають, що це арабське ім’я, утворене від імені Амір, в перекладі – “володар світу”. Є також неординарна версія походження імені в радянські часи – його пов’язують зі словосполученням «Електрифікація СВІТУ». Але все ж ім’я найбільш поширене серед мусульманських народів. У православних святцях дня імені для цього імені немає, так як святий, з таким ім’ям немає. При хрещенні дається інше ім’я.

Значення та характеристика імені Ельміра

Значення імені Ельміра – “принцеса”, “володарка світу”, “чесна”, “добросовісна”, “знаменита”, “знаменита захисниця”, “прославлена”, “високошляхетна”, “лідерка”.

Маленька Ельміра – допитлива, самостійна, відкрита, весела, товариська, слухняна дівчинка, швидко розвивається. Любить допомагати мамі по дому. В школі вчиться легко, все схоплює на льоту, любить читати, займатися спортом. Її люблять усі, і діти, і вчителі, вона дуже талановита, працьовита, без неї не обходиться жоден захід. Вміє постояти за себе постояти за свою думку. Добре співає, грає на музичних інструментах, танцює. Частіше дівчинка схожа на тата, але характер у неї – мамин.

Працьовита, у Ельміри високо розвинена працездатність, її знання і відданість справі високо цінується начальством, але через скромність і сором’язливість вона рідко займає керівну посаду, її просування по службовій драбині дуже повільне. Поступлива, рідко вступає в конфлікти, всіляко намагається їх уникнути. Розважлива, обережна, передбачлива, перш ніж прийняти рішення або зробити висновок сто разів подумає. В основному, вона обирає собі роботу до душі, де буде почувати себе комфортно. Може стати педагогом, філологом, режисером, сценаристом, актрисою, естрадною співачкою, лікарем, мистецтвознавцем, бібліотекарем архітектором, бухгалтером, навіть цирковою артисткою.

Ельміра – скромна, ніжна, витончена, жіночна, чарівна. У неї багато залицяльників. Але з-за своєї природної нерішучості, вона не може зробити перший крок у бік симпатичного молодого чоловіка. Зробити вибір серед претендентів їй допоможе закохане серце і розвинена інтуїція. Заміж виходить пізно і тільки по любові, не звертаючи уваги на матеріальну сторону обранця. Вона рідко помиляється, сімейне життя складається щасливо, чоловік її любить, у всьому допомагає і підтримує. Володарка імені стане прекрасною господинею і мамою, її будинок завжди повний гостей. Вона може залишити роботу заради сім’ї, стати домогосподаркою.

Справжніх близьких подруг у Ельміри не багато, частіше – це її шкільні подруги. Але вони перевірені часом і вчинками. Вона – дуже добра людина, завжди співчуває близьким і рідним, намагається допомогти всім, чим тільки може. Не схильна до підлості, зрадництва і лицемірству.

Вона красиво і модно одягається. На здоров’я Ельміра не скаржиться. Є одна особливість її натури – їй часто сняться віщі сни.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ельмірочка, Ельмірушка, Ельміронька, Ельмірчик, Елочка, Еллі, Елонька, Елічка, Мирочка, Мирушка, Миронька, Мирочек

Скорочений

Ельмірка, Еля, Елька, Міра, Алміра, Альма, Аміра, Ельма, Ельмі

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

яшма

Метал

залізо

Рослини

спаржа

Тотемна тварина

гриф

Риси характеру

сприйнятливість, скритність, імпульсивність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ельміра Котляр ((1925 – 2006) російська поетеса, перекладач, Член Спілки письменників СРСР (1961) і Союзу письменників Москви), Ельміра Скрипченко ((нар.1976) відома французька, раніше молдавська шахістка, чемпіонка Європи (2001), багаторазова чемпіонка Молдови та Франції, міжнародний гросмейстер), Ельміра Галєєва ((нар.1962) російська співачка, автор пісень, лауреат Грушинського фестивалю, автор понад 200 пісень), Ельміра Жерздева ((нар.1936) радянська співачка, заслужений артист РРФСР), Ельмі?ра Абдраза?кова ((нар.1994) російська модель, переможниця конкурсу «Міс Росія» в 2013 році, в цьому ж році представляла Росію на «Міс Всесвіт»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: