Белла – значення і походження імені

Історія походження імені Белла

Є кілька версій походження ім’я Белла. За однією з них історія ім’я Белла має латинські корені. Ім’я є скороченою формою від Ізабелли (французька форма імені Єлизавета). Чи короткою формою імен Арабелла, Анабелла, Кларибелла, Габріелла, Альбіна, Белінда. За іншою версією це португальське ім’я. Третій варіант – ім’я слов’янського походження, але документально це не підтверджено, в давніх джерелах такого ім’я не зустрічається. В даний час це самостійне англійське католицьке ім’я. Також ім’я Белла асоціюється з італійським словом «bella» (прекрасна). Вживання імені Білого з однією буквою “л” має мусульманські коріння (пані). У українській мові такий варіант з’явився завдяки М. Ю. Лєрмонтовим у творі “Герой нашого часу”. У православ’ї святий з таким ім’ям немає, тому у православних іменин для Белли немає, в католицької церкви іменини 23 лютого, 4 липня.

Значення та характеристика імені Белла

Ім’я Белла означає “прекрасна”, “красуня”, “мій Бог – клятва”, “біла”, “світла”, “амазонка”, “войовнича жінка”, “войовниця”, “війна”. З дитинства дівчинка жвава, балакуча, любить спілкування, уперта, нетерпляча. Вчиться добре, без проблем, має авторитет серед однокласників. Імпульсивна, спочатку робить, потім думає. Зовні схожа на тата, характер – мамин. Безвідмовна, тому батькам потрібно навчити її розбиратися в людях. Творчо обдарована дитина, але здібності розвиває рідко. Схильна до застуді, гастриту, слабка імунна система і зір. Якщо загартовувати її, зміцнювати здоров’я вітамінами, то в підлітковому віці здоров’я зміцниться. Володарка ім’я Белла емоційна, розважлива, принципова, здатна на імпульсивні вчинки. У неї чоловічий склад характеру. Вона не везуча людина, але долає всі життєві проблеми.

В спілкуванні з людьми природна і спокійна, але може вибухнути. Частенько опиняється в центрі інтриг. Керується емоціями у прийнятті рішень, рідко використовуючи розум. Гарна, вірна, чесна подруга, привязчива до людей. Белла дуже серйозна, у неї не розвинене почуття гумору, не завжди розуміє жарти, але вона – цікавий, душевний співрозмовник. Практичність, аналітичний склад розуму, старанність виділяють її серед колег, хоча вона рідко досягає великих успіхів в кар’єрі. Головний мотив діяльності для неї – матеріальна винагорода. Професійна діяльність пов’язана з фінансами, творчістю, з неї вийде чудовий економіст, торговий і соціальний працівник, композитор, піаніст, педагог, вихователь. Дуже красива, чудово виглядає, може справити враження, але найчастіше чоловіки зраджують їй і брешуть.

Белла віддана, піклується про чоловіка, опікується його, хоча сама потребує підтримки і опори. Заміжжя часто закінчується розлученням, особливо перший шлюб. Але якщо її чоловік буде любити і міцно стояти на ногах, Белла буде ідеальною дружиною. У власниці цього імені народжується тільки одна дитина або взагалі немає дітей. Трохи лінива, любить поспати, не любить домашні справи, займається ними за настроєм. Зате любить активний відпочинок, залучаючи рідних і близьких.

Іменини:

19 лютого

Зменшено-лагідний варіант

Беллочка, Беллушка, Беллонька, Бєльчик

Скорочений

Беллка, Беллі, Бель, Елла

За церковним

Ізабелла

Колір

  • білий

Планета

  • Прозерпіна

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

білий агат

Метал

алюміній

Рослини

срібляста тополя, лілія

Тотемна тварина

лань

Риси характеру

вразливість, імпульсивність, нетерплячість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Белла Ахмадуліна ((1937 – 2010) радянська і російська поетеса, письменниця, перекладачка), Белла Верникова ((нар.1949) поет, історик літератури, доктор філософії Єврейського університету в Єрусалимі), Белла Давидович ((нар.1928) російська, радянська і американська піаністка і музичний педагог), Белла Дарви ((1928 – 1971) французька актриса), Белла Дижур ((1903 – 2006) російська поетеса, прозаїк), Белла Єзерська ((нар.1929) журналіст, театральний критик, есеїст), Белла Зорич ((1899 – ?) російський драматург і сценарист)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: